Rolex 126331

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex 126331

Mesaj Serkanasn » 01 Eyl 2019, 08:17

Datejust serisi saatler oldukça kibar ve Classic saatte referans teşkil eden modeller olsa da hem taşlı hem jubile olması saaati erkek için kullanılabilir olmaktan uzaklaştırıyor gibi geliyor bana, zevkler ve renkler elbette tartışılmaz lakin bu bahsedilen kombinasyondaki bir saatin alınması için saglam bir gerekçe lazım, submariner, gmt master 2 gibi her göze her zevke hitap eden bir saat değil gibi, bence rhodium gri yahut mavi kadranlı mümkünse oyster bilezikli bir model alması yönünde ikna edin alacak olan akrabanızı, en azından baktıkça yüzünde bir tebessüm oluşturacak sanat eserine sahip olmuş olur diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Serkanasn

Mesaj therapeute » 06 Eyl 2019, 12:17

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Özelllikle root beer öneriniz kendimce çok hoşuma gitti , akrabamla ilede paylaştım , bundan sonrası ona ait artık. ( root beer kolay bulunan modelmidir yoksa bekleme listeli mi? ve fiyatlar ne seviyelerdedir? )

Sayın Bumega'ya katılıyorum , dress'de görsel denemede gerçekten hoş oluyor çukolata kadran dj , bende 2.el olarak denemiştim ve hoşuma gitmişti.
Gerek bütçe , gereksede çoklu saat kullanma imkanım olmadığı için elemiştim..
Kullanıcı avatarı
therapeute

Mesaj Serkanasn » 06 Eyl 2019, 14:55

therapeute yazdı:Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Özelllikle root beer öneriniz kendimce çok hoşuma gitti , akrabamla ilede paylaştım , bundan sonrası ona ait artık. ( root beer kolay bulunan modelmidir yoksa bekleme listeli mi? ve fiyatlar ne seviyelerdedir? )

Sayın Bumega'ya katılıyorum , dress'de görsel denemede gerçekten hoş oluyor çukolata kadran dj , bende 2.el olarak denemiştim ve hoşuma gitmişti.
Gerek bütçe , gereksede çoklu saat kullanma imkanım olmadığı için elemiştim..

Bekleme listesine genelde oluyor ama çok uzun değil, en geç yılbaşı teslim edilir belki daha da erken.
Kullanıcı avatarı
Serkanasn

Mesaj therapeute » 06 Eyl 2019, 16:40

Bilgi için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
therapeute

Mesaj sentez42 » 06 Eyl 2019, 17:09

Ankthas yazdı:üyemiz saatine sert yorum istiyor

Resim
Kullanıcı avatarı
sentez42

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 95 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners