Tüm Babalara

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Tüm Babalara

Mesaj Drago » 12 Ağu 2012, 23:49

Kız babası olduğumu hatırlattın çok teşekkürler ...çok haklısın ;)
Kullanıcı avatarı
Drago

Mesaj edaliy » 13 Ağu 2012, 01:34

fsinan yazdı:Ben bir kız babasıyım. Bilen bilir kız babası olmak şahane birşey. Anlatılamaz. Biz eşimle boşandık ve kızımı haftada 2-3 gün görüyorum.

Çok uzatmayayım, burada çok saygı duyduğum, hiçbirini görmesem de, tanışmasam da gıyabında sevdiğim kardeşlerim var. Öğüt vermek değil, estağfrullah, nacizane düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Çocuklarınızı sevin, onlarla laf ola beri gele değil, kaliteli zaman geçirin, onları dinleyin, dinleyin, ne söylediklerini dinleyin ve her saniyenin kıymetini bilin. Ben de çok ofladım, pufladım, sıkıldım, bunaldım.

Şimdi annesine her bıraktığımda, arkamı döndüğüm an özlüyorum kızımı, geçirdiğim her saniye dünyalar kadar kıymetli. Yanınızda iken, dünyadaki en değerli şeyin evladınızla geçirdiğiniz saniyeler olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Sakın çıkarmayın.

Nerden çıktı şimdi bu demeyin, sevdiğim kardeşlerime yazmak istedim.

çok zor bir durum, Allah yardımcınız olsun.
küçük kişisel çıkarlar için aileleri dağılmasına sebep olanların Allah belasını versin.
kızınıza sevginizi ve desteğinizi sizi kızdırsalar uğraşsalar bile çekmemeniz dileğiyle.
=hotel california=
Kullanıcı avatarı
edaliy

Mesaj fsinan » 13 Ağu 2012, 11:58

Kimseye bela okumaya gerek yok, öyle bir durum yok ;)
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj edaliy » 14 Ağu 2012, 00:04

o kadar çok çevre baskısıyla eşlerin boşanmalarını gördüm ki, ister istemez sinirleniyorum.
=hotel california=
Kullanıcı avatarı
edaliy

Mesaj Archimed » 14 Ağu 2012, 13:10

Sevgili Fsinan, ben de bir baba olarak seni çok iyi anlıyorum. Yakın çevremde de sana benzer durumda olan birkaç tane arkadaşımın yanı sıra; boşanıp dediğin sıkıntıları yaşamamak için evliliğini oldukça zor koşullarda sürdürmeye çalışan tanıdıklarım da var.
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj edaliy » 14 Ağu 2012, 21:00

bay hiçkimse (mr.nobody) filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum, tüm forumdaşlara.
=hotel california=
Kullanıcı avatarı
edaliy

Mesaj fsinan » 14 Ağu 2012, 21:48

Hiç izleyemiyorum öyle duygusal filmleri. Kramer Kramer'e karşı filmi zaten dağıttı, o yeter.

Çocuğun mutlu olması için ebeveynlerin mutlu olması lazım. Ben mutlu olmadıktan sonra evlilik sürse ne olur ki? Çocuğa sırt çevirmedikten sonra boşanmak duygusal anlamda çocuğu yıkmaz, üzülür elbet ama, biz çocuğumuzu seviyoruz.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj Baran » 14 Ağu 2012, 22:01

Evlilik rus ruleti gibi...Cok mutlu olmakta var anlaşamayıp ayrılmakta.Ama ne olursa olsun kim ne derse desin olan hep cocuklara oluyor bunu affedemiyorum.Biraz düşünmek lazım sanırım cocuk yapmadan.Sinan abi sen cok sevdiğim bi abimsin biliyorsun ve mesajını okurken nasıl bir duygu yoğunluğunda yazdığını baba olmasam bile anladım içim burkuldu.Bu kadar özel bir duygunu bizlerle paylaştığın bizleri samımı bulduğun için öncelikle teşekkür eder bu sıkıntılı gunlerinin biranönce gecip aydınlığa cıkmanı temenni ederim.Hayat hiçbirşeye uzun süre üzülecek kadar uzun değil malesef...unutmayalım hiçbirimiz.
Kullanıcı avatarı
Baran

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners