TSF Salon Beylerine Bir Sorum Olacaktı

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: TSF Salon Beylerine Bir Sorum Olacaktı

Mesaj SeRxx » 12 May 2012, 13:00

İnterview için 150 Lira bedava :thumbup:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Mesaj whiskey » 13 May 2012, 00:38

Ne kadar basitiz. Siyah takım, bir çift İtalyan ayakkabı, bir submariner herşey tamam. Hem hesaplı hem kolay :D
Kullanıcı avatarı
whiskey

Mesaj mrbars » 13 May 2012, 01:49

herkesin yorumuna ve zevkine saygı duyaraktan; kendi düşüncelerim:

renkler ve zevkler tartışılmaz ama siyah takım içine siyah kravat çok itici. takım dar bile olsa agent smith (veya men in black) homage.

cep mendili bir bütün içindeyken pek munis olan bir enstrüman, ancak yanlış ellerde yanlış kombinasyonla veya özellikle yaş gençken, pek riskli. mezuniyet için 2 gram fazla olabilir.
rugan ayakkabıdan kasıt ayna gibi parlayan rugan ise, aman diyim. gittiğin yerde klarnet çalmayacaksan, kesinlikle uzak dur.
erkekte şık giyinmek kolaydır; ama dikkat çekici şıklık ile dikkat çekicilik arasındaki çizgi pek incedir.

ben olsam standard şıklığa oynardım, hata yapma ihtimali sıfır: laci takımın rengi yeterince koyuysa lacileri çekip, içine beyaz (kendinden desenli) gömlek, koyu kırmızı veya bordo ipek bir kravat; altta demi parlak siyah ayakkabı ve aynı deriden kemer. kol düğmeleri her zaman iyidir, ancak ilk intibada zarlı, gassaraylı, uğur böcekli yada fındık kadar yakutlu değil. metal yada inci beyazı taşlı az dikkat çeken bir kol düğmesi seçin. gömlek kolları ceketi 2 cm geçecek, vücudu ne tam saracak ne de bol bol olmalı. yaka yüksekliğine de dikkat. ne kulağa kadar yüksek, ne de köy damadı gibi alçak olacak.
ayakkabı konusunda en önemli nokta, demi parlaklar çabuk kırılır. eski ve kırık kırış ayakkabı ile mezuniyete gitmeyin.
yeleği ise böyle bir mezuniyet gecesinde; geçelim.
Kullanıcı avatarı
mrbars

Mesaj auron88 » 15 May 2012, 10:29

NickyNick yazdı:Bir baktım, başka güzide bir konuda kadim dostum Razz bir moda gurusunun ağzından dökülenleri tercüme etmiş :)

:D

Razz yazdı:E Channel'da bir program seyrediyordum.. Kırmızı Halı'da yaşanan en rüküş hatalar konulu :) Spikerlerden bir tanesi eleştirmen moda grusuna soruyor:

Spiker: Sayın guru.. Listenin neredeyse tamamı kadın ünlüler tarafından işgal edilmiş durumda.. Bunun nedeni nedir..? Erkeklerin rüküş olmama gibi doğal bir yeteneği mi var..?

Guru: Tabii ki hayır.. Ancak bu listeye girmek için bir erkeğin özel bir çaba sarfetmesi lazım.. Öte yandan bu listeye değil, en şıklar listesine girmek için yapacakları son derece basit;
1) Siyah, vücuda oturan, hafif parlak ve ince bir takım..
2) Beyaz, kaliteli bir gömlek..
3) Siyah, ince ve tercihen takımdan daha kendini belli eden ton siyahtan düz bir kravat..
3) Bir çift siyah İtalyan ayakkabı..
4) Bir Rolex Submariner..

Voila..! ve Oscar'ın sahibi..

Nicky rolex kiralayan biri varmıdırki :)
Kullanıcı avatarı
auron88

Mesaj auron88 » 15 May 2012, 10:31

serxx yazdı:İnterview için 150 Lira bedava :thumbup:

Evet çok garip bişeyler oldu bi anda 150 liraya ikinci takımım oldu zaten senede 3-5 defa giyiyorum ama alternatif olsun :) Değiştirebilirim diye paçasını bile yaptırmadım. Zaten tüm kombinasyonları deneyip sizden yorumlar almaya devam edeceğim gece 13 haziranda gideceğim yerde tek tanıdığım kız arkadaşım olacak ondan dolayı hepsinden iyi görünmem lazım:) TSF olarak elbirliğiyle beni bi giydircez artık :)
Kullanıcı avatarı
auron88

Mesaj SeRxx » 15 May 2012, 10:36

Bileğe ne takılacak Auron88 o da önemli, parlak takıma bu ne iyi giderdi :D

Resim
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Mesaj auron88 » 16 May 2012, 09:18

serxx yazdı:Bileğe ne takılacak Auron88 o da önemli, parlak takıma bu ne iyi giderdi :D

Resim

Serxx bileğe takılacak hiçbirşey yok o gece için visodate alsam 1000 lira daha harcayacağım baya sarsacak ya birinden bulacağım yada foruma yeni bi başlık ankara veya istanbuldan bi gecelik kiralık dress watch aranıyor :) Ben ankarada yaşıyorum gece istanbulda olacak bu arada.
Kullanıcı avatarı
auron88

Mesaj auron88 » 24 May 2014, 12:18

Merhaba Arkadaslar,

2 yil olmus sizlerden yardim istemistim simdi o kizla nisanlanacagim ama bir sorun var :roll:

daha evlilik teklif etmedim bu konudada yardimci olur degerli fikirlerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum.

saygilar
Kullanıcı avatarı
auron88

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners