Cengiz Usta'n覺n kurtard覺覺 bir Omega daha

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

Re: Cengiz Usta'n覺n kurtard覺覺 bir Omega daha

Mesaj ephesus » 10 Ara 2021, 16:04

癟ok keyifli bir yaz覺 olmu, ge癟mi olsun mu denir ne denir. En k覺sa s羹rede tekrar kavutunuz umar覺m :D
Kullan覺c覺 avatar覺
ephesus

Ya: 31
Kay覺t: 05 May 2020, 09:09

Mesaj mturann » 10 Ara 2021, 16:59

ok g羹zel yazm覺s覺n覺z
Saatiniz g羹zel zamanlar g繹stersin.
lenlere rahmet kalanlara sal覺k dilerim
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj mlm » 10 Ara 2021, 17:04

Nas覺l bir heyecan ve keyifle okudum anlatamam[emoji16] Anlad覺覺m kadar覺yla saatiniz u an tekrar Cengiz Ustan覺n ellerinde. Devam覺n覺 ayn覺 heyecanla bekliyoruz [emoji122]
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj SelAc » 10 Ara 2021, 18:48

G羹zel bir yaz覺 olmu. Keyifle okudum. Sonucu bekliyoruz. :champ:
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj bengisaat » 10 Ara 2021, 19:15

Merhaba,
Saat ilk geldiinde 癟ok ge癟 kal覺nm覺t覺 ancak Bilal kardeimin heyecan覺 benim a癟覺mdan geceler boyunca uykusuz kalmaya deerdi.
Uzun uralar ve tekrar tekrar m羹dahaleler sonras覺 癟ou par癟as覺 kurtuldu ve gerekli par癟alar覺 deiti ve bu g羹zel hanfendi nefes almaya balad覺覺nda kar覺s覺nda kahve i癟erken Bilal kardeimize m羹jdeyi vermek; vazge癟ilmez bir keyifti.
Sonraki geldiinde darbe olsada balans va incabloc sistemi deiimi gerekse de durumu 羹mitsiz deildi.
te yandan beni tan覺yanlar Bilirsiniz yapt覺覺m bir saatin tekrar ar覺zalanmas覺 durumunda ister benim hatam ister kullan覺c覺 hatas覺 olsun farketmez. O saat bana gelene kadar ne size ne bana uyku yoktur,g繹nderinceye kadar 癟enem d羹er b覺kt覺r覺ncaya kadar yaz覺覺r覺z.
Hem sahibi hem ben, ancak saat bana geldikten ve saati inceledikten sonra rahat uyku uyuruz :D
An itibariyle saat yine o nazl覺 halini b覺rak覺p hayata yeniden d繹nm羹 olman覺n sevincini hayk覺r覺r gibi tik taklar覺yla vurguluyor.

Hafta i癟i saatine yeniden kavuacaks覺n ve bu sefer darbe emici incabloc sistemi ve balans覺 da yenilendii i癟in 癟ok a覺r olmayan darbeler de sizi kolay ay覺ramayacak.
G羹le g羹le kullan
Bu g羹zel yaz覺 i癟in de teekk羹r ederim.
facebook.com/saatatolyesi/
Kullan覺c覺 avatar覺
bengisaat

Ya: 63
Kay覺t: 30 Eki 2010, 00:39

Mesaj Umutt » 11 Ara 2021, 17:45

G羹zel bir yazim olmus teekk羹rler, saatinize de en k覺sa s羹rede kavuman覺z覺 dilerim.

Instagram: @watchandties @umutwatchgram
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj SantikSaat50 » 14 Ara 2021, 20:15

Merhaba...
Saat merakl覺s覺y覺m...b羹t羹n eski ve antika saatlere merak覺m var...T羹rkiye'de maalesef doru d羹zg羹n 繹zelikle eski ve antika kol ve cep saatleri tamir ve bak覺m yapan覺na 羹癟 be usta hari癟 pek rastlamad覺m...oysa bu iin eitimini ve sertifikas覺n覺 alm覺 nadir rastlad覺m, 繹rnein d羹zg羹n polisaj yapacak usta yok...fabrika 癟izgilerini yans覺tacak yapan yok acaba ben mi rastlamad覺m...Bursa'da saat癟ilik okulu a癟覺ld覺 ancak oradan yetiecek uzmanlar bu t羹r ileri yapabileceklerini 羹mit ediyorum.
Saatinizi ustaya teslim ederken Allah kerim diyorsunuz...yani iyi saat merakl覺s覺 olmay覺 d羹羹n羹yorsan覺z muhakkak kendinizi de bu y繹nde yetitirmeniz art...iyi s覺hhat ve saatlerde olun... :) slm...
Kullan覺c覺 avatar覺
SantikSaat50

Kay覺t: 13 Ara 2021, 21:16

Mesaj oztk » 20 Ara 2021, 00:01

ncelikle g羹zel dileklerde bulunan herkese 癟ok teekk羹r ediyorum. Sonuna kadar okuyup okuyup, bana katlanan arkadalara da ayr覺ca teekk羹r ederim.
@Umutt
@bengisaat
@SelAc
@mlm
@mturann
@ephesus
@ChrisKlein
@SantikSaat50

Herkesi etiketlemeyi baaramad覺m, yukar覺da etiketlediklerimi de baard覺m m覺 ondan da emin deilim. :lol:
Etiketleyemediim arkadalar kusura bakmas覺nlar l羹tfen.

Cengiz Usta'n覺n da belirttii gibi 癟ok 羹k羹r birbirimize kavutuk. u an bu sat覺rlar覺 yazarken bileimde o tak覺l覺. F覺rt覺nal覺 ak hikayemizin ufak bir b繹l羹m羹 kald覺. Bu mesaj覺, o b繹l羹me ge癟meden 繹nce, ilgi g繹steren herkese teekk羹r etmek i癟in yazmak istedim. Son b繹l羹m羹 de inallah k覺sa zamanda yazaca覺m. imdilik han覺mefendinin bir fotoraf覺n覺 payla覺yorum sadece;

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
oztk

Kay覺t: 07 Oca 2017, 17:34

ncekiSonraki

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners