al覺nt覺 Omega Aquaterra Co-Axial 150M 43MM

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

al覺nt覺 Omega Aquaterra Co-Axial 150M 43MM

Mesaj albus » 16 Haz 2016, 19:49

Merhaba Arkadalar;
sitemizde de konu olarak bulunan ;
viewtopic.php?f=220&t=22414#axzz4BlCDZvte
Yukar覺daki linke ait olan ve satmak istediim saatimi almak isteyen bir kii , istanbulda bulunduu i癟in 繹zel bir kargo kurumu ile izmirden g繹nderiyorum.Sat覺n almak isteyen kii kesinlikle sitemizden deildir.cretinde anlat覺覺m覺zdan dolay覺,saati vakit ge癟irmeden alacakl覺 olan kiinin yaad覺覺 yere yani istanbula 繹zel bir kargo irketi ile g繹nderdim .Kargoyu 癟ocukluk arkada覺m ad覺na adrese teslim olarak yollad覺m.Kargo takip numaras覺n覺 m羹terinin 覺srarla istemesi 羹zerine GVEN VERMEK ad覺na yollad覺m.Ayn覺 zamanda arkada覺ma da g繹nderdim numaray覺.Fakat adrese teslim zaman覺nda evde bulunamad覺覺 i癟in kargo irketi paketi arkada覺m覺n bulunduu semtteki ubesine geri g繹nderiyor.Kargo gelir gelmez,al覺c覺 kimliindeki ah覺stan baka bir kii,arkada覺m覺n ad ve soyad覺n覺 s繹yleyip "yurt d覺覺nda" olduunu belirterek ve hi癟 bir kimlik g繹stermeden saat kendisine teslim ediliyor ve kargo irketi ubesinden elini kolunu sall覺yarak 癟覺k覺yor.
Siz siz olun deerli dostlar覺m , ne benim hata olarak yapt覺覺m takip numaras覺n覺 verin ne de bizim sitemiz d覺覺nda bir yerden ilan vermeyin .
Sayg覺lar覺mla
Kullan覺c覺 avatar覺
albus

Ya: 39
Kay覺t: 18 Mar 2010, 17:15

Re: al覺nt覺 Omega Aquaterra Co-Axial 150M 43MM

Mesaj kilimanjaro » 16 Haz 2016, 19:55

Ge癟mi olsun umar覺m saati bulursunuz ... havale sonras覺 g繹ndermediniz mi ? bir de kargo irketinin kimlik g繹stermeksizin teslim etmesi bir su癟.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj Khan » 16 Haz 2016, 19:56

ok ge癟mi olsun hocam, hem bu deerli uyar覺n覺z i癟in teekk羹r eder, hemde ba覺n覺za gelen bu talihsiz olay y羹z羹nden ge癟mi olsun dileklerimi iletiyorum.

L羹tfen konu hakk覺nda kargo irketini de gerekli yerlere ikayet ediniz, zira art覺k kargo irketleri ah覺slardan daha g羹venilmez oldu...
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj Ground » 16 Haz 2016, 20:07

Kargo irketlerinde g羹venlik kameras覺 bulunmaktad覺r. Saat dk bilgisi sisteme girildii i癟in tespit edilebilir diye d羹羹n羹yorum.

Bu olay sonu癟lar覺 ile ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.

Ge癟mi olsun hocam [emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Ground

Ya: 42
Kay覺t: 17 Ara 2015, 02:48

Mesaj kilimanjaro » 16 Haz 2016, 20:17

Ground yazd覺:Kargo irketlerinde g羹venlik kameras覺 bulunmaktad覺r. Saat dk bilgisi sisteme girildii i癟in tespit edilebilir diye d羹羹n羹yorum.

Ground , y覺llar 繹nce evime giren h覺rs覺z kamerada 癟ok net belliydi.Polise de verildi elbette ... ama yan覺t u oldu ;

Bunlar覺n ebeke olmas覺 art ve biz ancak 繹yle arat覺rabiliriz , bir癟ok su癟tan yakalan覺rlarsa sizinki de arada deerlendirilir.Tek bir su癟u arat覺ramay覺z.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj mylasa48 » 16 Haz 2016, 20:19

Memleket h覺rs覺z dolmu. Ge癟mi olsun...
Be realistic, demand the impossible!
Kullan覺c覺 avatar覺
mylasa48

Ya: 55
Kay覺t: 11 Haz 2011, 15:54

Mesaj Khan » 16 Haz 2016, 20:23

Bu konuda al覺c覺 olmad覺覺 halde baka birine teslimden dolay覺 kargo irketi sorumludur. En az覺ndan onlardan al覺nacakt覺r.
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj Ludendorff » 16 Haz 2016, 20:32

kilimanjaro yazd覺:
Ground yazd覺:Kargo irketlerinde g羹venlik kameras覺 bulunmaktad覺r. Saat dk bilgisi sisteme girildii i癟in tespit edilebilir diye d羹羹n羹yorum.

Ground , y覺llar 繹nce evime giren h覺rs覺z kamerada 癟ok net belliydi.Polise de verildi elbette ... ama yan覺t u oldu ;

Bunlar覺n ebeke olmas覺 art ve biz ancak 繹yle arat覺rabiliriz , bir癟ok su癟tan yakalan覺rlarsa sizinki de arada deerlendirilir.Tek bir su癟u arat覺ramay覺z.

Ge癟en sene de validem c羹zdan覺n覺 markette unutuyor, arkas覺ndan gelen teyze c羹zdan覺 癟antas覺na at覺yor.. G繹r羹nt羹ler ayan beyan ortada.. hala polisten ses soluk yok.. valla benim de pek g羹venim kalmad覺 polise..
Kullan覺c覺 avatar覺
Ludendorff

Ya: 38
Kay覺t: 09 Haz 2016, 15:38

Sonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 20 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners