Yurtdışı Saat önerileri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Yurtdışı Saat önerileri

Mesaj vlkngnds » 20 Haz 2022, 16:04

Merhabalar,

Foruma bir kaç gün önce üye oldum ve son bir kaç gündür sayenizde saatler hakkında hiç bilmediğim sizlerin çoğu için basit temel bilgileri edindim.
Çok sık saatlerimi kaybetmem veya kırmam nedeniyle günlük kullanımda genelde terihim hep casio marka oldu. Önümüzdeki bayramda yurtdışında olacağım için kendime 100-120 dolar gibi bütçe ayırıp tek saat alacaktım ama şimdi daha fazla saat denemek için bir yerine iki adet saat alma yoluna gittim. Alttaki iki saatin siparişini verdim.

https://www.amazon.ae/Invicta-Quartz-Analog-Display-Stainless/dp/B003QTENM8/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

https://www.amazon.ae/CASIO-FT-500WC-5BVCF-Forester-Sport-Watch/dp/B004AOLA1A/ref=sr_1_1?crid=1HVZ7KWQHPXQK&keywords=CASIO+Men%27s+FT-500WC-5BVCF+Forester+Sport+Watch&qid=1655729775&sprefix=casio+men%27s+ft-500wc-5bvcf+forester+sport+watch+%2Caps%2C832&sr=8-1

Biraz kendim hakkında da bilgi vermek istiyorum. 2005 yılından bu yana doğa sporlarından mağaracılık, kanyoning, dağ kampçılığı ve trekking sporlarıyla uğraşmaktayım dolayısıyla bundan önce hep casio'nun digital ürünlerini kullanmıştım. Özellikle mağaralarda - 1000 metrelere de indiğim ve güneşten uzak 3 ila 7 gün arasında kaldığım keşiflerde saatlerim darbe alabiliyor, çiziliyor, kırılıyor bazen çok soğuk sularda ( özellikle mineral ve karbonik değerleri yüksek ) kaldığı için bütçeyi zorlamayacak saatler edindim. Günlük hayatın rutininde de haftada 3-4 gün tırmanışı iş çıkışı yaptığım için casio digital ürünlerini gün içerisinde de kullanıyordum bu noktada biraz değişiklik yapmak istedim. Değerli vaktinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Volkan.
Kullanıcı avatarı
vlkngnds

Re: Yurtdışı Saat önerileri

Mesaj azizkaya » 20 Haz 2022, 19:40

Hoşgeldiniz.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Re: Yurtdışı Saat önerileri

Mesaj vlkngnds » 22 Haz 2022, 17:52

Hoşbulduk, sizce sipariş verdiğim saatler yerine daha iyi performans alabileceğim ( benzer fiyatlarda) alternatifler var mı? İnvictayı hem etkinlik hem günlük hayatta kullanabilirim diye düşündüm.
Kullanıcı avatarı
vlkngnds

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 54 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners