1991'den bug羹ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M羹cevherat
d羹nyan覺n en prestijli l羹ks saat markalar覺 ve benzersiz saat koleksiyonlar覺na ev sahiplii yap覺yor.

Moda Markalar覺n覺n Saatleri

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Moda Markalar覺n覺n Saatleri

Mesaj asymptote » 21 Eyl 2016, 23:46

mosef yazd覺:bir saatin 羹zerinde "swiss made" yaz覺yor olabilmesi i癟in -yanl覺 biliyor olabilirim- saatin mekanizmas覺n覺n isvi癟re yap覺m覺 olmas覺, montaj覺n覺n ve son kontrollerinin de isvi癟rede yap覺lm覺 olmas覺 gerekir.

"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj eraslani » 22 Eyl 2016, 06:41

Gc markasini bence direk digerleri arasindan cikarmak gerek..kullandigim,inceledigim birkac modeli oldu..kalite konusunda problemi olmadigi gibi 繹zgun tasarimli modelleri mevcut..

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Archimed » 22 Eyl 2016, 11:28

Moda markas覺 deyince sadece giysi olarak d羹羹nmeyin. G羹ne g繹zl羹羹, m羹cevherat, parf羹m, 癟anta, kol d羹mesi, aksesuar vs 羹r羹nleri ile g羹n羹m羹z modas覺nda 繹nemli yere sahip olan Hermes, Ralph Lauren, Chopard, Cartier, Tiffany&Co (T羹rkiye'deki giyim markas覺 olan deil, kuyumcu olan mehur Tiffany), Bulgari, Tag Heuer gibi markalar覺n saatlerini ayr覺 tutal覺m. Bu markalar belli modelleri d覺覺nda y羹ksek saat癟ilik a癟覺s覺ndan 癟ok tutulmasa da y羹ksek kaliteli saatleri 羹retmektedir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj orkan22 » 06 Ara 2016, 11:54

Moda markalar覺n saatlerinin kilo ile sat覺lmas覺 vs vs biraz g羹ld羹m:)

Saatlerde kalite yan覺nda tasar覺mda 癟ok 繹nemlidir. Bu y羹zden herkesin zevkine sayg覺 duymak laz覺m.
Saat saat 羹reticisinden al覺n覺r mant覺覺n覺 癟ok klasik ve basit buluyorum. San覺r覺m tek hakl覺l覺klar覺n覺 bu c羹mle ile pekitiriyorlar
Kullan覺c覺 avatar覺
orkan22

Kay覺t: 15 Mar 2016, 11:13

Moda Markalar覺n覺n Saatleri

Mesaj fortis » 06 Ara 2016, 20:33

Hayat覺nda bir g羹nl羹羹ne dahi olsa horoloji tarihi a癟覺s覺ndan k覺ymeti olan bir saat markas覺n覺n otomatik bir saatini kullanan herhangi bir kiinin bir daha moda markal覺 saatleri kullanaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum. ok iddial覺 bir s繹ylem olarak g繹r羹lebilir belki ama moda marka saatten otomatik saate ge癟en hemen herkes bu duyguyu yaam覺t覺r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
fortis

Kay覺t: 29 Eyl 2016, 16:54

Mesaj SeiKinetic » 07 Ara 2016, 02:02

orkan22 yazd覺:Moda markalar覺n saatlerinin kilo ile sat覺lmas覺 vs vs biraz g羹ld羹m:)

Saatlerde kalite yan覺nda tasar覺mda 癟ok 繹nemlidir. Bu y羹zden herkesin zevkine sayg覺 duymak laz覺m.
Saat saat 羹reticisinden al覺n覺r mant覺覺n覺 癟ok klasik ve basit buluyorum. San覺r覺m tek hakl覺l覺klar覺n覺 bu c羹mle ile pekitiriyorlar

G羹ld羹羹n羹z k覺s覺m nedir? yle olmad覺覺n覺 m覺 iddia ediyorsunuz?
Bir de "klasik ve basit" bulma olay覺na gelince, anlad覺覺m kadar覺yla "saat saat癟iden al覺nmaz" demeye 癟al覺m覺s覺n覺z. Hakl覺 m覺y覺m? Ve bir de son c羹mlenizde yer alan eyi anlayamad覺m. C羹mlenin gizli 繹znesi olan "onlar" kimdir? Hakl覺l覺klar覺 nelerdir-ki a癟覺k olarak 'saatin saat癟iden al覺nmas覺' fikrine kar覺s覺n覺z. K覺sacas覺, ben de dahil olmak 羹zere, dier binlerce 羹yenin "saat saat癟iden al覺n覺r" d羹羹ncesini sa癟ma bulduunuzu ifade ediyorsunuz anlad覺覺m kadar覺yla. Sizin 繹neriniz nedir bizlere, ya da en az覺ndan bana?
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj orkan22 » 07 Ara 2016, 11:00

SeiKinetic yazd覺:
orkan22 yazd覺:Moda markalar覺n saatlerinin kilo ile sat覺lmas覺 vs vs biraz g羹ld羹m:)

G羹ld羹羹n羹z k覺s覺m nedir? yle olmad覺覺n覺 m覺 iddia ediyorsunuz?
Bir de "klasik ve basit" bulma olay覺na gelince, anlad覺覺m kadar覺yla "saat saat癟iden al覺nmaz" demeye 癟al覺m覺s覺n覺z. Hakl覺 m覺y覺m? Ve bir de son c羹mlenizde yer alan eyi anlayamad覺m. C羹mlenin gizli 繹znesi olan "onlar" kimdir? Hakl覺l覺klar覺 nelerdir-ki a癟覺k olarak 'saatin saat癟iden al覺nmas覺' fikrine kar覺s覺n覺z. K覺sacas覺, ben de dahil olmak 羹zere, dier binlerce 羹yenin "saat saat癟iden al覺n覺r" d羹羹ncesini sa癟ma bulduunuzu ifade ediyorsunuz anlad覺覺m kadar覺yla. Sizin 繹neriniz nedir bizlere, ya da en az覺ndan bana?

ncelikle unu s繹leyeyim, siz 1500-2000 TL ye sat覺lan bir emporia armani saatin kilo ile sat覺ld覺覺n覺 ve maliyetinin 3-5 lira olduunu iddaa ederseniz/edenin doru s繹ylediini desteklerseniz konumam覺z覺n bir anlam覺n覺n olduunu d羹羹nm羹yorum..

Yanl覺 anla覺lmamam ve olay覺n farkl覺 boyutlara ta覺nmamas覺 dileiyle.
En son orkan22 taraf覺ndan 07 Ara 2016, 11:11 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
orkan22

Mesaj orkan22 » 07 Ara 2016, 11:06

fortis yazd覺:Hayat覺nda bir g羹nl羹羹ne dahi olsa horoloji tarihi a癟覺s覺ndan k覺ymeti olan bir saat markas覺n覺n otomatik bir saatini kullanan herhangi bir kiinin bir daha moda markal覺 saatleri kullanaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum. ok iddial覺 bir s繹ylem olarak g繹r羹lebilir belki ama moda marka saatten otomatik saate ge癟en hemen herkes bu duyguyu yaam覺t覺r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Mrbalar
Hakl覺s覺n覺z belkide hocam, belkide 繹yle oluyordur ki daha 繹nceki mesaj覺mda 'san覺r覺m elimdeki saatlerimin say覺s覺n覺 epey azalt覺p 1 adet sadece saat 羹retici olan bir markan覺n g羹zel bir saatini alaca覺m ' demitim..Kimbilir belkide 繹yle olur..
Kullan覺c覺 avatar覺
orkan22

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners