Yurt d覺覺ndan cep telefonu getirmek

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Yurt d覺覺ndan cep telefonu getirmek

Mesaj borademirci » 06 Tem 2019, 23:15

Herkese merhaba bu konu daha 繹nceden a癟覺lm覺 veya tart覺覺lm覺sa affola. Yurt d覺覺ndan cep telefonu getirmi veya getirtmi olan 羹yeler varsa deneyimlerinize ve bilginize ihtiyac覺m var.

Bildiim kadar覺yla yurt d覺覺ndan cep telefonu kullan覺m覺 ile ilgili yasalar deimi, 29 May覺stan sonra T羹rkiye'ye girmi vatandalar覺n telefonu kaydettirmesi i癟in sim kart覺 kullan覺c覺s覺 ile telefon sahibinin ayn覺 olmas覺 gerekiyormu. imdi durum 繹yle, ben T羹rkiye'ye 19 Haziranda Avrupadan giri yapt覺m ve gelirken telefon sat覺n almad覺m, 3 g羹n i癟erisinde bir yak覺n覺m yurt d覺覺ndan gelecek ve telefonu ondan getirmesini talep edeceim. Fakat telefonu getirecek kii 襤ngiltereden geliyor ve ben 襤ngiletereye hi癟 giri yapmad覺m, ikinci olay ise u an kulland覺覺m hatt覺n yasal sahibi ben deilim.

Sorum u, telefon kay覺t ettirilirken fi veya fatura talep ediliyor mu ediliyor ise telefonu sat覺n alan kii ile pasaportuna iletecek kiinin ayn覺 olmas覺 talep ediliyor mu ve pasaportuna ilenecek kiinin telefonun sat覺n al覺nd覺覺 羹lkeye giri/癟覺k覺 yapmas覺 art m覺d覺r.襤kinci olarak yeni yasa dolay覺s覺 ile pasaport sahibi ile hat sahibinin ayn覺 olmas覺 gerekiyor ben hatt覺 telefon elime gelmeden 1-2 g羹n i癟erisinde kendi 羹st羹me al覺rsam 癟ok yak覺nda zamanda 羹st羹me ald覺覺mdan dolay覺 bir problem yarat覺r m覺?

襤yi geceler dilerim herkese.
Kullan覺c覺 avatar覺
borademirci

Kay覺t: 02 Ara 2018, 21:24

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners