20.000 TL'ye Kadar Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

20.000 TL'ye Kadar Saat Önerisi

Mesaj mumues » 06 Nis 2023, 02:12

Merhaba arkadaşlar, bu aralar mekanik saatlere ciddi ilgi duymaya başladım. Sürekli inceleme videoları izliyorum. Ufak ufak bir koleksiyon yapmaya başlıycam galiba:) Casio G-Shock MTG-B2000 modeli çok ilgimi çekiyor. Sizden tavsiye almak isterim. Farklı saat önerilerinide değerlendirmek isterim.

https://shopcasio.ersasaat.com.tr/casio-g-shock-mtg-b2000d-1adr-kol-saati-d2?gclid=cj0kcqjwulshbhc_ar

Resim
Kullanıcı avatarı
mumues

Re: 20.000 TL'ye Kadar Saat Önerisi

Mesaj ErsinGS » 06 Nis 2023, 18:26

Otomatik saat için bu fiyat aralığında Orient star ; Seiko presage modelleri eğer swiss made istiyorsanız Tissot öneririm. Model tercihi tamamen kişisel beklenti ve zevkinize göre belirlenir.
Kullanıcı avatarı
ErsinGS

Mesaj mumues » 06 Nis 2023, 22:00

Tissot hoşuma giden bir marka.
https://www.konyalisaat.com.tr/tissot-s ... 4171104102

Bu model ilgimi çekiyor. Çok kafam karıştı sürekli saat bakıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
mumues

Mesaj esenturk » 07 Nis 2023, 00:22

Öncelikle ucu çok açık bir konu.

Giyim tarzı yaş bulunulan ortam zevkler vaden bağımsız olarak,

Eğer horoloji bilgimi artırmak için ilk defa mekanik otomatik bir saat edinmek istiyorum diyorsanız fiyat performans bişeyler olsun diyorsanız seiko snxs serisi başlangıç için harikadır.

Bir tık üstü bi kalibresi olsun biraz daha spor olsun diyorsanız seiko 5 sports srpd srpe hatta yeni çıkan gmt SSK serisi güzel olur. Diğer yandan vatandaşı olan orient ve citizen de öyle zira.

Bunlar güzel ama herkes İsviçre saatlerini övüyor almışken o olsun en azından biraz daha şık olsun camı safir olsun diyorsanız Tissot bu konuda harikadır. Prx ve seastar serisi.

Öte yandan madem bütçeyi artırdık şöyle hikayesi olan bi İsviçreli olsun diyorsanız Hamilton khaki serisi süper olur.

Aklıma gelen seçenekler bunlar naçizane tavsiyem horoloji kültürünü edinmek istiyorsanız Tommy lacoste diesel benzin vs gibi markalardan uzak durun.

Şimdiden hayırlı olsun.

Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj mumues » 07 Nis 2023, 12:27

esenturk yazdı:Öncelikle ucu çok açık bir konu.

Giyim tarzı yaş bulunulan ortam zevkler vaden bağımsız olarak,

Eğer horoloji bilgimi artırmak için ilk defa mekanik otomatik bir saat edinmek istiyorum diyorsanız fiyat performans bişeyler olsun diyorsanız seiko snxs serisi başlangıç için harikadır.

Bir tık üstü bi kalibresi olsun biraz daha spor olsun diyorsanız seiko 5 sports srpd srpe hatta yeni çıkan gmt SSK serisi güzel olur. Diğer yandan vatandaşı olan orient ve citizen de öyle zira.

Bunlar güzel ama herkes İsviçre saatlerini övüyor almışken o olsun en azından biraz daha şık olsun camı safir olsun diyorsanız Tissot bu konuda harikadır. Prx ve seastar serisi.

Öte yandan madem bütçeyi artırdık şöyle hikayesi olan bi İsviçreli olsun diyorsanız Hamilton khaki serisi süper olur.

Aklıma gelen seçenekler bunlar naçizane tavsiyem horoloji kültürünü edinmek istiyorsanız Tommy lacoste diesel benzin vs gibi markalardan uzak durun.

Şimdiden hayırlı olsun.

Evet benimde radarımda bunlar var şuanda.

https://www.konyalisaat.com.tr/seastar- ... -kol-saati

https://www.konyalisaat.com.tr/hamilton ... -kol-saati

https://www.konyalisaat.com.tr/tissot-s ... 4171104102

Kullanıcı avatarı
mumues

Mesaj Lkr15 » 11 Nis 2023, 17:33

Selamlar öncelikle herkese iyi forumlar ben de bu alanda yeniyim şuan benim de radarımda tissot seastar 2000 var. Kasa çapı olarakta büyük bir saat olsun istiyorum bu fiyat bandında veya üstüne biraz daha ekleyip alabileceğim saat önerilerine açığım teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Lkr15

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: sosyalcan ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners