TSF yelerine zel 襤ndirimli L羹ks Saat Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Yeni TAG Heuer Aquaracer GMT Hakk覺nda Fikirleriniz?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Yeni TAG Heuer Aquaracer GMT Hakk覺nda Fikirleriniz?

Mesaj LNs7 » 07 Tem 2024, 17:24

Merhabalar, daha 繹nce seiko, longines hydroconquest vb. bir癟ok diver saatim oldu farkl覺 renk ve boyutlarda,

imdi de Tag Heuer'覺n yeni 癟覺kard覺覺 GMT Batman modeli ile ilgileniyorum ve g繹r羹lerinizi almak isterim.

Kasa 癟ap覺n覺n 42mm olarak k羹癟羹lt羹lmesi,
Yeni kadran -her ne kadar Omega SMP'ye benzetilse de- ve renklerin dikkat 癟ekicilii,
Yeni mekanizma 80h power reserv GMT ile gelmesi vb. 繹zelliklerinden 繹t羹r羹 iyi bir fiyat teklifi ile (3300-3500$) al覺nabilir olarak bak覺yorum.

Saatin resmi site linkini ve fotoraflar覺n覺 da buraya b覺rak覺yorum, imdiden deerli g繹r羹leriniz i癟in teekk羹rler..

https://www.tagheuer.com/tr/en/timepieces/collections/tag-heuer-aquaracer/42-mm-th31-03-cosc/WBP5114.BA0013.html

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Kay覺t: 12 Haz 2022, 15:34

Re: Yeni TAG Heuer Aquaracer GMT Hakk覺nda Fikirleriniz?

Mesaj copycat » 07 Tem 2024, 19:36

ahsi g繹r羹羹m, yeni nesil hydroconquest ile aquaracerlar aras覺nda s覺n覺f atlayacak bir fark yok.

Bu y羹zden al覺m覺 biraz erteleyip daha yukar覺 bir harekette bulunurdum yerinizde olsam.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 43
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj LNs7 » 07 Tem 2024, 23:39

Yorumunuz i癟in 癟ok Teekk羹rler hocam, 繹yle ki longines hydroconquest eski versiyon (gmt olmayan seramik bezelli d羹z model) kulland覺m gayet ho saat ancak Longines hydroconquest gmt ile bahse konu saati kar覺lat覺rd覺覺m覺zda fiyatlar yak覺n ama tag ayr覺ca cosc ile geliyor hem de benim fikrim Tag daha bi 癟ekici marka olarak 8-)
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Kay覺t: 12 Haz 2022, 15:34

Mesaj ErsinGS » 09 Tem 2024, 22:08

Her iki saat aras覺ndada kozmetik g繹r羹n羹m羹 ve yeni in House mekanizmas覺 ile tercihim Tag olurdu.
Kullan覺c覺 avatar覺
ErsinGS

Ya: 59
Kay覺t: 10 Ara 2011, 00:05

Mesaj Heesh » 10 Tem 2024, 12:35

Gmt ihtiyac覺m yok ama kadran deseni
G羹zel ki en 癟ok sevdiim nokta in house makinaya ge癟mi olmalar覺 gmt siz hali radar覺m da

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Heesh

Kay覺t: 30 Eki 2015, 16:00

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Byrmcl, ceviks ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners