3.000 TL Civarında Saat Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

3.000 TL Civarında Saat Tavsiyesi

Mesaj gokay » 05 Ara 2009, 10:59

Merhaba
Alabilecegim max 3000tl kadar saat ariyorum sıfır 2.el fark etmez Benim üstünde durdugum model olarak bvlgari bb chorono modeli lakin sizlerinde fikirlerini almak önerilerinizi bilmek istiyorum ayrıca buldugum aynı markada farkli modellerde pilli ve otomatik arasinda kaldim
fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
gokay

Re: 3000tl Kadar Alabilecegim Saat

Mesaj nickynick » 05 Ara 2009, 13:16

gokay bey hoşgeldiniz foruma. 3000 TL'ye alınabilecek harika saatler var, arkadaşlar da fikirlerini sunarlar eminim.Fakat sizi tanımamız adına Üyelerimiz-Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız harika olur :)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj asiruh2009 » 05 Ara 2009, 21:21

foruma hoş geldiniz 3000 tl ye kesinlikle mekanik bir saat almanızı tavsiye ederim zaten bu miktara kınetik türünde pilli saatler var bu miktara çok güzel mekanik saatler alabilirsiniz.hem de sıfır marka olarak çok var tercih tabiki sizin yine diğer arkadaşlarda fikir beyan edince aklınızda bu konudaki düşünceleriniz biraz daha netleşicektir...
MAY THE FORCE BE WİTH YOU...
Kullanıcı avatarı
asiruh2009

Mesaj vervito » 05 Ara 2009, 23:10

zevkiniz nedir nasıl saatler seversiniz, klasik mi spor mu? saatin hangi özellikleri ön plandadır sizin için?
vervito

Mesaj Certus » 06 Ara 2009, 12:49

Evet isteklerinizi biraz da ayrıntılandırırsanız saat önermemiz daha kolay olur çünkü 3000 tl'ye alınabilecek inanılmaz çok saat var.
Operari sequitur esse
Certus

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 52 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners