Tarih atma sorunu

Saat Mekanizmaları ve Teknik Bilgiler Konusunda Paylaşım Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Mekanizmaları Bölümünde Birçok Mekanizma Üreticisi Firmanın Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detaylı Fotoğrafları ile Ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saatlerde Kullanılan Teknolojileri Açıklayan Detaylı Bilgilendirme Konularını Okuyabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tarih atma sorunu

Mesaj uky86 » 14 Kas 2022, 10:01

Herkese merhaba küçük bir sorum olucaktı hamilton hamilton jazzmaster day date saatim gece 22,50 de gün ve tarih değişimi yapıyor ortalama bir saatçi halledebilir mi bu sorunu acaba ?
instagram---> @eusakessoy-@uky_co
Kullanıcı avatarı
uky86

Re: Tarih atma sorunu

Mesaj copycat » 14 Kas 2022, 18:07

uky86 yazdı:Herkese merhaba küçük bir sorum olucaktı hamilton hamilton jazzmaster day date saatim gece 22,50 de gün ve tarih değişimi yapıyor ortalama bir saatçi halledebilir mi bu sorunu acaba ?
Muhtemelen yanlış zamanda tarih ayarı yaptınız. İyi bir ustaya yaptırın bence. Aynı sorunu ben de jazzmaster chronoda yaşadım. Cengiz Usta halletti.

CPH2113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj uky86 » 14 Kas 2022, 19:49

copycat yazdı:
uky86 yazdı:Herkese merhaba küçük bir sorum olucaktı hamilton hamilton jazzmaster day date saatim gece 22,50 de gün ve tarih değişimi yapıyor ortalama bir saatçi halledebilir mi bu sorunu acaba ?
Muhtemelen yanlış zamanda tarih ayarı yaptınız. İyi bir ustaya yaptırın bence. Aynı sorunu ben de jazzmaster chronoda yaşadım. Cengiz Usta halletti.

esasen ılk basta gun atarken yarıda kalıyordu onun ıcın saat saate goturdum usta ıcını acıp ınceledı bana fıyat verdı ozaman yaptırmadım yarım atmasını cozdum ama bu seferde 11 de atıyor cengız usta kım ?
Kullanıcı avatarı
uky86

Mesaj Heesh » 14 Kas 2022, 21:17

uky86 yazdı:
copycat yazdı:

esasen ılk basta gun atarken yarıda kalıyordu onun ıcın saat saate goturdum usta ıcını acıp ınceledı bana fıyat verdı ozaman yaptırmadım yarım atmasını cozdum ama bu seferde 11 de atıyor cengız usta kım ?
İstanbul Sirkeci de sahan saatçiler çarşısı 4 kat Bengi saat Cengiz usta saat tamircisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj uky86 » 18 Kas 2022, 09:57

Heesh yazdı:
uky86 yazdı:
copycat yazdı:

İstanbul Sirkeci de sahan saatçiler çarşısı 4 kat Bengi saat Cengiz usta saat tamircisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
uky86

Dön TSF Saat Mekanizmaları & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners