Omega Speedmaster Day Date

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Speedmaster Day Date

Mesaj mester » 23 Şub 2011, 23:49

Merhaba,

Omega speedmaster day date icin bir kac review buldum ama almadan once bir de sizlere danismak istedim. Fiyat 3000$ usd civarinda, bu fiyat iyi mi? metal Kayis siyah kadran daha iyi alternatif var mi?

Tesekkurler
Kullanıcı avatarı
mester

Re: Omega Speedmaster Day Date

Mesaj drk » 24 Şub 2011, 00:10

Fiyat yaklaşık internet satış fiyatında, eğer yetkili satıcıdan alıyorsanız iyi gibi duruyor. Daha önceden titanyum saat sorduğunuz için hafif saat istediğinizi varsayarak yazıyorum, hiçte hafif bir saat değil, ama asla taşınamayacak kadar da değil. Yalnız kadran bence fazla sıkışık ve karışık, kullanışlılık açışından bakarsak hangi ayda olduğumuz bence kadranda yazmasada olur, tabii estetik olarak ele alırsak tamamen zevk meselesi. Kadran rengi size kalmış ama metal bilezik olmazsa olmaz.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj mester » 09 Mar 2011, 22:28

Cevap icin tesekkurler, Sorumun son kismini yeterince anlasilir yazmamisim: bu saate alternatif olabilecek siyah kadranli metalik kayisli baska bir marka veya model oneriniz olur mu? Yani bu kadar parayi ona verecegine git bilmem ne marka su modeli al diyeceginiz.
Kullanıcı avatarı
mester

Mesaj xamrax » 10 Mar 2011, 12:58

Merhaba Mester,
bir önerim bulunmamakla beraber fiyatın Türkiyedeki yetkili bir satıcının sıfır fiyatı olup olmadığını sormak istiyorum. Aynı saati ben de çok beğeniyorum. Bilgi verebilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
xamrax

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 276 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners