350 TL Bütçe İçin Spor Diver Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 350 TL Bütçe İçin Saat Önerisi

Mesaj bladey » 14 Haz 2011, 11:38

@hcö

Ciddi su geçirmezliği olan saatlerin ISO belgeleri oluyor.Forumdaki diğer arkadaşlar bu konularda daha bilgili olanlar bu konu hakkında detay verecektir.

Citizen modellerinede bakmanızı tavsiye ederim.Oldukça güzel modelleri var bu sınıfta.Hatta forumda incelemeside mevcut.
Sxk007 gerçekten çok güzel bir model :) bu arada
Kullanıcı avatarı
bladey

Mesaj drk » 14 Haz 2011, 11:46

Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Bond » 14 Haz 2011, 12:24

Şu konuda WR seviye ve standartları ile ilgili TSF içinden bilgi alabilirsin :arrow: viewtopic.php?f=12&t=2963&p=31430#p31430
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj hcö » 14 Haz 2011, 14:08

gönderdiğiniz konu başlıkları baya iyiymiş aklımdaki soruların cevaplarını buldum :) teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
hcö

Mesaj bavyerablue » 24 Haz 2011, 23:58

Selam herkese.
Hazır sözü edilmişken sorayım: İstanbul'da nerede Orient Mako yada benzeri modelleri görebileceğim yerler varmıdır?
Ben yakın zamanda Üskdar, Ümraniye ve Sirkec'de birkaç saatçi dolaştım ancak çeşitlerin çok sınırlı olduğunu söyleyebilirim.
Kullanıcı avatarı
bavyerablue

Mesaj Magneto » 27 Haz 2011, 05:51

bavyerablue yazdı:Selam herkese.
Hazır sözü edilmişken sorayım: İstanbul'da nerede Orient Mako yada benzeri modelleri görebileceğim yerler varmıdır?
Ben yakın zamanda Üskdar, Ümraniye ve Sirkec'de birkaç saatçi dolaştım ancak çeşitlerin çok sınırlı olduğunu söyleyebilirim.

Sirkeci'de Aslan Saat'e uğradınız mı ? Nimet ablanın hemen karşısında ve Orient'in resmi dist.dir ayrıca
Saat = BlancPain
Kullanıcı avatarı
Magneto

Mesaj bavyerablue » 27 Haz 2011, 14:31

Magneto yazdı:
bavyerablue yazdı:Selam herkese.

Sirkeci'de Aslan Saat'e uğradınız mı ? Nimet ablanın hemen karşısında ve Orient'in resmi dist.dir ayrıca

En son gezdiğimde uğradım mı bilemiyorum, isimlere dikkat etmemiştim. Ama bu sefer özellikle uğrayacağım.
Teşekkürler cevap için.
Kullanıcı avatarı
bavyerablue

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners