├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj cbmad » 11 Eyl 2018, 16:20

ge├žmi┼č olsun. maalesef b├Âyle i┼čler ├žok yayg─▒n, birisine yakalanmas─▒n─▒z ba┼čkas─▒na tutuluyorsunuz, kolayl─▒klar ve iyi ┼čanslar dilerim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cbmad

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 16 A─ču 2012, 13:47

Mesaj ibrahim223 » 11 Eyl 2018, 19:19

gurhantura yazd─▒:Merhaba,
Saat doland─▒r─▒c─▒lar─▒n─▒n bu y├Ântemiyle saatimi ├žald─▒rd─▒m.
Her┼čeyiyle yazaca─č─▒m ki bu ┼čerefsizlerin oyununa gelmeyin.

Saatimin modeli Tudor Black Bay 41 mm
Kutu ve sertifikas─▒yla beraber
├╝zerinde ├želik bilezik tak─▒l─▒.
Serial: I634388
Model: 79230N
├çal─▒nd─▒─č─▒ tarih : 10.09.2018
├çal─▒nd─▒─č─▒ yer: Taksim s├╝rat kargo ┼čubesi

https://i.hizliresim.com/PDJ6E6.jpg
https://i.hizliresim.com/g6MVLZ.png

─░lan─▒ me┼čhur sat─▒┼č sitesine y├╝kledim, hemen ├Â─čleden sonra bir telefon geldi. tudor saat i├žin arad─▒─č─▒n─▒, kutu sertifikas─▒n─▒n tam m─▒ oldu─čunu, temizli─čini sordu. Gerekli cavaplar─▒ verdim ve 3100$ dan anla┼čt─▒k fiyat─▒. ─░stanbulda bir arkada┼č─▒n─▒z var m─▒ diye sordu. Var bir arkada┼č─▒m dedim ve onunla g├Âr├╝┼č├╝p size haber vereyim dedim. Arkada┼č─▒m─▒ arad─▒m. Benim i├žin bu sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledi. Adam─▒ tekrar aray─▒p arkada┼č─▒m─▒n uygun oldu─čunu ve sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledim. Buna sevindi ve bir ka├ž g├╝n i├žerisinde tatile ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ hemen halledersek ├žok sevinece─čini, bu i┼člerde s├╝rat kargonun ├žok h─▒zl─▒ ve iyi oldu─čunu, kesinlikle s├╝rat kargoyla g├Ândermem gerekti─čini s├Âyledi. (Nas─▒l bir beyin tutulmas─▒yla d├╝nyan─▒n en dandik kargosuyla bunu yapt─▒─ča inanam─▒yorum) Ben de tamam dedim. Konu┼čma s─▒ras─▒nda bir ┼čekilde arkada┼č─▒m─▒n nerede oturdu─čunu s├Âylemi┼čtim. ├ç├╝nk├╝ kendisinin istanbulun ├žok uzak bir k├Â┼česinde oturdu─čunu, ne tarafta bulu┼čulaca─č─▒n─▒ anlamak i├žin nerede oturuyor gibilerinden bir ka├ž ┼čey sormu┼čtu. Ard─▒ndan da arkada┼č─▒n─▒zla g├Âr├╝┼čebilmem i├žin telefon numaras─▒n─▒ g├Ânderir misiniz dedi ve ben onu da g├Ânderdim.

T├╝m bunlar birle┼čince geriye arkada┼č─▒m─▒n oturdu─ču semtin s├╝rat kargo da─č─▒t─▒m ┼čubesini bulmak kal─▒yor. herhangi bir telefon numaras─▒ ├Â─črenme yaz─▒l─▒m─▒na da arkada┼č─▒m─▒n telefon numaras─▒n─▒ yaz─▒p isim soyisim bilgisini ├Â─črendi ve sabah erkenden kargo ┼čubesine gidip arkada┼č─▒m─▒n isim ve soyismini verip "bana k├╝├ž├╝k bi kutu gelecekti" c├╝mlesiyle kargoyu teslim ald─▒. S─▒─č─▒r kargo g├Ârevlisi ne kimlik ne teslim tutana─č─▒ da istemeyince(s├╝rat kargoyla istemesinin sebebi de bu), tereya─č─▒ndan k─▒l ├žeker gibi tertemiz alm─▒┼č saati. kamera kay─▒tlar─▒na bakt─▒rd─▒m istanbulda. ┼×apka takm─▒┼č sakall─▒ bir ┼čerefsiz kendisi..

Sonu├ž olarak, avukata gittim, i┼člemleri ba┼člataca─č─▒z. Saati unut diyor. Savc─▒l─▒k adam─▒ bulur fakat saat b├╝y├╝k ihtimalle u├žmu┼č olur. fakat kargo ┼čirketinden paray─▒ b├╝y├╝k ihtimalle al─▒r─▒z dedi.

Dikkatli olunuz. Y─▒llard─▒r bu konularda ak─▒ll─▒ ge├žinen ben, milletin b├Âyle kolay nas─▒l doland─▒r─▒ld─▒─č─▒n─▒ anlayamayan ben, nas─▒l bu katakulli ye d├╝┼čt├╝m inanam─▒yorum. Ger├žekten beni yiyip bitiren aptal yerine konmak. Kendime k─▒zmaktan adama k─▒zam─▒yorum. ─░lk b├╝y├╝k saatimi bu ┼čekilde ├žald─▒r─▒yor olmak beni inan─▒lmaz ├╝zd├╝. fakat 3000$ ile y─▒rtt─▒k diyorum, bu tecr├╝beyi 15000$ l─▒k bir rolexle de ya┼čayabilirdim.

Sizler üzülmeyin. Çok dikkat edin,

─░nternetten sat─▒┼člar inan─▒lmaz tehlikeli.

Sevgiler..
Vay anas─▒n─▒.. Yuh art─▒k..
Kurguya bak─▒n..
├çok ge├žmi┼č olsun..
Kargo firmas─▒ MECBUREN ├Âdeyecek bence ama birs├╝r├╝ can s─▒k─▒c─▒ hadise..

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ibrahim223

Kay─▒t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj uikaratas » 11 Eyl 2018, 19:23

├çok ge├žmi┼č olsun...
uikaratas

Kay─▒t: 25 Mar 2018, 12:13

Mesaj gurhantura » 11 Eyl 2018, 19:27

Ge├žmi┼č olsun dilekleriniz i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim. Bir ka├ž soru olmu┼č, onlara cevap vermeye ├žal─▒┼čay─▒m.

Evet, akla gelen ilk soru, ÔÇťo kutunun i├žerisinde o marka o model o de─čerde bir saat var m─▒?ÔÇŁ bunu nas─▒l kan─▒tlayaca─č─▒z.? ├ç├╝nk├╝ kargoyu verirken herhangi bir de─čer belgesi vs d├╝zenlememi┼čtik.

Avukatla bunu konu┼čtu─čumda, sizin telefon konu┼čmalar─▒n─▒z savc─▒l─▒k taraf─▒ndan istenecek, ki┼čiyle yapt─▒─č─▒n─▒z pazarl─▒k, saati kargoyla g├Ânderece─činiz, saati ad─▒na g├Ânderdi─činiz arkada┼č─▒n─▒zla yapt─▒─č─▒n─▒z konu┼čma vs hepsi bu konu┼čmalardan ortaya ├ž─▒kacak, ayr─▒yeten iki adet ┼čahite ihtiyac─▒m─▒z var, ┼čahitler o kutuda saat vard─▒ ┼čeklinde ┼čahitlik yapacaklarm─▒┼č. Bir de biz nas─▒l ki o kutudaki saatin de─čerini tamamen kesin olarak kan─▒tlayam─▒yorsak, onlar da ├žok ucuz bi┼čey oldu─čunu kan─▒tlayam─▒yorlar. Biz en az─▒ndan konu┼čmalar─▒m─▒z sayesinde bunu kan─▒tlayabiliyoruz.

Yani tabi ki kesin diye bi┼čey yok, ama z├╝─č├╝rt tesellisi gibi oluyo i┼čte avukat─▒n ÔÇťal─▒r─▒z paray─▒ÔÇŁ demesi.

Konu sonuca ba─član─▒nca buradan bilgilendiririm.

─░yi g├╝nler..

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Kay─▒t: 14 Nis 2015, 13:38

Mesaj EnderE » 11 Eyl 2018, 19:31

├çok ge├žmi┼č olsun. Malesef ├žal─▒┼čmadan kazanmay─▒ ye─čleyen asalaklar─▒n sonu gelmiyor.

BLA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016, 23:59

Mesaj Ozgur » 11 Eyl 2018, 20:09

Payla┼čt─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler. Umar─▒m sizi tatmin eden bir sonu├ž al─▒rs─▒n─▒z
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ozgur

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 19 Eki 2010, 19:05

Mesaj debra » 11 Eyl 2018, 20:43

├çok ge├žmi┼č olsun. ─░nsan b├Âyle durumlarda kafay─▒ yiyecek raddeye geliyor ger├žekten. Ba┼č─▒ma geldi benim de benzer bir olay.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj ekdellal » 11 Eyl 2018, 21:11

├ľyle aman aman bir kurgu de─čil. Tahmin edilip ├Ânlenebilirdi, ama i┼čte insan─▒n basireti ba─član─▒yor demek ki. Ge├žmi┼č olsun.

t─▒rt─▒l─▒n kaderi kelebek olmak ve g├╝zel ├Âlmektir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ekdellal

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj Tolgi06 » 11 Eyl 2018, 22:25

Hocam ├žok ge├žmi┼č olsun. Umar─▒m al─▒rs─▒n─▒z bedeli.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tolgi06

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj Maradona » 12 Eyl 2018, 01:06

B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun... ├çivisi ├ž─▒kt─▒ d├╝nyan─▒n... :-(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj mturann » 12 Eyl 2018, 10:42

B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun
Forumda bu gibi bilgilendirici payla┼č─▒mlar ├žok faydal─▒ oluyor
Kargo firmalar─▒ bu konuda ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒ Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj akincio » 12 Eyl 2018, 12:41

├çok ge├žmi┼č olsun umar─▒m en k─▒sa s├╝rede zarar─▒n─▒z─▒ tahsil edersiniz. :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
akincio

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 06 ┼×ub 2014, 16:38

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners