Laco tercihine dair fikirlerinizi bekliyorum.

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Laco tercihine dair fikirlerinizi bekliyorum.

Mesaj mlm » 06 Şub 2020, 22:35

Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj eskiserkan » 06 Şub 2020, 22:53

Linkte gonderdiginiz 45mm Laco’yu gecen sene bir havacilik fuarinda Laco’nun standindan aldim. Sahibi ile de tanisma ve sohbet etme
imkanim oldu. Bu saati almadan once Iwc Big Pilot kullaniyordum ve aldiktan sonra sattim. Eger pilot saatlerine merakliysaniz kesinlikle oneririm. Big pilot kadar buyuk durmuyor ve gercekten olmasi gerektigi sekilde pilot saati havasi mevcut. Ben oncesinde 42mm olana yonelmistim, Laco’nun patronu olmasi gerekenin 45mm ve kurmali oldugunu tavsiye etmesi uzerine dedigine uydum.
Kullanıcı avatarı
eskiserkan

Mesaj kilimanjaro » 07 Şub 2020, 11:47

GokhanDemirci yazdı:
kilimanjaro yazdı:İlk linkde dikkatimi çekti.. mekanizmayı top grade yapmak için 130 Euro istiyorlar.

Bu gözümden kaçmıştı. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Basic modelin mekanizması çok aşağıda mı yoksa profesyonel bir mekanizma değil midir.? Aradaki fiyat farkını gerçekten hakediyormu?

Sapma takıntınız varsa top grade olması sizi mutlu edebilir.130 Euro verip hassasiyet ayarı yaptırmak doğru mudur ? bilemedim.Bunun dışında mekanizmayı parçalara ayırıp dişlileri , çarkları taşlayacaklarını hiç sanmıyorum.
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj GokhanDemirci » 10 Şub 2020, 00:20

Forumun bu kadar aktif cevap vereceğini düşünmüyordum açıkçası. Cevap veren herkese teşekkürler

@hknmtn tavsiye ettiğiniz saat bahsettiğim 4 üretici firmadan değil bu saati şeklive kalitesi kadar hikayesi için de alıyorum.

@eskiserkan acaba hangi fuardan aldınız ben de havacılık sektörüne hizmet etmekteyim.
Kullanıcı avatarı
GokhanDemirci

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners