Genç ve Yeni Başlayan İçin Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Genç ve Yeni Başlayan İçin Saat Önerisi

Mesaj cheams » 27 Tem 2023, 05:49

Herkese merhaba, saat dünyasına yeni girmiş bulunmaktayım. Mekanik saatler uzun zamandır çok ilgimi çekiyor fakat araştırmalarım sonucunda sürelerde sapmalar meydana geldiğini öğrendim ve açıkçası bu fikrimi biraz değiştirdi, eğer görünüşü çok hoşuma gitmediyse bir mekanik saat almayı düşünmüyorum. Bunun dışında hayatımda daha çok sportif giyiniyorum ve yaşımdan küçük gösteriyorum, bileğim ince ve yaşımın üstünde gösteren bir saat takmak istemiyorum. Bütçem 3000-3500 ₺ civarına kadar çıkabilir. Değerli önerilerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
cheams

Re: Genç ve Yeni Başlayan İçin Saat Önerisi

Mesaj kesikparmak » 27 Tem 2023, 18:03

Casio Duro sportif güzel ve kaliteli bir saat. MDV106 olması lazım kodu.
Kullanıcı avatarı
kesikparmak

Mesaj sentez42 » 27 Tem 2023, 19:00

Bu bütçede Vostok doğru tercih olacaktır. Denk gelirse İnvicta prodiver da olabilir.
Kullanıcı avatarı
sentez42

Mesaj esenturk » 28 Tem 2023, 00:13

sentez42 yazdı:Bu bütçede Vostok doğru tercih olacaktır. Denk gelirse İnvicta prodiver da olabilir.
+1 hatta 2-3 hafta beklerim denirse pagani design vs gibi saatler de alınabilir. Birçok modelini kullanıp memnun kalmıştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj morningstar » 28 Tem 2023, 00:30

sentez42 hocamın dediği gibi diver model bir vostok veya çinli markaların ürettiği nh35 mekanizmalı bir homage alınabilir.Günlük kullanıp herşeye gidecek siyah bir diver model tercih edilebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj cheams » 28 Tem 2023, 01:36

Hepinize değerli düşünceleri için teşekkür ederim. Önerilerinize tek tek baktım ve tek tek yorumlarımı söylemek istedim. Casio Duro açıkçası hoşuma gitti fiyatı da bütçemin altında olması açıkçası daha cezbetti beni. Vostok ve İnvicta markalarına baktım fakat beğendiğim modeller bütçemin çok üstünde gözüktü açıkçası bunların arasında link atma şansınız varsa eğer benim için daha iyi olur. Ayrıca yine Pagani Design saatlerde de benim bütçemin üstünde buldum. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
cheams

Mesaj sentez42 » 28 Tem 2023, 13:31

cheams yazdı:Hepinize değerli düşünceleri için teşekkür ederim. Önerilerinize tek tek baktım ve tek tek yorumlarımı söylemek istedim. Casio Duro açıkçası hoşuma gitti fiyatı da bütçemin altında olması açıkçası daha cezbetti beni. Vostok ve İnvicta markalarına baktım fakat beğendiğim modeller bütçemin çok üstünde gözüktü açıkçası bunların arasında link atma şansınız varsa eğer benim için daha iyi olur. Ayrıca yine Pagani Design saatlerde de benim bütçemin üstünde buldum. Önerileriniz için teşekkür ederim.

AliExpress'ten alacaksın hocam Paganiyi. 1800-2500 arasındadır fiyatlar. 500-600 de vergi biner bütçen dahilinde hemen her modelini alabilirsin. Türkiyeden bakma.
Kullanıcı avatarı
sentez42

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: akhenaten ve 104 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners