Movado Heritage Mi? Hamilton Jazzmaster Spirit Mi?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Movado Heritage Mi? Hamilton Jazzmaster Spirit Mi?

Mesaj halisaslar » 10 Haz 2020, 21:43

movado heritage calendoplan mi? Hamilton Jazzmaster Spirit of Liberty Automatic mi?

Arkadaslar merhaba forumda oldukca yeniyim. 49 yasindayim bugune kadar siradan saatler kullandim. son donemde saatlere olan ilgim artti.
yeni bir saat almaya karar verdim. Fiyati uygun olan bir kac model arasinda kararsiz kaldim. Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.
ilk sirada hamilton'un bir modeli var HAMILTON Jazzmaster Spirit of Liberty Automatic Men's Watchkahverengi deri kordonlu.
https://www.watchmaxx.com/hamilton-watch-h32416581
bunun kendi sitesinde fiyati 1800$ civari, jomashop da 1149 $ bunu 682$ a buldum kutusu baska bir hamilton saat'e ait saniyorum vitrinde kullanilan model yeni ve garantisi var.
ikincisi yine hamilton
https://www.watchmaxx.com/hamilton-watch-h32455557
bunun fiyati da sitesinde 725$ bunu da 327$ a alabiliyorum bu da yine showroom da kullanilan model sanirim ama bununda garantisi var
37mm digeri de 42 mm
42 mm birazcik buyuk 37 de biraz kucuk gibi durdu bielgimde size konusunda sanirim ideal olan 40/41 mm
bir diger model de yine hamilton
https://www.watchmaxx.com/hamilton-watch-h78455543
KHAKI NAVY NAVY PIONEER SMALL SECOND AUTO
AUTOMATIC WATCH H78455543 link calismadi bu sekilde yazdim.
bunun fiyati da 1095$ ama bunu da 440$ a alabiliyorum
bu da 40 mm
son olarak goruntusu hosuma giden movado'nun bir modeli var
https://www.watchmaxx.com/movado-watch-3650008
bunun fiyati da 450$ civari bu 43mm ile biraz buyuk gorunuyor ama rengi ve gorunusu oldukca cazip geldi.
yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
ilk defa boyle bir paylasim yapiyorum linkleri eklemekte oldukca zorlandim bazilari calismadi eksiklikler icin kusura bakmayin.
Kullanıcı avatarı
halisaslar

Re: Movado Heritage Mi? Hamilton Jazzmaster Spirit Mi?

Mesaj hknmtn » 11 Haz 2020, 01:35

Merhaba. Foruma hoş geldiniz. Ben bu saatlerden Navy Pioneer modelini seçerdim. Hem çap olarak ideal hemde farklı kordonlarla her yere gider.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj cengonur » 11 Haz 2020, 04:02

Hoşgeldiniz hocam, seçenekteki saatler oldukça şık. Umarım en iyi seçimi yaparsınız fakat bende alternatif eklemek isterim. Hamilton intra-matic ve Khaki modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyorum, forumda kiwi arkadaşımızın Hamilton saati de şuan satılık olması lazım ona da bakabilirsiniz. [emoji2]

Mantık sizi A’dan B’ye götürür Hayal gücü ise heryere [emoji1909]
Kullanıcı avatarı
cengonur

Mesaj Ankthas » 11 Haz 2020, 11:45

Bu seçenekler arasnda Jazzmaster liberty'yi seçerdim baya şık bir saat bence, fiyat performansı da yüksek. Bahsettiğiniz saat için 680 dolar çok iyi bir rakam o yüzden pek emin olamadım, kutu vs de saate ait olmaması ilginç. Güvenliğinden %100 emin değilseniz almanızı tavsiye etmem. Ayrıca Türkiye'de Hamilton saatler yurtdışından daha uyguna satılabiliyor kur farkını biraz olsun kapatmak için. Edip saat'in sitesine bir göz atabilirsiniz:

https://www.edipsaat.com/hamilton-h32416581
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj mertk » 11 Haz 2020, 17:17

Bence en güzeli üçüncü seçim olur.
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj halisaslar » 11 Haz 2020, 21:04

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Saatlerin güvenilirliği ile ilgili sorun olacağını sanmıyorum satan yerler büyük department store lar o nedenle içim rahat.
Benim de gönlüm spirit den yana ama mavi kadranlı pioneer da kafamı karıştırıyor. Pioneer Hem spor hem de takım elbisyle kullanılabilir gibi duruyor.
Bu fiyatları bir süre için sabitledim o nedenle karar vermek için biraz daha vaktim var.
Kullanıcı avatarı
halisaslar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 98 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners