Doland覺r覺lmamak i癟in ne yapmal覺y覺z?

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Doland覺r覺lmamak i癟in ne yapmal覺y覺z?

Mesaj mturann » 13 Au 2021, 19:11

Bilgiler i癟in teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj copycat » 13 Au 2021, 22:50

FatihParlak yazd覺:
copycat yazd覺:
FatihParlak yazd覺:edt: saat hediye gelmise, kutusuzsa, neredeyse s覺f覺r kondusyondaysa, sertifikada garanti s羹resi bitmise, isvi癟reden fabrikas覺ndan al覺nm覺sa, kesin replikad覺r al覺nmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Hocam kutusuz ve sertifikas覺z t羹m saatleri replika diye de genelleme yapmayal覺m. Ben daha 繹nce 癟ok kez bu ekilde yeni gibi saat ald覺m ve hi癟biri de sahte 癟覺kmad覺.

Ben iyi niyetle yazd覺覺n覺z覺 anlad覺m. Zira sar覺 sitede b繹yle 羹pheli ilanlar bana da arada denk geliyor ama bu ilerde acemi arkadalar覺m覺z t羹m sertifikas覺z kutusuz saatleri replika olarak peinen d羹羹nmesin.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kutusuz ve sertifikas覺z yazmam覺t覺m ama ben de sizin iyi niyetli cevap verdiinizi d羹羹n羹yorum. tekrar d羹zelteyim o zaman saat kutusuzsa ve sertifikada garanti s羹resi bitmise, 羹st羹ne 羹stl羹k hediye gelmise ya da isvi癟reden fabrikadan al覺nm覺sa ve saat yeni gibiyse sahte olabilir dikkatli olmakta fayda var arkadalar

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Anlad覺m hocam, yanl覺 anlam覺覺m s繹ylediinizi.

Teekk羹rler a癟覺klama i癟in.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj SelAc » 14 Au 2021, 00:39

Benzer olaylar覺 繹rendik癟e 癟ok 羹z羹l羹yorum. lkemizde bir 癟ok problemin olduu aikar. Ben en b羹y羹k sorun olarak milletimizin ahlaki 癟繹k羹羹n羹 g繹rmekteyim. Bu durum gitgide de artmakta. 襤nsan d羹zg羹n insan g繹r羹nce mutlu olur mu? Mamut g繹rm羹 gibi mutlu oluyorum d羹zg羹n insanlarla kar覺la覺nca. :D
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj Umutt » 14 Au 2021, 07:33

SelAc yazd覺:Benzer olaylar覺 繹rendik癟e 癟ok 羹z羹l羹yorum. lkemizde bir 癟ok problemin olduu aikar. Ben en b羹y羹k sorun olarak milletimizin ahlaki 癟繹k羹羹n羹 g繹rmekteyim. Bu durum gitgide de artmakta. 襤nsan d羹zg羹n insan g繹r羹nce mutlu olur mu? Mamut g繹rm羹 gibi mutlu oluyorum d羹zg羹n insanlarla kar覺la覺nca. :D
@SelAc kat覺l覺yorum. Bu ahlaki 癟繹k羹nt羹n羹n k繹k sebeplerinin anla覺lmasinda, aa覺daki wiki bal覺覺n覺n 癟ok faydal覺 olaca覺 kanaatindeyim.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kleptokrasi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj justaguy » 14 Au 2021, 10:22

Umutt yazd覺:
SelAc yazd覺:Benzer olaylar覺 繹rendik癟e 癟ok 羹z羹l羹yorum. lkemizde bir 癟ok problemin olduu aikar. Ben en b羹y羹k sorun olarak milletimizin ahlaki 癟繹k羹羹n羹 g繹rmekteyim. Bu durum gitgide de artmakta. 襤nsan d羹zg羹n insan g繹r羹nce mutlu olur mu? Mamut g繹rm羹 gibi mutlu oluyorum d羹zg羹n insanlarla kar覺la覺nca. :D
@SelAc kat覺l覺yorum. Bu ahlaki 癟繹k羹nt羹n羹n k繹k sebeplerinin anla覺lmasinda, aa覺daki wiki bal覺覺n覺n 癟ok faydal覺 olaca覺 kanaatindeyim.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kleptokrasi

ok doru [emoji106]

Ben biraz da T羹rkiyedeki durumu tavuk-yumurta iliskisine benzetiyorum. Hani bal覺k batan kokar derler ya, bizde bal覺覺n her yeri mi 癟羹r羹d羹 de b繹yle y繹netiliyoruz yoksa b繹yle y繹netildiimiz icin mi 癟羹r羹yoruz bilemiyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj Eterna » 20 Kas 2021, 22:40

Maalesef g羹ncel arkadalar..

Bundan sonra bu konuyu aralarda hat覺rlataca覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj varistas » 21 Mar 2022, 10:54

Ba覺ma yeni gelen 繹rnekle ekleme yapmak istiyorum. 襤landa saatin faturas覺, sertifikas覺, kutusu vs tam diye belirtilmi. Sat覺c覺 ile iletiime ge癟ince saatin kutusu ile birlikte 癟ektii videosunu g繹nderdi. Fatura ve sertifikay覺 istediimde, g羹venlik sebebiyle yollayamayaca覺n覺 belirtti. Ciddi al覺c覺 olursam gelmeden haz覺r edecekmi, ve zaten sertifika ve faturay覺 da "tsfde" kimse paylam覺yormu.

Eskiden en az覺ndan doland覺r覺c覺lar buray覺 bilmiyordu, buras覺 g羹venli limand覺, ancak son 1-2 senedir burada da olduklar覺n覺 biliyorum. O y羹zden ortam覺n g羹venirliine deil, kiilerin g羹venirliine g繹re al覺 veri yapman覺z覺 tavsiye ediyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
varistas

Kay覺t: 09 Oca 2014, 14:30

Mesaj solea » 09 Nis 2022, 19:42

celal salam isminde biri oris sat覺yor. Daha 繹nce de y羹zlerce kiiyi telefon ve ps4 ps5 sataca覺na ikna ederek doland覺rm覺. Yani sadece satarken deil, al覺rken de doland覺r覺lma ihtimalimiz cok y羹ksek. Ben buraya telefon numaralar覺n覺 yazay覺m da kimsenin bas覺n覺 yakmas覺n.

0542 163 28 34 - 0546 968 15 79 telefonlar覺ndan iletiim kuruyorlar. 襤stanbul d覺覺nday覺z deniyor, 15 g羹n sonra geldiimde bakarak al覺rs覺n覺z deyip g羹ven veriyor. Ama satilirsa yapacak bir ey yok diyerek de uyguna satt覺g覺 saati kac覺rmay覺n alt mesaj覺 veriyor. 襤kinci eli 10, 15 bin liralik saati 2.500 3000 tl civar覺na veriyor. Buraya not olsun da kimsenin bas覺 yanmas覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
solea

Kay覺t: 09 Nis 2022, 18:23

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners