Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 - Siyah

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 - Siyah

Mesaj bigbooss » 11 Ara 2022, 13:38

TİSSOT SEASTAR 1000 POWERMATİC 80
Siyah deri kumaş kordon nasıldır Sizce alınır mı Ben hem günlük kullanımda hem de iş yerinde düşünüyorum tek bir saat alma şansım var bu saati de biraz uygun fiyatlı buldum bir aylık bir saat 10.000 TL'ye alabiliyorum Fiyat uygun mudur Sizce ilk önce onu sorayım tavsiye eder misiniz Bu saati biraz fazla mı spor kaçıyor acaba Bileklerim kalın kasa çapı olarak bana uygun gibi geldi yorum yaparsanız çok sevinirim

https://www.konyalisaat.com.tr/tissot-s ... tion=click
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Re: Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 - Siyah

Mesaj Heesh » 11 Ara 2022, 15:51

Saat çok güzel diver saatler genelde uzun ömürlü her alamda iyi kullanılan bir saattir. Kumaş kayış daha iyi olmuş Çelik kayış kapa gösteriyor fiyat katet güzel alınır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj bigbooss » 11 Ara 2022, 17:51

Heesh yazdı:Saat çok güzel diver saatler genelde uzun ömürlü her alamda iyi kullanılan bir saattir. Kumaş kayış daha iyi olmuş Çelik kayış kapa gösteriyor fiyat katet güzel alınır

Teşekkür ederim ilginiz için sadece tamamen siyah olması sorun olur mu diye düşünmedim değil Çünkü ben hem iş hem de Diğer zamanlarda kullanmak istiyorum saatten de çok fazla Anlamadığım için sizlerin fikrini almak istedim

Kayış Benim de hoşuma gitti bu arada evet haklısınız.

Bir de verdiğim linkte mavi olan versiyonu var kayısı da Çelik Onun fiyatı da 10.790 acaba siyahı almaktansa 700 daha verip onu almak mı mantıklı Ne dersiniz yoksa
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Mesaj tarabya28 » 11 Ara 2022, 18:21

sıfır saat alacakların ilk etapta hedefi çelik kordonlu olanındaq almaları olacaktır. deri nato timsah falan filan hepsini istediğiniz zaman bulursunuz ama orjinal kordonu bulamazsınız bulsanızda saat kadar fiyatı olur.
Kullanıcı avatarı
tarabya28

Mesaj bigbooss » 11 Ara 2022, 20:17

O halde bunun Çelik kordonu yok o zaman bunu ellemek lazım O kadar pahalı olduğunu bilmiyordum kasa olarak hoşuma gitti ama
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Mesaj Heesh » 11 Ara 2022, 21:50

Çelik kordonlu evet ilk tercih olabilir diğer kayışları illa dışarıdan tedarik edilebilir. Ama saat genel olarak güzel alınır direkt . Siyah bozmaz her şey ile uyar

Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj mturann » 11 Ara 2022, 22:24

Bilek kalınlığınız fazla ise olur fakat ince bilek için büyük kaçablir
saati görmek faydanıza
öncelik çelik kordon olmalı diğer kordonları uygun fiyata alıp değiştirebilirsiniz ama orjinal çelik kordon hem pahalı hem bulmak sorun
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj bigbooss » 11 Ara 2022, 22:44

mturann yazdı:Bilek kalınlığınız fazla ise olur fakat ince bilek için büyük kaçablir
saati görmek faydanıza
öncelik çelik kordon olmalı diğer kordonları uygun fiyata alıp değiştirebilirsiniz ama orjinal çelik kordon hem pahalı hem bulmak sorun

Dayanamadım 9500 TL ye aldım. Bir aylık sertifikalı 3 yıl garantili (uygun aldım gibi düşünüyorum )

Çelik kordon orjinal olarak 1400 TL ye buldum.
Kordon linki bu orjinal mi değil mi bilmiyorum. Orjinal diyor satan kişi,

orjinal olup olmadığını nasıl teyit ederiz ?bilmiyorum. Yurt dışından avrupa'dan orjinal alabilirim site önerisi olan varsa.

Bilek kalınlığı 20 cm benim.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 0388/detay
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: myh ve 52 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners