Evden H覺rs覺zl覺k

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Evden H覺rs覺zl覺k

Mesaj Mandos » 20 Nis 2022, 11:14

ok ge癟mi olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Archimed » 20 Nis 2022, 12:16

ok ge癟mi olsun. 5 y覺l 繹nce benim de ba覺ma geldi, karakola gittiimizde yalandan bir ifade ald覺lar. Ertesi g羹n sabah da P....t isimli alarm firmas覺ndan pazarlamac覺 geldi, meer h覺rs覺zl覺k olay覺 yaanan yerlerin bilgilerini karakoldan alm覺lar. P....t firmas覺n覺n bu etik d覺覺 pazarlama ve veri toplamas覺ndan rahats覺z oldum, gelen eleman覺 hakaret ederek kovdum ve alarm覺 da rakip firmadan ald覺m, imdiye kadar bir sorun yaamad覺m. Alarm hakikaten cayd覺r覺c覺l覺k sal覺yor.

H覺rs覺zl覺k olay覺ndan 繹nce benim kilit sisteminin g羹venli olduunu d羹羹n羹yordum, 癟elik kap覺n覺n kilidi kap覺n覺n hem sa, hem sol, hem de alt ve 羹st taraf覺n覺 kilitliyor, 羹stelik kap覺n覺n 癟elik kasas覺n覺n etraf覺 da beton ile kapl覺. H覺rs覺zlar da kendilerini gelitirmiler; vakumlu bir alet gelitirip onunla kilidi patlatt覺ktan sonra kap覺y覺 kolayca a癟m覺lar, anlad覺覺m kadar覺yla vakumlu alet 癟ok ses de 癟覺kartm覺yor.

襤nsanlar覺n gelir gider dengelerinin bozulduu, su癟lular覺n ifadesi al覺nd覺ktan sonra sal覺verildii, sokakta ne id羹羹 belirsiz kay覺t d覺覺 kiilerin dolat覺覺 ortamda maalesef benzer h覺rs覺zl覺k olaylar覺n覺n daha da artaca覺, adalet ve emniyet tekilat覺n覺n da gerekli tedbirleri al覺p yeni d羹zenlemeler yapmad覺覺 durumda da art覺k vatanda覺n gerekirse kendi adaletini uygulayaca覺n覺 d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj recepergun » 20 Nis 2022, 12:58

Destekleriniz i癟in 癟ok teekk羹r ederim. Daha 繹nceden ba覺na gelenlere de tekrardan ge癟mi olsun.

Maddi olarak 癟ok fazla can s覺kmamaya 癟al覺覺yoruz, sadece manevi olarak deer verdiimiz bir ka癟 eyam覺z da 癟al覺nm覺 tek can覺m覺z覺 s覺kan onlar oldu. u anda tekrarlanmamas覺 i癟in tedbir almaya balad覺k, daha g羹venli bir kilit takt覺rd覺k fakat h覺rs覺za maalesef denildii gibi hi癟 biri fayda etmiyor her t羹rl羹 癟繹z羹m buluyorlar. Daha cayd覺r覺c覺 olmas覺 i癟in g羹venlik firmalar覺 ile g繹r羹羹p teklif almay覺 d羹羹n羹yorum.

Bu konuda 繹nereceiniz ne olur? Sadece alarm覺n olaca覺 bir sistem 癟okta faydal覺 olmayacakt覺r tahminimce art覺k herkes 癟al覺an aileler olduundan g羹nd羹zleri binalar bo kalabiliyor. Ama takipli sistemlerde ger癟ekten fark覺 kadar edermi ve takipli sistemlerde ortalama fiyatlar nedir ve polis 癟a覺r覺ld覺覺nda polisin gelme s羹resi olarak sistemin ekstra faydas覺 oluyor mu acaba? Malum bireysel arad覺覺n覺zda 3 4 defa aray覺p en az yar覺m saat bekledikten sonra kap覺n覺za bir ekip otosu gelebiliyor.

G羹zelim 羹lkemizde maalesef t羹m g羹zellikleri tek tek yitiriyoruz, bu konuda konuulacak 癟ok etken var elbette ama maalesef adaletin ilemedii ortamda yavuz h覺rs覺za d繹n羹yor, madur olarak 5 saatim karakol ileriyle ge癟ti, h覺rs覺z yakalansa hi癟 bir ey olmadan ertesi sabah sal覺n覺verilecek. Allahtan evde yoktuk, 繹yle bir durumda malum bir ey yapsan覺z kendi evinizde siz su癟lu durumuna d羹羹r羹l羹yorsunuz.

CPH1951 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Kay覺t: 10 Oca 2020, 23:36

Mesaj manil » 20 Nis 2022, 15:04

Benim instagram hesab覺m inktowatch. Oradan bu fotoraflar覺 hikaye k覺sm覺na koyaca覺m. IG hesab覺 olan dier arkadalar da ayn覺 ekilde davran覺rsa bi nebze fark覺ndal覺k artar. Ge癟mi olsun, ne desek bo. Cana bisi gelmemi iyi ki.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj Althor » 20 Nis 2022, 15:24

ok ge癟mi olsun

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Althor

Ya: 26
Kay覺t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj gozdentunay » 20 Nis 2022, 17:26

ok ge癟mi olsun [emoji120]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj ephesus » 20 Nis 2022, 18:27

癟ok ge癟mi olsun, 癟ok 羹z羹c羹.
Kullan覺c覺 avatar覺
ephesus

Ya: 31
Kay覺t: 05 May 2020, 09:09

Mesaj mturann » 20 Nis 2022, 19:27

ok 羹z羹ld羹m
Ge癟mi olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners