Casio ve Ak覺ll覺 Saat

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio ve Ak覺ll覺 Saat

Mesaj syndrome23 » 11 Au 2023, 23:18

Arkadalar merhaba

ncelikle konuyu buraya m覺 a癟sam, Japon k覺sm覺na m覺 a癟sam yoksa ak覺ll覺 saat'e mi bilemedim. Yanl覺 yerdeyse 癟ok 繹z羹r diliyorum.

Bir s羹redir ciddi bir sal覺k sorununu amak i癟in youn bir ekilde spor yap覺yorum, bunu yaparken de nab覺z, ad覺m say覺s覺, hatta s覺cakl覺k vb. gibi bilgileri bilmem gerekiyor yine ayn覺 sal覺k sorunundan 繹t羹r羹. A覺rl覺kl覺 olarak telefon ad覺m say覺s覺n覺 sorusnuz say覺yor nab覺z覺 da u ana kadar pulse oksimetre tarz覺 aletlerle halletmeye 癟al覺覺yorum ancak 癟ok verimli olmuyor ihtiyac覺m olan nabz覺n s羹rekli olarak 繹l癟羹lmesi bunu da nispeten bir spor maazas覺ndan ald覺覺m bir aletle 癟繹zd羹m ama sorun u ki ben bu ii tamamen entegre etmek ve daha rahat bir hale getirmek i癟in bir ak覺ll覺 saat almay覺 d羹羹n羹yorum.

Fakat ak覺ll覺 saatlerden hi癟 ama hi癟 holanm覺yorum, 癟ok adi duruyorlar kullan覺l覺 gelmiyorlar spor d覺覺nda da kullanmay覺 pek d羹羹nm羹yorum. Android telefon kulland覺覺mdan samsung galaxy watch serisine bakt覺m bir s羹re. Daha sonra da akl覺ma Casio'nun ad覺m sayan, s覺cakl覺k 繹l癟en saatleri olduu geldi. Nab覺z 繹l癟en var m覺 bilmiyorum protrek'lere bakt覺m ama k覺sa 繹zetlerde g繹remedim.

imdi sormak istediim soru u, b羹t癟eyi en fazla 20 bin, tercihen 8-10 bin civar覺na 癟ektiimizde ad覺m sayacak, m羹mk羹nse nab覺z 繹l癟ecek ve egzersiz i癟in genel olarak yard覺mc覺 olacak, ak覺ll覺 telefona balanabilen bir saat 繹neriniz var m覺? 襤 yerinde bir arkada覺m Suunto markas覺n覺 da 繹nerdi, ak覺ll覺 saat konusuna 癟ok yabanc覺y覺m, doal olarak tercihimi Casio'dan yana kullanmak istiyorum ama bu istediklerimi m羹mk羹n olduunda iyi yapabilecek ve fiyat aral覺覺mda bir saat var m覺 bilmiyorum?

Sizlerin tavsiyesi nedir? Dorudan ak覺ll覺 saat al覺p g羹n i癟inde deil de sadece spor i癟in kullanmak m覺 daha mant覺kl覺 yoksa Casio'nun bahsettiim 繹zelliklere sahip bir saatini mi (eer varsa) almal覺y覺m? Bazen nispeten d羹羹k segment bir ak覺ll覺 saat al覺p 羹st羹ne de bir s羹redir istediim ama quartz'da kendime s覺n覺r koyduum Ga 2100'羹n metal kasalar覺n覺 alsam m覺 da diyorum :D Biraz duygusal davran覺yorum san覺r覺m.

Tavsiye ve yorumlar覺n覺z覺 bekliyorum, imdiden 癟ok teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

Re: Casio ve Ak覺ll覺 Saat

Mesaj agahbagrik » 13 Au 2023, 01:45

Casio G-SHOCK GBD-H1000 ve H2000 saatlerde nab覺z 繹l癟er var ve g羹ne enerjisi ile arj olduu i癟in pil ve arj derdi yok. (ok youn kullan覺mda kablo ile arj etmek gerekebilir) tabi bildik ak覺ll覺 saatlerden deil, Led piksel bir ekrana sahip, bu sayede arj sorunu olmuyor. Fiyat覺 u andaki kurla 10-15bin lira civar覺nda.

Resim

SM-G990E cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
agahbagrik

Kay覺t: 24 Haz 2022, 11:04

Mesaj agahbagrik » 13 Au 2023, 10:58

Ger癟i ben outdoor spor yaparken laz覺m olur diye gps'li bir model 繹nermitim ama daha kibar yeni 癟覺kan G-Shock G-SQUAD DW-H5600 modeli de var.Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
agahbagrik

Kay覺t: 24 Haz 2022, 11:04

Mesaj eraslani » 13 Au 2023, 13:08

Spor ve sagliksal verilerin takibinde kullanilacaksa kesinlikle Huawei gt3 pro 繹neririm..

Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj syndrome23 » 13 Au 2023, 13:58

agahbagrik yazd覺:Ger癟i ben outdoor spor yaparken laz覺m olur diye gps'li bir model 繹nermitim ama daha kibar yeni 癟覺kan G-Shock G-SQUAD DW-H5600 modeli de var.

Teekk羹r ediyorum her iki tavsiye i癟in de, ikisi de asl覺nda kafamdaki yap覺ya uygun saatler. G繹r羹nt羹 olarak DW H5600'羹 zaten 癟ok beeniyorum :)

eraslani yazd覺:Spor ve sagliksal verilerin takibinde kullanilacaksa kesinlikle Huawei gt3 pro 繹neririm..

Hocam ben de onu d羹羹nd羹m saaat dier ak覺ll覺 saatlere g繹re de g羹zel duruyor ancak iletim sistemi android deilmi ve android ile tam entegre olam覺yor san覺r覺m, kendi ayr覺 marketi ve uygulamalar覺 var. tek endiem bu konu oldu. Casio d羹羹ncem de asl覺nda buradan 癟覺kt覺 zaten
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj eraslani » 13 Au 2023, 14:16

syndrome23 yazd覺:
agahbagrik yazd覺:Ger癟i ben outdoor spor yaparken laz覺m olur diye gps'li bir model 繹nermitim ama daha kibar yeni 癟覺kan G-Shock G-SQUAD DW-H5600 modeli de var.

Teekk羹r ediyorum her iki tavsiye i癟in de, ikisi de asl覺nda kafamdaki yap覺ya uygun saatler. G繹r羹nt羹 olarak DW H5600'羹 zaten 癟ok beeniyorum :)

eraslani yazd覺:Spor ve sagliksal verilerin takibinde kullanilacaksa kesinlikle Huawei gt3 pro 繹neririm..

Hocam ben de onu d羹羹nd羹m saaat dier ak覺ll覺 saatlere g繹re de g羹zel duruyor ancak iletim sistemi android deilmi ve android ile tam entegre olam覺yor san覺r覺m, kendi ayr覺 marketi ve uygulamalar覺 var. tek endiem bu konu oldu. Casio d羹羹ncem de asl覺nda buradan 癟覺kt覺 zaten
Ben gt3 runner,eim ise gt3 pro seramik kullaniyor,samsung telefonlarla pek uyum s覺k覺nt覺s覺 yaam覺yoruz, t羹m g羹n kullan覺l覺rsa ne olur bilemiyorum ama spor vs i癟in herhangi bir sorun yok ve y羹kl羹 uygulamalar 癟ok baar覺l覺..Ayr覺ca cihazlar malzeme kalitesi olarak hayli tatmin edici,safir cam,seramik y羹zeyler falan fark yarat覺yor..Birka癟 inceleme falan bakarsan覺z faydal覺 olur [emoji106]

Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj kesikparmak » 13 Au 2023, 19:10

zellikle spor i癟in bir saat al覺nacaksa bu kesinlikle Android balant覺l覺 bir ak覺ll覺 saat olmal覺. Hani as覺l ama癟 saat almak olup, b繹yle ufak tefek sportif faaliyetlerim oluyor, onlarla ilgili de bir tak覺m bilgiler elde etmek istiyorum deseydiniz Casio derdim. Ancak spesifik olarak 繹zellikle sportif faaliyetlerdeki bilgiler amac覺yla kullanacaksan覺z Casiolar yetersiz kal覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
kesikparmak

Kay覺t: 30 Kas 2020, 00:28

Mesaj leventmehmet » 17 Au 2023, 09:23

Harika bir model :thumbup:
Mehmet Levent
Kullan覺c覺 avatar覺
leventmehmet

Ya: 50
Kay覺t: 17 Au 2023, 09:14

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 196 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners