TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

G├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin Tissot Saat tavsiyesi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

G├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin Tissot Saat tavsiyesi

Mesaj tissiotfan » 30 Mar 2022, 15:10

Arkada┼člar a┼ča─č─▒daki linkteki ├╝r├╝nler genelde Dress Watch olarak ge├žiyor. Tak─▒m elbise i├žin daha uygun deniliyor fakat ben ├žok be─čendim a┼ča─č─▒dakileri. Bile─čim zay─▒f ve ince oldu─ču i├žin ├Âzellikle 42mmden k├╝├ž├╝k (38-40mm) saatlere bak─▒yorum. Prx modeli yap─▒s─▒ndan dolay─▒ 40mm den b├╝y├╝k oluyor onu ├Ânerirseniz diye not d├╝┼čeyim. Sizce hangisi g├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin daha uygun olur? ( Kalbim Le Locle'dan yana. )

https://www.tissotwatches.com/tr-tr/t0064071104300.html
https://www.tissotwatches.com/tr-tr/t1274071104100.html
https://www.tissotwatches.com/tr-tr/t0194301104100.html
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tissiotfan

Kay─▒t: 30 Mar 2022, 15:04

Re: G├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin Tissot Saat tavsiyesi

Mesaj hknmtn » 31 Mar 2022, 00:48

Ben Tissot Gentleman diyorum. Yap─▒s─▒ gere─či sadece bir dress watch de─čil, tam bir everyday watch oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Her ┼čeyle gider o saat.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj Mehmet45 » 31 Mar 2022, 07:22

2. Link diyorum.
Mehmet45

Kay─▒t: 09 Kas 2012, 11:41

Mesaj MaLi » 31 Mar 2022, 07:23

hknmtn yazd─▒:Ben Tissot Gentleman diyorum. Yap─▒s─▒ gere─či sadece bir dress watch de─čil, tam bir everyday watch oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Her ┼čeyle gider o saat.

Kat─▒l─▒yorum, ├žok benzer tasar─▒m radomu siyah deri ceketle bile kullan─▒yorum. Kim ne d├╝┼č├╝n├╝r bilmem ama ben yak─▒┼čt─▒r─▒yorum :lol:

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MaLi

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 03 Kas 2010, 22:17

Mesaj kirpi » 03 Nis 2022, 22:53

Merhaba, 3 saati de defalarca incelemi┼č biri olarak ├Ânerim..

gidip incelemeniz :lol:

Bile─činiz ne kadar ince bilmiyorum ama dress watchlar zaten zarif kibar saatler, b├╝y├╝k ├žapa sahip olsa da kaba durmas─▒ zor bence.

Le Locle di─čerlerinden tasar─▒m olarak 1 t─▒k ├Ânde bence, gentleman ile visodate g├╝zel g├Âr├╝nse de Le Locle'daki albeninin yan─▒nda fazla s├Ân├╝k-sade kal─▒yor yanyana koyunca. O y├╝zden bir tissot bayisinde inceleyin. Bence Le Locle gibi dress watchlar casual giyim ile de kullan─▒labilir, inceleyin kolunuza tak─▒n, kendinizi b├Âyle hayal edin, ho┼čunuza gitmezse di─čerlerine bakars─▒n─▒z.

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kirpi

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 03 Tem 2016, 19:10

Mesaj evsen81 » 04 Nis 2022, 14:15

Le locle klasik olacaksa :thumbup:
Ya oldu─čun gibi g├Âr├╝n ya da g├Âr├╝nd├╝─č├╝n gibi ol.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj mbs1905 » 13 Nis 2022, 09:47

G├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin ikinci link diyorum ama Visodate'de hem spor hem klasik kullan─▒labilir.
Burak
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mbs1905

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 11 Oca 2019, 21:48

Mesaj digitusmaximus » 13 Nis 2022, 09:54

Bu saat ├žok g├Âsteri┼čli ve ├žok ┼č─▒k. ┼×─▒kl─▒ktan yana iseniz bunu tercih edin bence.

Resim

Bu saat de ├žok sportif duruyor. G├╝nl├╝k kullan─▒m i├žin daha uygun.

Resim

Bunun di─čer 2sine nazaran herhangi extra bir ├Âzelli─čini g├Âremedim. G├Âz├╝n├╝ze ho┼č geliyorsa alabilirsiniz. Bana pek bir ┼čey ifade etmedi.
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
digitusmaximus

Kay─▒t: 14 Eyl 2020, 08:34

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners