Seiko Presage Otomatik Alternatifleri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko Presage Otomatik Alternatifleri

Mesaj HknDrsn » 01 Haz 2022, 01:00

Forumda alışveriş yapan arkadaşlar vardı problem yada orjinalliğiyle sıkıntı yaşayan birini hatırlamıyorum, artı firmanın üst segment markalarında satışını yapıyor. Size yakın bir hamilton satıcısından en azından diğer modelleri deneyin öyle sipariş verirsiniz beğenmezsenizde iade hakkınız mevcut.
Yoo taş atıp kolumuz yorulmadı problem değil iyi geceler :thumbup:
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj ducktheplan » 01 Haz 2022, 01:14

HknDrsn yazdı:Forumda alışveriş yapan arkadaşlar vardı problem yada orjinalliğiyle sıkıntı yaşayan birini hatırlamıyorum, artı firmanın üst segment markalarında satışını yapıyor. Size yakın bir hamilton satıcısından en azından diğer modelleri deneyin öyle sipariş verirsiniz beğenmezsenizde iade hakkınız mevcut.
Yoo taş atıp kolumuz yorulmadı problem değil iyi geceler :thumbup:

Sağ olun size de iyi geceler :)
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Mesaj ducktheplan » 01 Haz 2022, 16:45

Herkese tekrar merhaba,

Hamilton Jazzmaster metal kayış siparişi verdim, 4 ile 6 hafta içinde elime ulaşacak.

Ön sipariş sistemi ile çalıştıklarını söylediler.

Yardımınız için teşekkür ederim,
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Mesaj kaanknv » 01 Haz 2022, 17:52

ducktheplan yazdı:
HknDrsn yazdı:Chrono24 satıcısı Daimamoda A.Ş. firması, bence saati aşağıdaki sitelerinde daha ucuza rahatlıkla alabilirsiniz chrono24 ile uğraşmayın.
https://www.alwaysfashion.com/tr/hamilt ... -h32505141

Satıcının ismini google'da arattığımda o sayfaya ulaştım da, mağazaları anladığım kadarıyla Göktürk'te ve bana bir hayli uzak.

Gidip kolumda deneyemeyeceğim için, hem orjinallik hem de güvenilir mi konusunda tereddütlerim var. Daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı veya yapan tanıdıklarınız oldu mu acaba?

Sizi de çok soru yağmuruna tuttum, çok teşekkür ederim ilginize. :champ:
Alwaysfashion ile ilgili en çok şikayet ön sipariş kaydı alıp 1-2 hafta geçtikten sonra tedarik edemiyoruz, elimizde yok şeklinde iptal ettikleri yönündeydi. Bundan dolayı birkaç defa niyetlendim ancak hiç alışveriş yapmadım. Süre uzun deneyiminizi aktarabilirseniz buraya illa ki birilerine yardımcı olacaktır.
Çok güzel bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun şimdiden :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
kaanknv

Mesaj ducktheplan » 01 Haz 2022, 18:05

kaanknv yazdı:
ducktheplan yazdı:
HknDrsn yazdı:Chrono24 satıcısı Daimamoda A.Ş. firması, bence saati aşağıdaki sitelerinde daha ucuza rahatlıkla alabilirsiniz chrono24 ile uğraşmayın.
https://www.alwaysfashion.com/tr/hamilt ... -h32505141

Satıcının ismini google'da arattığımda o sayfaya ulaştım da, mağazaları anladığım kadarıyla Göktürk'te ve bana bir hayli uzak.

Gidip kolumda deneyemeyeceğim için, hem orjinallik hem de güvenilir mi konusunda tereddütlerim var. Daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı veya yapan tanıdıklarınız oldu mu acaba?

Sizi de çok soru yağmuruna tuttum, çok teşekkür ederim ilginize. :champ:
Alwaysfashion ile ilgili en çok şikayet ön sipariş kaydı alıp 1-2 hafta geçtikten sonra tedarik edemiyoruz, elimizde yok şeklinde iptal ettikleri yönündeydi. Bundan dolayı birkaç defa niyetlendim ancak hiç alışveriş yapmadım. Süre uzun deneyiminizi aktarabilirseniz buraya illa ki birilerine yardımcı olacaktır.
Çok güzel bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun şimdiden :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Telefonda 2 kere görüştüm müşteri temsilcisi ile, 3 gün içinde kargolanacak yazıyordu satın aldığım saatte. Bu durumu belirttikten sonra internet sitelerinde aldığım saat ile ilgili hemen güncelleme yapıp 4-6 hafta yaptılar.

Şu an için gayet ilgili ve ulaşılabilir durumdalar, ama tabii günler içerisinde her şey değişebilir. Sırf bu tür şeylerden hiç hoşlanmadığım için ilk defa böyle bir ürünü internetten alıyorum. Umarım pişman olmam :champ:
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Mesaj ErsinGS » 01 Haz 2022, 22:49

Alwaysfashion sağlam bir site. Uluslararası satışta yapıyor. Hedefteki saat için yapılan erteleme hedefe ulaştırmayı dahada zorlaştırıyor. Şöyleki Longines almak istediniz ancak bütçe yetmedi gidip Tissot aldınız. Daha sonra Tissotu daha ucuza satmak zorunda kalırsanız Longines almanız daha zor. Size önerim 10 bin civarı bütçe için Tissot beka Seiko presage. 20 bin üzeri bütçe için Longines veya Tag her. Bu arada 10-20 K arası bütçe oluşturursanız Longines in çok güzel ikinci elleri var forumda. Kararınız ne olursa olsun saatiniz güzel zamanlar göstersin.....
Kullanıcı avatarı
ErsinGS

Mesaj ducktheplan » 01 Haz 2022, 23:08

ErsinGS yazdı:Alwaysfashion sağlam bir site. Uluslararası satışta yapıyor. Hedefteki saat için yapılan erteleme hedefe ulaştırmayı dahada zorlaştırıyor. Şöyleki Longines almak istediniz ancak bütçe yetmedi gidip Tissot aldınız. Daha sonra Tissotu daha ucuza satmak zorunda kalırsanız Longines almanız daha zor. Size önerim 10 bin civarı bütçe için Tissot beka Seiko presage. 20 bin üzeri bütçe için Longines veya Tag her. Bu arada 10-20 K arası bütçe oluşturursanız Longines in çok güzel ikinci elleri var forumda. Kararınız ne olursa olsun saatiniz güzel zamanlar göstersin.....

Merhaba Ersin Bey,

Aslında bahsettiğiniz yolda gittim biraz, daha önce açtığım forumda da 30k bütçe ile Day Date modelinde bir saat almak istemiştim. Gözüm Tudor Royal'deydi.

Ama bir süre bunu erteleyip, konudan da çok uzaklaşmadan Hamilton Jazzmaster'da kıldım kararımı ve bu sabah siparişi geçtim. Şu an için 4-6 hafta boyunca beklemek kaldı saatimi :)
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Mesaj tarabya28 » 02 Haz 2022, 22:18

ben saat almıyorum takım elbise almıyorum üstad. hayatımda takım elbiseye uygun osun diye saat araştırması yapmadım kriterime uygun saati bulduğum an alırım nihayetinde benim zevkim takım elbiseye uygun olup olmaması önemli değil.
Kullanıcı avatarı
tarabya28

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 197 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners