1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Steinhart Ocean 1 Green veya Black

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Steinhart Ocean 1 Green veya Black

Mesaj xamrax » 09 Mar 2011, 00:55

Steinhart ocean-one, Debaufre ve Grovana ilişkisi sanırım daha önce işlenmişti. Ben de bunlardan bir tanesini (Grovana) 38mm diye e-Bay'dan almıştım fakat satıcı 42mm gönderince uzun süren bir uğraşıdan sonra zarar ile ancak iade edebildim :) bence güzel bir saatti. ama iyi ki 38mm gelmemiş, feci "homage" olduğu için içim rahat etmez ve kullanamazdım sanırım.

street'in yorumlarına gelince; "Sen de yırtık dondan fırlama!" diyeceksiniz belki ama, bu şekilde kelimelere dökülmüş, "olumsuz" ama hakaret içermeyen yorumlarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Söyle ele alayım, içinde binlerce saat emek ve "özgünlük" barındıran bir tasarımı bazen bir kelime ile yargılayıp, devamında yerden yere vurabiliyoruz, "ı-ıh, olmamış!!". Tasarımın, markanın vb. sahibinin ne düşüneceğini, kendini nasıl savunacağını düşünün. :) nav-b uhr TSF'de hiç bir şey olmasa bile "emek ve paylaşım" var, ve bunu şiddetle savunuyorsunuz, doğal olan da bu, paralel olarak street'in yorumunda da doğal olmayan birşey göremedim.
Bence bir sonraki tasarımda yer almalı, bağlantılar, anlaşma, import etc. ile uğraşmasa sadece "şurası da şöyle olsun" dese bence yeter. Bakın o zaman "avenue" gelip de saati "elleştirince" nasıl kaplan olacak :)

akşam akşam bana da neyse :)
Kullanıcı avatarı
xamrax

Mesaj Frax » 09 Mar 2011, 01:07

Bana ne fikrine katılmıyorum sayın xamrax. Burada birçok üyemizin fikirleriyle bir şeyler yapılıyor. Herkesin bu kaliteli ortamın oluşumunda ve devamında emeği var. Yazarak bazı şeyleri ifade etmek zor, yanlış anlamak ise kolay olduğu için ara sıra ufak tefek tatsızlıklar olabiliyor. Bu kadar kusura da göz yummamak olmaz :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj xamrax » 09 Mar 2011, 01:32

Bu arada, ama diyim "nav-b uhr TSF'de hiç bir şey olmasa bile "emek ve paylaşım" var" daki hiç bir şey olmasa, "hiç bir şey yok" anlaşılmasın... bence çok çok güzel, çapı biraz fazla sadece :(
Kullanıcı avatarı
xamrax

Mesaj Archezia » 09 Mar 2011, 02:55

2fast4u yazdı:Eger gelisme olumsuz olursa kendim icin bulacagim nato dan 2 Tane alirim birini gonderirim sana .ben bu saati nato kayis ile kullanicam o kesin

İnşallah bunlara gerek kalmadan gelir siparişlerimiz. Ama çok teşekkürler bu nazik düşünce için :super: Nato olmazsa olmayacak ama hakikaten. Ben biraz da natoyu düşünerek PVD seçmiştim.
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Bond » 09 Mar 2011, 05:29

Balık tutmayı öğreneli çok oldu bilmeyenler için videosu ekte. Ultimate fishing experience için TSF'ye her zaman bekleriz. :thumbup:

Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj nickynick » 09 Mar 2011, 05:44

Nasıl da zıplatmış balığı :D
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners