├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj danGerfuLL » 21 Eyl 2018, 15:41

Gecmis olsun. Kargo gorevlisinin kimlik kontrolu yapmasi gerekir. Sizin yanlis yaptiginiz ya da basiretinizin baglanmasi gibi bir durum soz konusu degil; cunku saatin tutari yuksek haliyle karsiya bir guven vermek gerekiyor.
Umarim kisa surede firma paranizi tahsil eder siz de bu psikolojiden bir an evvel kurtulursunuz. Ha ola ki etmedi canim sag olsun diyip gecin. Hayat devam ediyor.

Redmi Note 4 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
danGerfuLL

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj beycelice » 24 Eyl 2018, 11:36

Ge├žmi┼č olsun. Bence ne acele edin ne de tela┼č. Sistem belki evet biraz yava┼č ilerleyebiliyor ancak sonu├ž alaca─č─▒n─▒za ┼č├╝phem yok. Buna benzer bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k hatta nerdeyse ayn─▒s─▒ bas─▒nda ├ž─▒km─▒┼čt─▒. Bas─▒ndaki olay aran─▒nca bulunabilir, kargo firmas─▒ sorumsuzlu─čundan dolay─▒ ├Âdemek zorunda kalm─▒┼čt─▒, sizde emsal g├Âsterebilirsiniz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Acele etmeyin diyorum ├ž├╝nk├╝ benim ba┼č─▒ma 300TL lik bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k olay─▒ geldi ve hi├ž erinmedim mahkemeye verdim, Ne kadar m─▒ s├╝rd├╝ tam bir bu├žuk y─▒l. Sonu├ž mu ki┼či yakaland─▒ ve daha ├Ânceden de infaz─▒ oldu─ču i├žin net bir bu├žuk y─▒l ceza.

─░LAVE: Mahkeme masraflar─▒n─▒n tamam─▒da zanl─▒ya r├╝cu edildi.
En son beycelice taraf─▒ndan 25 Eyl 2018, 08:54 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beycelice

Kay─▒t: 17 Nis 2015, 10:43

Mesaj Mandos » 24 Eyl 2018, 11:42

Konuyu ek┼čiye ta┼č─▒may─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor musunuz? Orada h─▒zl─▒ etki al─▒n─▒yor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Asit » 25 Eyl 2018, 15:25

Maradona yazd─▒:
Asit yazd─▒:Cok gecmis olsun,sizi cok iyi anl─▒yorum :( gecen ay tr de izindeyken ayni satis sitesinden ,yine ayni sekilde bende 5000ÔéČ degerindeki Leica setimi caldirdim,fazla bir zaman─▒m olmad─▒g─▒ icin 2 hafta kadar ugrastim,avukat ,t├╝ketici mahkemesi vs filan,hic bir sekilde olumlu sonuc alamadim ,insallah siz olumlu bir sonuca ulasirsiniz.

Hani ┼ču forumda da ilan a├žt─▒─č─▒n─▒z set mi yoksa? B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun... :-(

Cok te┼čekk├╝r ederim Maradona .Evet Formdaki Leica set ilan─▒m :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Asit

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 13 A─ču 2015, 23:38

Mesaj Maradona » 25 Eyl 2018, 22:23

Asit yazd─▒:
Maradona yazd─▒:
Asit yazd─▒:Cok gecmis olsun,sizi cok iyi anl─▒yorum :( gecen ay tr de izindeyken ayni satis sitesinden ,yine ayni sekilde bende 5000ÔéČ degerindeki Leica setimi caldirdim,fazla bir zaman─▒m olmad─▒g─▒ icin 2 hafta kadar ugrastim,avukat ,t├╝ketici mahkemesi vs filan,hic bir sekilde olumlu sonuc alamadim ,insallah siz olumlu bir sonuca ulasirsiniz.

Hani ┼ču forumda da ilan a├žt─▒─č─▒n─▒z set mi yoksa? B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun... :-(

Cok te┼čekk├╝r ederim Maradona .Evet Formdaki Leica set ilan─▒m :(

├çi├žek gibi setti... ├çok ├╝z├╝ld├╝m... Tekrar ge├žmi┼č olsun... :-(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj gurhantura » 26 Eyl 2018, 10:19

Mandos yazd─▒:Konuyu ek┼čiye ta┼č─▒may─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor musunuz? Orada h─▒zl─▒ etki al─▒n─▒yor.

Ek┼čide Yazar de─čilim, ├žaylakt─▒m bi aralar hi├ž bakmad─▒m uzun zamand─▒r. Hi├ž d├╝┼č├╝nmedim asl─▒nda ek┼čiye koymay─▒.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Kay─▒t: 14 Nis 2015, 13:38

Mesaj gurhantura » 26 Eyl 2018, 10:20

beycelice yazd─▒:Ge├žmi┼č olsun. Bence ne acele edin ne de tela┼č. Sistem belki evet biraz yava┼č ilerleyebiliyor ancak sonu├ž alaca─č─▒n─▒za ┼č├╝phem yok. Buna benzer bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k hatta nerdeyse ayn─▒s─▒ bas─▒nda ├ž─▒km─▒┼čt─▒. Bas─▒ndaki olay aran─▒nca bulunabilir, kargo firmas─▒ sorumsuzlu─čundan dolay─▒ ├Âdemek zorunda kalm─▒┼čt─▒, sizde emsal g├Âsterebilirsiniz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Acele etmeyin diyorum ├ž├╝nk├╝ benim ba┼č─▒ma 300TL lik bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k olay─▒ geldi ve hi├ž erinmedim mahkemeye verdim, Ne kadar m─▒ s├╝rd├╝ tam bir bu├žuk y─▒l. Sonu├ž mu ki┼či yakaland─▒ ve daha ├Ânceden de infaz─▒ oldu─ču i├žin net bir bu├žuk y─▒l ceza.

─░LAVE: Mahkeme masraflar─▒n─▒n tamam─▒da zanl─▒ya r├╝cu edildi.

Te┼čekk├╝r ederim. Avukatta ┼ču an, bakal─▒m ne olacak.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Mesaj gurhantura » 26 Eyl 2018, 10:22

Size de ge├žmi┼č olsun. Ad─▒n─▒za ├╝z├╝ld├╝m.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Mesaj Ankthas » 04 Eki 2018, 18:34

Ek┼čis├Âzl├╝k ve di─čer sosyal medya mecralar─▒n─▒n g├╝c├╝n├╝ hafife almay─▒n, benzer durumda Aras Kargo zarar─▒ tazmin etti diye biliyorum. Siz de "s├╝rat kargo rezaleti" diye bir ba┼čl─▒k a├ž─▒n zaten ilgililer hemen sizi bulur. Kendi hesab─▒n─▒z yoksa hesab─▒ olan birinden rica edin. Ge├žmi┼č olsun bu aralar bu tip h─▒rs─▒zl─▒k moda belli ki, herkes dikkat etsin.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj asuspc » 04 Eki 2018, 20:37

S├╝rat Kargo ve Aras kargo gibi rezil bir kargo yok.Ka├ž kez bulundu─čum yerdeki ├žal─▒┼čanlarla m├╝naka┼ča ettik.Ad─▒ma gelen 10 kargodan 9 u adresinizde bulunamad─▒ mesaj─▒ ile ┼čubeden teslim ald─▒m.Adamlar 8 de a├ž─▒l─▒p ve ak┼čam 7 de kapanan ofisime nas─▒l oluyorsa geliyorlarm─▒┼č ve kapa─▒ym─▒┼č.Tenez├╝├╝l edip getirmiyorlar bile.Ka├ž kez genel m├╝d├╝rl├╝─če ┼čikayet ettim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asuspc

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj Skywalker87 » 10 Eki 2018, 00:08

Ge├žmi┼č olsun ├╝z├╝c├╝ bir durum. Bu t├╝r olaylar y├╝z├╝nden bir├žok forum ├╝yesi ilk ├Ânce bu forum ├╝zerinden satmaya ├žal─▒┼č─▒yor elden ├ž─▒kartmak istedi─či saatleri. Bu t├╝r y├╝ksek mebla─čl─▒ saatleri tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z ki┼čilerden ikince el olarak almakta satmakta sorun olabiliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker87

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj justaguy » 10 Eki 2018, 09:01

├çok ge├žmi┼č olsun. Sizin hi├ž su├žunuz olmad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Hepimizin ba┼č─▒na gelebilecek bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k. ┼×ayet ben de ayn─▒ durumda ayn─▒ ┼čekilde davran─▒rd─▒m. ─░sim, soyisim ve telefon numaras─▒ var m─▒ bu ┼čerefsizin? :x Burada payla┼čsan─▒z?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
justaguy

Kay─▒t: 29 Mar 2018, 11:07

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners