Moda Markalar覺n覺n Saatleri

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Moda Markalar覺n覺n Saatleri

Mesaj hizliomer » 07 Eyl 2018, 09:56

Gc ve Burberry moda markalar覺 olmalar覺na ramen t羹m saatlerinde Swiss Quartz mekanizma, kadranlar覺n alt覺nda da Swiss made yaz覺s覺 var.
Kullan覺c覺 avatar覺
hizliomer

Kay覺t: 17 Au 2018, 19:47

Mesaj CptOz » 07 Eyl 2018, 10:35

hizliomer yazd覺:Gc ve Burberry moda markalar覺 olmalar覺na ramen t羹m saatlerinde Swiss Quartz mekanizma, kadranlar覺n alt覺nda da Swiss made yaz覺s覺 var.
Farketmez, kuvars olduktan sonra ister Swiss yazsin ister Japan. Ama illa kuvars olacaksa i癟inde Japon kuvars olsun, sonu癟ta onlar覺n icad覺. Bana gore moda markalar覺n kuvars saatleri al覺nmaz, alacaksan git Colin's al daha iyi, 30 TL [emoji16]

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj sieger » 26 Eyl 2018, 11:26

Bu konuda youtube da bir suru video bulabilirsiniz. Misal sevdigim youtuberlardan birisi `the Urben Gentry` bir videosunda bu tarz saatlerden bahsediyordu, ve dedigi sey, bunlarin kalitesinde saat icin, sadece ebaye girin, ve en ucuzdan siralatip bakin saatlere, tipini ilk sevdiginizi alin, genelde 5-20 dolar arasina geliyor. Yani bu moda saatlerinin gercek degerleri maalesef bu kadar. Ancak tabii ki marketingden kazaniyor bu firmalar, ornek olarak daniel wellington, kiz arkadasim bile gidip almis bir tane, uzmemek icin bir sey de diyemedim ama, adamlar o kadar ucuz saatleri cok guzel pazarlayip, guzelce satiyorlar.

Zaten gercekten saat alacak birinde bunlari goremezsiniz, benim butcem az olsa gider duzgun bir casio alirdim sanirim, ya da seiko, hatta seikoda cok ucuz bir otomatik saat vardi, seiko snxs79k, cok dakik cok kaliteli degil tabii ki, ama saat denebilecek en uygun fiyatli urunlerden birisi.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj tpskl » 16 Au 2022, 16:00

BVLGARI bu tart覺mada moda markas覺 m覺 yoksa saat markas覺 m覺 olarak deerlendirilir :)

G繹r羹leri merak ediyorum. Selamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tpskl

Kay覺t: 06 Haz 2015, 20:13

Mesaj castilla » 16 Au 2022, 19:38

Eskiden benim gozumde moda markasiydi fakat son zamanlarda yaptigi saatlerle gercek bir saat markasi oldu

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
castilla

Kay覺t: 22 Oca 2017, 19:28

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Bing [Bot] ve 158 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners