1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Merhaba

Yeni Üyelerin Kendilerini Tanıtabilecekleri Bölüm
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza Özen Gösterelim. Tüm Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Paylaşım Yapabilmeniz İçindir.

Forumlarımıza Kayıt Olduktan Sonra Kendinizi Tanıtmanız Tüm Üyelerimizi Memnun Edecektir.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Merhaba

Mesaj mehmet91300 » 26 Tem 2010, 04:50

Adim mehmet Paris te oturuyorum 44 yasindayim kendimi bildim bileli saatleri severim buna ragmen cocuklugumda ve ilk gencligimde hic saatim olmadi calisip para kazanana kadar saatim olmadi uzun suredir kendi capimda kolleksiyon yapiyorum TSF takip etmeden ne bulursam kollelsiyona koyuyordum simdi mekanik saatler on plana cikti oyle cok pahali saatlerim yok koleksiyonumun fotosunu koymak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum herkese birde saatler hakkinda sormak istedigim cok sey var nasil yapacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim selamlar
Kullanıcı avatarı
mehmet91300

Re: Merhaba

Mesaj Clk » 26 Tem 2010, 08:07

Merhaba Mehmet.Öncelikle aramiza hosgeldin.

Koleksiyon resimlerini merak icerisinde bekliyoruz. Resim yüklemek icin kullanabilecegin en basit yol www.666kb.com

Yükleme icin takip etmen gereken yol su...

Resimlerin boyutunu kücült (örnek 800x600 gibi boyut yeterli olur) dosya boyutu da 666 kb'ten kücük olsun.

www.666kb.com'u ac yüklemek istedigin fotografi sec, siteye yükledikten sonra altta cikan linki kopyalayip burada acmis oldugun basligin altina yapistir.

Hepsi bu.

Fotograf yüklemek icin ikinci bir yöntem ise resimli olarak viewtopic.php?f=12&t=2671 linkte anlatilmistir.

Sorularini ilgili basligin altinda yeni konu acarak yöneltebilirsin.

Iyi forumlar.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 26 Tem 2010, 10:58

Hosgeldiniz foruma Mehmet bey.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Bond » 26 Tem 2010, 11:53

TSF'ye hoşgeldiniz. Tanıtım için teşekkürler. Resim yüklemek, konu açmak gibi konularda sıkıntınız olursa bizlere PM'de gönderebilirsiniz. Yada resimleri size bildireceğimiz mail adresine yollayabilirseniz bizde mesajınıza ekleriz. Zamanla sistemi kavrarsınız zaten pekte zor değildir. Yukarda resimli kılavuz linkide verilmiş oradanda faydalanabilirsiniz. Kolleksiyon resimlerinizi bekliyoruz. Şimdiden iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Dön TSF Üyelerimiz & Tanışma - Member Introductions

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners