Ankara'dan Merhaba

Yeni Üyelerin Kendilerini Tanıtabilecekleri Bölüm
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza Özen Gösterelim. Tüm Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Paylaşım Yapabilmeniz İçindir.

Forumlarımıza Kayıt Olduktan Sonra Kendinizi Tanıtmanız Tüm Üyelerimizi Memnun Edecektir.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Ankara'dan Merhaba

Mesaj blackmonster » 08 Kas 2022, 19:26

Merhaba

2013'den beri araya boşluklar girse de TSF'yi takip ediyorum. Eski kullanıcı adını ve parolasını unutanlar kulübündeyim yani. Saatlerinde konusunda duyduğu ilgiyi ve bilgi açlığını besleyen kaynaklardan biri ola gelmiştir hep TSF. Naçizane manevi olarak anlamlı parçalardan oluşan saatlere sahibim. Saatlerin Sanayi devrimi öncesinden günümüze barındırdığı malzeme, elektronik ve mekanik mühendislik anlamında ki değerlerle yakından ilgiliyim. Öte yandan erkeğin yegane mücevherinin saat olduğu konusunda çoğunlukla hem fikirim. Saatlerime bir yenisini eklemek arifesinden sizlerle tanışmak ve fikrinizi almak istedim.

Resim

Saatlerim;

1 - Ancre - Vintage kurmalı bir saat Swiss mekanizme ve öğrenci harçlığıyla alındığından benim için çok değerli.
2- Momentus - Quartz makineli bir saat. Babamın ona ilk kazandığım parayla hediye aldığım saate kadar en çok taktığı saat.
3- Skagen - Quartz makineli gün ve ayı kronograf gibi gösteren bir saat. Eşimin hediyesi.
4- Seiko - 7S26 makineli, safir camlı, ince işçilikli kadranı olan bir saat. TSF'den değerli bir üyeden Nos kondüsyondan satın almıştım.
5- Seiko Seiko SKX779K1 - Namı değer Black Monster. 2013 yılında satın almıştım. O yıllar Türkiye'ye Seiko 5'ler bile garantili tek tük geliyordu. Riske girip online almıştım sadece 1-2 ilan vardı yurtiçinde satan.Hala Severek kullanıyorum.
6- ? Diver olmasını istiyorum. Kafam karışık. Yeni bir konu açıp fikrinizi almalı mıyım. Yoksa buradan yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bileğim 17cm - Black monster fena durmuyor büyük saat olarak. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Adaylar: (En alttaki en çok istediğim )
Otomatik Tissot Seastar Gri Kadran - 300m (43mm) (İkinci el mint) garantili (sahibinden)
Otomatik King Seiko Save the Ocean 2 (44mm) (ikinci el mint) garantili (sahibinden)
Otomatik Seiko Captain Willard Siyah Kadran- (42mm) (ikinci el mint) garantili (TSF FORUMDA)
Quartz Longines Hydroconquest Mavi Kadran- (41mm) (ikinci el 10/8) garantisiz (sahibinden)
Quartz Tissot Seastar Mavi 36mm - Yeni çıkan bir saat precise bir quartz makinesi ve çift Ar kaplamalı camı var. (bayiden)
Quartz Tag Heuer Auaracer Lacivert kadran- (41mm) (ikinci el mint) garantili (TSF FORUMDA)
Kullanıcı avatarı
blackmonster

Dön TSF Üyelerimiz & Tanışma - Member Introductions

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners