Tag Heuer Limited Edition Mika Hakkinen 6000 Chrono Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tag Heuer Limited Edition Mika Hakkinen 6000 Chrono Yorum

Mesaj forbidden » 20 Ara 2009, 14:09

Şimdi arkadaşlara danışmak istediğim bir konu var o yüzden buraya yazmayı uygun gördüm. Elimde bu saatten var, fakat saat 6. kattan düşmüş ve mekanızması inanılmaz derecede hasarlı, götürdüğüm hiç bir saatçi bu quartz chrono yu toparlayamadı. Saatin kasası ise ilk günkü gibi tertemiz camı da dahil.Bir saatçi ise yeni bir makine takabileceğini ancak bunun orjinal makinesi olduğu için 400tl gibi bir fiyata mal olduğunu söyledi. Sizce bu fiyata değer mi, ve limited bir saatin gerçekten orjinal makinesini bulabilir mi? İçine başka bir quartz chrono uydurulamaz mı? Uydurursa kim uydurur :devil: . Saatten 2000 adet üretilmiş ama nette araştırma yaptığımda ebay dahil herhangi bir yerde satışına rastlayamadım. Sadece bir yerde 1075 ingiliz sterlini fiyat biçilmiş ama ona da ben inanmadım. Görüşlerinizi bekliyorum.
Resim
en iyi saat, henüz benim olmayandır.
Kullanıcı avatarı
forbidden

Re: Tag Heuer limited edition Mika Hakkinen 6000 chronograph

Mesaj Clk » 20 Ara 2009, 18:17

Forbidden,

fiyatin dogru olma olasiligi cok yüksek. Iyi durumdaki 6000 ler 500-700 Euro arasi. Sahip oldugun saatin iyi durumda ki örnegi yaklasik 900 Euro ve üstü. Bu resim elinde ki saatin resmi ise 10 üzerinden 5-6. Sonucta partlatma islemi icin 75 Chf fiyat soruyorlardi Türkiyede halen ayni mi bilmiyorum. Üstüne quartz tamiri yada yeni quartz (ki bu quartz`tan bulabilecegini sanmiyorum) maliyeti 250-300 Euro. Sonucta karar senin ama bu saat limited ve gercekten de bulunmasi bir o kadar da zor. Bence tamiri düsünmeye deger ama orijinalligini bozmadan.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj SalesWatch » 21 Ara 2009, 00:49

En kısa zamanda beyazıt a servisimize bekliyoruz eğer sorunu çözemezsek bir çay içmiş olursunuz :=) ama teknik servisimdeki arkadaşım bu saatin hakkından gelecektir.
Kullanıcı avatarı
SalesWatch

Mesaj Egunns » 21 Ara 2009, 15:48

bencede, fiyat doğrudur; şu anda bu saatin sıfırı olsa, 2000 chf ye yakın fiyatı olurdu; arkadaşa 10 sene önce buna benzer quartz chrono aldık, 2000 serisi; o zaman 1000 tl para vermiştik; bu saatin bileziği alter ego tarzı
Commander Chronograph,Mido
Kullanıcı avatarı
Egunns

Mesaj forbidden » 21 Ara 2009, 21:03

O zaman orjinal makine değişimine 400tl değer sonucu çıkıyor benim anladığım.Sn. clk ve egunns, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Sn. saleswatch sizi de bir ziyaret etmek isterim, saati ele geçirebilirsem getiririm ama verdiğim tamirciden de geri isteyemeyebilirim, saat olmasa da en azından bir çayınızı içmek nasip olur, teşekkürler.
en iyi saat, henüz benim olmayandır.
Kullanıcı avatarı
forbidden

Mesaj razz » 21 Ara 2009, 23:27

TAG Heuer'in Türkiye Distribütör ve Servis Sağlayıcısı Lpi Ticari Hizmetler A.Ş.'dir.. Yerleri Nişantaşı'nda.. Direkt oraya götürmenizi tavsiye ederim..
Saatinizin kalibresi ( belki üretim veya model kodu değişmiş olabilir ) güncel quartz chronograph pek çok TAG Heuer'in içinde bulunmaktadır.Kuvvetle muhtemel servisten ( veya İsviçre'deki merkezden ) uygun kalibre temin edilebilir ancak forumdaki diğer arkadaşlarında belirttiği üzere fiyatı da düşük değildir.
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners