TSF Ailesine Saç Kesme Makinası Tavsiyesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: TSF ailesine saç kesme makinası tavsiyesi

Mesaj gozdentunay » 12 Nis 2020, 15:59

Ailem eski kuaför olduğu için cocukluğum salonlarda geçti.Dolaysıylan saç ve sakalda hep Moser ,fön makinası olarakta Etap marka kullandım ve sizi asla yarı yolda bırakmazlar..Saç sakal üzerine iyi ürünleri incelemek hemde uygun fiat almak istıyorsanız Türkiyede bircok kuaföründe aldığı asıl yer ,Sirkecideki Zaza han dır..Hatta bir cok kuaför-berber ,ürünleri burdan alıp müşteriye satmaktadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj Ankthas » 12 Nis 2020, 18:15

Yav bende stokta var gözüküyor hatta sepete de attım ama carrefour teslimatta yoğun olduğu için siparişi tamamlamama izin vermiyor:

Resim
Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Mandos » 12 Nis 2020, 18:31

gozdentunay yazdı:Ailem eski kuaför olduğu için cocukluğum salonlarda geçti.Dolaysıylan saç ve sakalda hep Moser ,fön makinası olarakta Etap marka kullandım ve sizi asla yarı yolda bırakmazlar..Saç sakal üzerine iyi ürünleri incelemek hemde uygun fiat almak istıyorsanız Türkiyede bircok kuaföründe aldığı asıl yer ,Sirkecideki Zaza han dır..Hatta bir cok kuaför-berber ,ürünleri burdan alıp müşteriye satmaktadır.

Bu yaz (kısmetse) evleneceğim için ufak tefek şeyleri alalım yavaştan demiştik geçen hafta. Etap marka saç kurutma makinesini aile evinde herhalde 6-7 yıldır kullanıyoruz. Kendi evime de düşünmeden aldım bir tane amazon.com'dan. :champ:
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj gozdentunay » 12 Nis 2020, 19:35

Mandos yazdı:
gozdentunay yazdı:Ailem eski kuaför olduğu için cocukluğum salonlarda geçti.Dolaysıylan saç ve sakalda hep Moser ,fön makinası olarakta Etap marka kullandım ve sizi asla yarı yolda bırakmazlar..Saç sakal üzerine iyi ürünleri incelemek hemde uygun fiat almak istıyorsanız Türkiyede bircok kuaföründe aldığı asıl yer ,Sirkecideki Zaza han dır..Hatta bir cok kuaför-berber ,ürünleri burdan alıp müşteriye satmaktadır.

Bu yaz (kısmetse) evleneceğim için ufak tefek şeyleri alalım yavaştan demiştik geçen hafta. Etap marka saç kurutma makinesini aile evinde herhalde 6-7 yıldır kullanıyoruz. Kendi evime de düşünmeden aldım bir tane amazon.com'dan. :champ:
Öncelikle mutluluklar dilerim ,Etap markası 90 lardan beri özellikle kuaförlerin kullandıgı uzun süre çalışma koşullarına dayanabilen bir makina ,çok doğru bi karar vermıssınız tebrikler

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj sieger » 12 Nis 2020, 19:39

vay be sansina biz de dogro almisiz demek ki, esim istediginde bi almistim etaptan, dogru kararmis. cok tesekkurler. Moser icin de bakayim, malum daha uzun sure evdeyiz gibi, kendi kendimi ne hale sokarim o belirsiz tabi de, son care olarak iste..
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj kiwi21 » 12 Nis 2020, 20:16

kiwi21 yazdı:Yarin sabah Bim'den su aleti almayi dusunuyorum ben de;

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/e ... ktuel.aspx

Moser'lara 2 hafta once bakarken 160₺ civarindaydi. Su an 220-230₺ altina bulunamiyor.

Cuma günü Bim'lerde talan olunca buna yetişemedim tabi. Ben de Cuma günü Watsons'taki son stoklardan Moser 1400 aldım. Şimdi onlar da tükenmiş gözüküyor. Benim aldığım model;

https://www.watsons.com.tr/p/clipper-wh ... 1400-40546
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

Mesaj sieger » 12 Nis 2020, 21:27

ya ben bisi sorucam, hani aletler iyi hos da, nasil keseceksiniz? Ben sirf simetrik duzgun kesebilsin diye 500 kere kuafor degistirdim sonunda buldum birini o da, abi gerekirse eve gelirim dedi de, simdi bosu bosuna ceza yer bisi yer, bi de mesafeyi de korumak lazim her seyden once napicaz bilmiyorum.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj Eterna » 12 Nis 2020, 22:25

Bu zamanda ister eve gelsin ister gizlice bir yerde traş yapsın başka insanların saçlarının kesildiği, saç derisinde gezdirilen bir makina ile tıraş olmak herhalde yapacağım son iş olur. Başka bir insanın 30 santim mesafede yarım saat kafamda uğraşacağını saymıyorum bile.

Saçın uzun dalgası da kıvrımı da sizin ve ailenizin sağlığından önemli değil diye düşünüyorum.

Gelelim nasıl traş oluyoruz kısmına. Ben zaten 25 senedir alaburus traş olurum. Yani benim için gayet kolay oluyor bir tek göremediğim ense arka kısmını oğlumdan yardım alıyorum.
Kullanıcı avatarı
Eterna

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 37 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners