Saat Kullan覺m覺nda P羹f Noktalar覺

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Saat Kullan覺m覺nda P羹f Noktalar覺

Mesaj SelAc » 12 Au 2022, 21:26

Ustam 癟ok teekk羹r ederiz. Sw 200 mekanizma bir saatim var. 10-15 tur kuruyordum takmadan 繹nce. imdi daha az kurup dikkat ederim.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj selfwinder » 13 Au 2022, 03:17

bengisaat yazd覺:Dostlar,
Son zamanlarda selita SW200 ve devam覺 versiyonlarda 癟ok癟a kar覺lat覺覺m bir konu hakk覺nda uyarmak isterim..

Normalde ETA 2824 muadili olan bu mekanizma maalesef onun kadar salam olmad覺覺n覺 g繹r羹yorum
Rastlad覺覺m 繹zellikle otomatik sisteminde ve kronik sorun olarak vurgulayaca覺m elle kurma s覺ras覺nda oluan hasarlar nedeniyle bu saatleri elle kurmaman覺z覺 繹neriyorum.
羹nk羹 elle kurma s覺ras覺nda y羹k binen racthet whell bizim sekt繹rde ayna 癟ark覺 veya sar覺 癟ark diye s繹z edilen 癟ark,c覺rc覺r makara dediimiz kurmakolunun i癟inden ge癟en minik timsah az覺 yap覺s覺ndaki 繹arklar ve otomatik 癟arklar覺nda hasarlar 癟ok s覺k rastl覺yorum.

Saat ilk kola takarken 5-6 tur kurun ancak al覺kanl覺k edinip devaml覺 Elle kurmaktan ka癟覺n覺n.

Deerli bilgiler i癟in 癟ok teekk羹rler Cengiz Bey.
less is more
Kullan覺c覺 avatar覺
selfwinder

Ya: 38
Kay覺t: 04 Tem 2018, 02:18

Mesaj mturann » 13 Au 2022, 14:21

bengisaat yazd覺:Dostlar,
Son zamanlarda selita SW200 ve devam覺 versiyonlarda 癟ok癟a kar覺lat覺覺m bir konu hakk覺nda uyarmak isterim..

Normalde ETA 2824 muadili olan bu mekanizma maalesef onun kadar salam olmad覺覺n覺 g繹r羹yorum
Rastlad覺覺m 繹zellikle otomatik sisteminde ve kronik sorun olarak vurgulayaca覺m elle kurma s覺ras覺nda oluan hasarlar nedeniyle bu saatleri elle kurmaman覺z覺 繹neriyorum.
羹nk羹 elle kurma s覺ras覺nda y羹k binen racthet whell bizim sekt繹rde ayna 癟ark覺 veya sar覺 癟ark diye s繹z edilen 癟ark,c覺rc覺r makara dediimiz kurmakolunun i癟inden ge癟en minik timsah az覺 yap覺s覺ndaki 繹arklar ve otomatik 癟arklar覺nda hasarlar 癟ok s覺k rastl覺yorum.

Saat ilk kola takarken 5-6 tur kurun ancak al覺kanl覺k edinip devaml覺 Elle kurmaktan ka癟覺n覺n.

ok teekk羹rler stad
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj EFe1343 » 17 Au 2022, 08:39

Bende SW200 deil de PT5000 vard覺. Onda da ayn覺 sorun olmutu. Saolsun Cengiz usta tamir etmiti. zellikle kolda iken kurmamak laz覺m.

CPH2009 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
EFe1343

Kay覺t: 11 ub 2018, 17:03

nceki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners