Nato Kayış Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Nato Kayış Tavsiyesi

Mesaj Merdo » 17 Kas 2022, 20:33

Arkadaşlar Merhaba, Tissot pr516 Gl saatimin uzun yıllardır kullandığım spor deri kayışı bugün koparak beni yarı yolda bıraktı ne yazık ki. Saat yumuşak bir iniş yaptı büyük bir zarar görmediğini umuyorum. Kopan Orjinal deri kayışı yerine kullanabileceğim yerli veya yabancı kalitesine güvendiğiniz nato kayış temin edebileceğim satıcı/marka vs varsa deneyimlediğiniz bana önerebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Merdo

Re: Nato Kayış Tavsiyesi

Mesaj uky86 » 19 Kas 2022, 00:35

Merdo yazdı:Arkadaşlar Merhaba, Tissot pr516 Gl saatimin uzun yıllardır kullandığım spor deri kayışı bugün koparak beni yarı yolda bıraktı ne yazık ki. Saat yumuşak bir iniş yaptı büyük bir zarar görmediğini umuyorum. Kopan Orjinal deri kayışı yerine kullanabileceğim yerli veya yabancı kalitesine güvendiğiniz nato kayış temin edebileceğim satıcı/marka vs varsa deneyimlediğiniz bana önerebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba instagramda ventum craft var ben 2 adet kordon aldım gayet f/p olarak çok iyi Resim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
instagram---> @eusakessoy-@uky_co
Kullanıcı avatarı
uky86

Mesaj eraslani » 19 Kas 2022, 09:34

Tissot orjinal kayışları fiyat olarak gayet uygun oluyor bildigim kadariyla,bence direk orijinalini almak gerek,nato kayış ise hiç tercihim değil,o saate de yakişacagini sanmam [emoji6]

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Merdo » 19 Kas 2022, 11:04

Açıkçası Bende orjinal kayışlara çok para isterler diye çekindim bari nato kullanırım dedim hocam.
Kullanıcı avatarı
Merdo

Mesaj mrtkrks » 19 Kas 2022, 12:47

uky86 yazdı:
Merdo yazdı:Arkadaşlar Merhaba, Tissot pr516 Gl saatimin uzun yıllardır kullandığım spor deri kayışı bugün koparak beni yarı yolda bıraktı ne yazık ki. Saat yumuşak bir iniş yaptı büyük bir zarar görmediğini umuyorum. Kopan Orjinal deri kayışı yerine kullanabileceğim yerli veya yabancı kalitesine güvendiğiniz nato kayış temin edebileceğim satıcı/marka vs varsa deneyimlediğiniz bana önerebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba instagramda ventum craft var ben 2 adet kordon aldım gayet f/p olarak çok iyi Resim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende daha önce aldım Ventum Craft mağazasından instagramda. Muğlada yaşayan bir amca üretiyor. F/P olarak gerçekten mükemmel kayışlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj MrPandül » 19 Kas 2022, 14:06

Bende çok sık olarak Instagram'da Mryleather a yaptırıyorum ,bi de aynı zamanda öğretmen olduğu için eli biraz yoğun olabiliyor ama işçilik ve derileri çok iyidir. Onun dışında ventum a yaptırmadım ama o da çok başarılı yorumlar alıyor. Benim şahsi fikrim orijinal Tissot kayığa göre çok daha iyi olacağı ve en büyük avantajı bilek ölçüsüne göre kayış uzunluk seçeneği

2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 90 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners