Forumu geç bulmuş birinden herkese merhaba.

Yeni Üyelerin Kendilerini Tanıtabilecekleri Bölüm
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza Özen Gösterelim. Tüm Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Paylaşım Yapabilmeniz İçindir.

Forumlarımıza Kayıt Olduktan Sonra Kendinizi Tanıtmanız Tüm Üyelerimizi Memnun Edecektir.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Forumu geç bulmuş birinden herkese merhaba.

Mesaj watchjourney » 17 Tem 2023, 10:42

Herkese merhaba.
Yaklaşık bir senedir kol saatleriyle eğleniyorum, hoşuma gidenleri değişik değişik takıp kendimce bir hobi sürdürüyorum. Bu işin nasıl başladığını hatırlamıyorum. Bir eşim dostum beni buna sokmadı, üstelik ben de bir arayışta değildim. Adeta göklerden bir çağrı geldi, ben de kapıldım gidiyorum. Tabi bu iş bir süre sonra tek başına tuhaf oluyor, deli miyim diyorsun. Arkadaşına anlatıyorsun, abi bende Apple Watch var diyor. Eşine anlatıyorsun, sonucu hepiniz biliyorsunuz :roll: En sonunda ben de dedim ki bu işin meraklıları acaba nerede takılıyor?

İlginçtir ama TSF forumu çok daha önceden duymuştum. Ama itiraf edeyim ki sosyal medya sonrası yıkıma uğrayan ve terk edilen forumlardan biri zannediyordum ben burayı. O nedenle açıp incelememiştim bile. Bu gün bir sebeple eski yazılanlara bakayım, ne bilgiler varmış, neler konuşulmuş diye başına oturdum. Ve gördüm ki forum hala aktif, hala güncel yazılar ve incelemeler var. Hayret ve sevinç ile üyelik başlattım. Hepinize sevgiler ve tebrikler. Neredeyse tüm forumlar biterken burayı yaşattığınız için.

Koleksiyonum oldukça ufak, karakteri yok ve ucuz parçalardan oluşuyor. Öyle ki koleksiyon demek istemem. Ama bu uğraşa seçtiğim nick gibi bir yolculuk olarak bakıyorum beni nereye götürür bilemediğim. İşin keyfi de orada diye düşünüyorum.

Herkese mutlu günler, iyi forumlar! :D
Instagram:
wristwatch_journey
Kullanıcı avatarı
watchjourney

Re: Forumu geç bulmuş birinden herkese merhaba.

Mesaj danGerfuLL » 17 Tem 2023, 12:28

Yıkılmadık, ayakta da değiliz. :)

Hoş geldiniz.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj gozdentunay » 17 Tem 2023, 13:14

Hoşgeldiniz.Kolleksıyonda ucuz diye düşündüğünüz saatler zamanla sizi profesyonel bir hobiye ilerletir hepimizde olduğu gibi.Benim için saat sahte olmadığı sürece ucuzuda kıymetlidir pahalısıda kıymetlidir.Gönül ve bütçe meselesidir bu ,o sebeble bu rafine hobiye gönül veren herkes kıymetlidir .İlerde kutu açılışlarınızı bekliyoruz:) İyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj mturann » 18 Tem 2023, 09:04

Merhabalar
Hoşgeldiniz
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj depechemode » 18 Tem 2023, 09:58

Hoşgeldiniz.
Kullanıcı avatarı
depechemode

Mesaj Archimed » 18 Tem 2023, 12:35

Aramıza hoşgeldiniz. Hayatımızda zaman zaman trendler değişir, gözde olan ve ilgimizi çeken değerler, ortamlar bir dönem çok popüler olabilirken sonrasında kan kaybedebilir. Zira aramıza katılan arkadaşlar forumda edindikleri bilgiler sonrasında kişisel paylaşımları azaltabilir, hayallerimizi gerçekleştirdikten sonra paylaşmaya ve araştırmaya değer bir şeyler bulamayabiliriz. Bunun yanı sıra kişisel iletişim kapsamında bazen üyeler arasında tadsızlıklar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bütün bunlara rağmen forumda bana göre çok değerli bilgi paylaşımları var, forumdan kimse ile özel hayatımda görüşmememe rağmen aramızda farklı mesleklere mensup, farklı uzmanlık alanları bulunan çok değerli üyeler olduğunu gözlemliyorum. Umarım aramızda siz de uzun zaman boyunca keyifli zaman geçirirsiniz, forumun gelecekte de hayatta ve aktif kalması kapsamında güzel paylaşımlar yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj Skywalker34tr » 18 Tem 2023, 16:02

Hoş geldiniz, keyifli forumlar.
Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

Mesaj azizkaya » 19 Tem 2023, 05:01

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Sonraki

Dön TSF Üyelerimiz & Tanışma - Member Introductions

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners