Pagani PD-1662 # Pagani Hulk homeage

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Pagani PD-1662 # Pagani Hulk homeage

Mesaj ercment45 » 22 Şub 2024, 07:42

Arkadaşlar merhaba,
Pagani Design PD-1662 GMT özellikli saat almak istiyorum ama bu saatlerin makinesi NH,Miyota değil. Satın alanların yorumlarında okuduğum üzere günlük sapma değerlerini +20 sn den +7 dk gibi yazanlar olmuş. Kullananan arkadaşlar bu saati almamı tavsiye eder mi? Yoksa hulk homeage modelini mi almalıyım? Kıymetli yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.ResimResim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ercment45

Re: Pagani PD-1662 # Pagani Hulk homeage

Mesaj LynXMaSTeR » 22 Şub 2024, 09:52

hocam NH35 mekanizmalı 3 tane pagani saatim var, kimi 5 saniye geri kalıyor kimi 20 saniye ileri gidiyor, her mekanizma farklı çıktı.
mekanizma kendi kitapçığında -20 ila +40 aralığı normal diyor.

https://calibercorner.com/seiko-caliber-nh35a/
Kullanıcı avatarı
LynXMaSTeR

Mesaj ercment45 » 22 Şub 2024, 12:12

LynXMaSTeR yazdı:hocam NH35 mekanizmalı 3 tane pagani saatim var, kimi 5 saniye geri kalıyor kimi 20 saniye ileri gidiyor, her mekanizma farklı çıktı.
mekanizma kendi kitapçığında -20 ila +40 aralığı normal diyor.

https://calibercorner.com/seiko-caliber-nh35a/
Bilgilendirme yazınız için teşekkür ederim. Sorum her iki model içinde geçerli idi. Şimdilik tercihimi GMT modelinden yana kullandım.

Kullanıcı avatarı
ercment45

Mesaj sasuta » 22 Şub 2024, 14:12

Ben de DG5833GMT makineli bir saat alıp almama konusunda kararsız kalıp tercihimi almamak yönünde kullanmıştım. Şahsen NH34AGMT makineli olanından almak biraz daha güvenli tarafta kalmayı sağlayabilir. DG5833 ile ilgili çok fazla olumsuz yorum var ama arada bir kaç iyi yorum da okudum. Olumsuz yorumlar belki de ilk seri üretim için olup yeni üretimler daha kaliteli de olabilir tamamen şans işi ama bu makinedeki GMT tam anlamıyla bir GMT değil bunu da bilmek yararlı olur.

https://calibercorner.com/mingzhu-caliber-dg5833/

https://www.reddit.com/r/ChineseWatches ... nt_pearle/
"Bir fırıldak rüzgar olmadan dönüyorsa mutlak bir üfleyen vardır"
Kullanıcı avatarı
sasuta

Mesaj oserin » 22 Şub 2024, 17:21

Hocam pd 1662 Pepsi Bezel, jübile bilezik olanı daha dün elime ulaştı. Fiyatına göre çok yeterli kalitede, internetten baktigima göre de, mekanizmanın zaman tutması sorunsuz. Bu modeli tavsiye ederim ama jübile bileziklisini alın. Oyster olanın ortasindaki parlak kısım biraz kalitesiz duruyor benceResim

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
oserin

Mesaj ercment45 » 22 Şub 2024, 17:28

sasuta yazdı:Ben de DG5833GMT makineli bir saat alıp almama konusunda kararsız kalıp tercihimi almamak yönünde kullanmıştım. Şahsen NH34AGMT makineli olanından almak biraz daha güvenli tarafta kalmayı sağlayabilir. DG5833 ile ilgili çok fazla olumsuz yorum var ama arada bir kaç iyi yorum da okudum. Olumsuz yorumlar belki de ilk seri üretim için olup yeni üretimler daha kaliteli de olabilir tamamen şans işi ama bu makinedeki GMT tam anlamıyla bir GMT değil bunu da bilmek yararlı olur.

https://calibercorner.com/mingzhu-caliber-dg5833/

https://www.reddit.com/r/ChineseWatches ... nt_pearle/
Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Bütçem kapsamında sadece bu iki modelden birisini sipariş verebiliyor idim. Tercihimi GMT modelinden yana kullandım.

Kullanıcı avatarı
ercment45

Mesaj ercment45 » 22 Şub 2024, 17:33

oserin yazdı:Hocam pd 1662 Pepsi Bezel, jübile bilezik olanı daha dün elime ulaştı. Fiyatına göre çok yeterli kalitede, internetten baktigima göre de, mekanizmanın zaman tutması sorunsuz. Bu modeli tavsiye ederim ama jübile bileziklisini alın. Oyster olanın ortasindaki parlak kısım biraz kalitesiz duruyor benceResim

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öncelikle saatiniz hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde kullanılsın. Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Bende jübile bilezikli resmini eklediğim ter tepeli GMT modelini sipariş ettim.

Kullanıcı avatarı
ercment45

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 156 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners