Doland覺r覺lma olay覺

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Doland覺r覺lma olay覺

Mesaj cagatay1903 » 19 May 2019, 23:04

ok ge癟mi olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj diesel » 19 May 2019, 23:12

ok ge癟mi olsun 癟ok 羹z羹c羹 bir durum ger癟ekten. Kimlik sorulmadan kargoyu teslim almas覺 organize bir i gibi geliyor bana. Umar覺m en k覺sa zamanda saatinize kavuursunuz.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
diesel

Ya: 42
Kay覺t: 04 Tem 2010, 10:21

Mesaj moy » 19 May 2019, 23:21

ok ge癟mi olsun bu tarz 2. el al覺verilerde en iyisi y羹z y羹ze g繹r羹羹p 繹demeyi havale yada eft olarak kabul etmek 繹deme elden teslim edilmek i癟in haz覺rland覺ysa bankada teslim al覺p sayd覺r覺p hesaba yat覺rmak hem sahte para hemde gasp i癟in iyi bir 繹nlem oluyor
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj moy » 19 May 2019, 23:33

Hatta al覺c覺 ve sat覺c覺 aras覺nda ufak bir protokol yap覺l覺rsa ilersi i癟inde g羹venli olur.
Xxx tc numaral覺 xxx isim xx soy isimli sat覺c覺dan xxyyxx seri numaral覺 xx marka saati xxx paraya anlarak sat覺n ald覺m.
Sat覺n almadan 繹nce saati kontrol ettim kasadaki k覺lcal 癟izii,camdaki 癟atla覺 g繹rd羹m ve bu ekilde sat覺n ald覺m
襤sim soy isim tc imza bitti gitti b繹ylelikle hem sat覺c覺n覺n hem al覺c覺n覺n kafas覺 rahat olur
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj sieger » 19 May 2019, 23:44

diesel yazd覺:ok ge癟mi olsun 癟ok 羹z羹c羹 bir durum ger癟ekten. Kimlik sorulmadan kargoyu teslim almas覺 organize bir i gibi geliyor bana. Umar覺m en k覺sa zamanda saatinize kavuursunuz.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

kesinlikle cok haklisiniz, ben cuzdanimi evde unutup, benim adima olan kargoyu bile alamadigimi biliyorum (sube ofisin karsisinda beni de sima olarak taniyorlar, hep oradan gonderiyoruz). Internetteki olaylara da bakiyorum da, bir cok kez olmus bu olay, ve hep ayni sekilde kimliksiz teslim ediliyor, hirsiz ortada yok, aras kargo da ort pas etmeye calisiyor. Neyse artik nerelere sikayet - dava edilecekse tamamini yapip tum sosyal medyalarda paylasacagim, yoksa sadece oyalayacaklar biliyorum ki.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj cbmad » 19 May 2019, 23:54

ok ge癟mi olsun, ge癟en aylarda bu olay覺n ayn覺s覺n覺 yaayan 羹yemiz i癟in uzun bir s羹re癟le olumlu neticelenmisti. Cezai y繹nden su癟luyu bulmak kolay olmasa da maddi telafisi insaalah m羹mk羹n olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

Mesaj sieger » 19 May 2019, 23:56

cbmad yazd覺:ok ge癟mi olsun, ge癟en aylarda bu olay覺n ayn覺s覺n覺 yaayan 羹yemiz i癟in uzun bir s羹re癟le olumlu neticelenmisti. Cezai y繹nden su癟luyu bulmak kolay olmasa da maddi telafisi insaalah m羹mk羹n olur.

oyle mi hocam? Kim acaba hatirliyor musunuz? Onunla bir iletisime geceyim, zaten bakiyorum da, tum hata hem de tamamiyla aras kargoya ait, yani benim zararimi karsilamak durumunda gibi gorunuyor, tabi bunun da bazi pruzleri var ama, nasil halledilecek o konuda bir iletisime gecmek isterim.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj cbmad » 19 May 2019, 23:58

viewtopic.php?f=73&t=22436#axzz5oPFuxdr9

Bir alt bal覺kta ve 癟ok aktif bir 羹ye deilmi, kiisel olarak tan覺tan belki vardir. kolayl覺klar dilerim
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 16 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners