Babadan kalma iffland kol saati

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Babadan kalma iffland kol saati

Mesaj lazisky » 09 Eki 2022, 02:41

Öncelikle merhabalar
Tkartal isimli arkadaşin saati satmak için bir talebi yok sanırım sadece fiyatını öğrenmek istemiş ki manevi değeri olan bir objenin maddi değerini merak etmekte ne gibi bi beis var ?
Bence arkadaşımız kırıldı yorumlara ve her ne olursa olsun saygı çerçevesinde olduktan sonra kalp bu kadar basit şeyler için kırılmaya değmeyecek kadar kıymetlidir
Herkese iyi formlar saygılar ..
Kullanıcı avatarı
lazisky

Mesaj danGerfuLL » 09 Eki 2022, 07:51

Yüksek bir değeri yok saatinizin. Belki 1000 TL, belki bir tık daha fazla ya da bir tık daha az.

Babamın Quartz Seiko'su duruyor benim. Koluma takmıyorum; ancak bir kenarda duruyor.

Bu saatlerin maddi değerlerinden ise kişiyi hatırlatmasından dolayı manevi değerleri daha çok ağır basar. Ha satılmaz satılamaz gibi bir durum da yok, satılabilir.

Dedeme hediye ettiğim bir Orient otomatik saat vardı. Rahmetli olduktan sonra tekrar bana verdiler. Onu da takmadığım halde bir kenarda duruyor.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj Baran » 10 Eki 2022, 04:00

Beni forumda tekrar aktif olmam için tahrik eden tek konu :)
Kullanıcı avatarı
Baran

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 91 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners