Evden H覺rs覺zl覺k

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Evden H覺rs覺zl覺k

Mesaj copycat » 20 Nis 2022, 08:53

EnesBey yazd覺:ok ge癟mi olsun sizi bilen biridir b羹y羹k ihtimal ev bo olduunda vakit kaybetmemi ne g羹nlere kald覺k dost olarak g繹rd羹羹m羹z kiiler en b羹y羹k d羹man覺m覺z oluyor

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Tan覺d覺k deilse de takibe al覺yor h覺rs覺zlar insan覺 bir s羹re. Maalesef abimin evine de benzer ekilde h覺rs覺z girmiti ve sadece bir saatlik bir periyotta olay ger癟ekleti.

ok 羹z羹ld羹m yeniden ge癟i olsun.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Eterna » 20 Nis 2022, 09:16

ncelikle 癟ok ge癟mi olsun. Deil 5-10 tane saat insan ufac覺k bir eyi kaybetse 羹z羹l羹yor. Umar覺m bulunur, umar覺m daha iyileri yerine konur.

Sadece saatlerin gitmesi deil olay. Bir de psikolojik y繹n羹 var. Evinize yabanc覺 insanlar girdi. Bu ev halk覺nda bir korku olarak kalabilir.

T羹m dostlara iddetle tavsiyem alarm takt覺rman覺z. D羹nyan覺n en iyi g羹venlik 繹nlemi. Benim vard覺. Bir ara vazge癟tim ve alarm覺 satt覺m. Sonra piman oldum tekrar alay覺m dedim. Fiyatlar覺 癟ok artm覺t覺. Han覺m alal覺m tekrar deyince bu seferde baka marka takip sistemli tekrar ald覺m.

%99 cayd覺r覺c覺 oluyor. Hangi h覺rs覺z alarm覺n 癟alaca覺n覺 bile bile eve girer. Girersede kendi bilir. 襤yi bir alarm sistemi ise ger癟ekten 癟ok ie yar覺yor. Ben aa覺da arabay覺 park ederken eim ve olum eve 癟覺kt覺lar. 襤lk g羹nlerdi daha alarm tak覺lal覺. Yanl覺 yazm覺lar ifreyi.

Bir ka癟 saniye i癟inde arand覺m firma taraf覺ndan. Polis g繹nderelim mi alarm覺n覺z 癟al覺yor diye. Ve apartman ayaa kalkt覺 ben binan覺n d覺覺ndan duydum sireni.

Tekrar 癟ok ge癟mi, Allah tekrar覺ndan korusun. Cana geleceine mala gelsin diyerek teselli bulal覺m.
En son Eterna taraf覺ndan 20 Nis 2022, 10:15 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Altar » 20 Nis 2022, 10:01

ok ge癟mi olsun, 襤nsanlar覺n moralini can覺n覺 癟ok s覺kan bir olay. Yakalansa da bir ceza alamayacaklar覺n覺 bildikleri i癟in rahat bu soysuzlar.
Muhta癟 olduun kudret, damarlar覺ndaki asil kanda mevcuttur
Kullan覺c覺 avatar覺
Altar

Kay覺t: 17 ub 2014, 10:47

Mesaj Umutt » 20 Nis 2022, 10:02

Cok b羹y羹k ge癟mi olsun, 羹z羹ld羹m ger癟ekten. S繹ylediiniz modellerden denk gelirse ivedilikle bilgilendirme yapaca覺ma 羹pheniz olmasin. T羹m arkadalar覺n da, ayn覺 duyarl覺l覺覺 g繹stereceine inan覺yorum. Tekrar ge癟mi olsun.

Instagram: @watchandties @umutwatchgram
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj MehmetKarat羹rk » 20 Nis 2022, 10:32

ok ge癟mi olsun
Saatlern deeri varl覺覺 adeti bir yere b繹yle bir durumun yaanmas覺 癟ok ama 癟ok 羹z羹c羹 ger癟ekten
Yani mahremine girilmesi insan覺n can覺n覺 s覺k覺yor cidden
Tekrarlanmamas覺n覺 dilerim inallah
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Mesaj diesel » 20 Nis 2022, 10:41

ok ge癟mi olsun, umar覺m saaatlerinize en k覺sa zamanda kavuursunuz.

Keke bu tip 癟al覺nan 羹r羹nler i癟in internet 羹zerinde herkesin kolayca ulaabilecei bir veri taban覺 olsa 2. el ald覺覺m覺z bir 羹r羹n羹n modelini, seri numaras覺n覺 vs. girerek 癟al覺nt覺 m覺 olup olmad覺覺n覺 繹renebilsek.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
diesel

Ya: 42
Kay覺t: 04 Tem 2010, 10:21

Mesaj ahraz52 » 20 Nis 2022, 10:41

ok ge癟mi olsun.Ben de bir kez yaad覺m ama zihnimi korumak i癟in Allah daha b羹y羹k kazalar belalar vermesin cana gelmesin diyerek at覺m.Kendinizi 癟ok y覺pratmay覺n.

SM-A525F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Ne haliniz varsa g羹l羹n.
Kullan覺c覺 avatar覺
ahraz52

Kay覺t: 01 ub 2022, 20:14

Mesaj solinari » 20 Nis 2022, 11:09

ok ge癟mi olsun.

Mi 9T cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
solinari

Kay覺t: 06 Mar 2017, 14:39

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners