1991 Model Tv Kasa Seiko için Ankara'da Tamirci Arıyorum

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

1991 Model Tv Kasa Seiko için Ankara'da Tamirci Arıyorum

Mesaj ronin47 » 30 Nis 2022, 23:08

Merhaba, 1991 model Tv Kasa tabir edilen Seiko 5 7009-5320 saatim için mümkünse Ankara'da güvelinir tamirci arıyorum. Saat yıllardır bakım görmemiş, salladığımda saniye ilerliyor ancak uzun süreli kullanımda ya çok geri kalıyor ya da duruyor. Bununla beraber gün ayarı da yapamıyorum, kurma kolu birinci pozisyonda dönüyor ancak gün kadranı atmıyor.

Not : Fotoğraf yüklemeyi şimdilik bulamadığım için fotoğrafını yükleyemedim.
Mobilis in Mobili
Kullanıcı avatarı
ronin47

Re: 1991 Model Tv Kasa Seiko için Ankara'da Tamirci Arıyorum

Mesaj ronin47 » 04 May 2022, 15:10

İlk mesajda fotoğraf koyamamıştım. Eski forum günlerimi düşününce bu işleri hatırladım :) Düzenleme butonunu bulamadığım için güncelleme maksadıyla atıyorum bu mesajı. Moderatör arkadaşlar yapılması gereken bi şey varsa yapacaktır diye düşünüyorum. Saygılar efenim...

Resim
Mobilis in Mobili
Kullanıcı avatarı
ronin47

Mesaj digitusmaximus » 06 May 2022, 23:22

Ulusta Anafartalar Çarşısının arkasında saatçiler pasajı var. 2nci ve daha üst katlarda çok iyi saat tamircileri var. Oraya bak istersen.
Kullanıcı avatarı
digitusmaximus

Mesaj ronin47 » 07 May 2022, 13:39

digitusmaximus yazdı:Ulusta Anafartalar Çarşısının arkasında saatçiler pasajı var. 2nci ve daha üst katlarda çok iyi saat tamircileri var. Oraya bak istersen.

Teşekkürler bilgilendrime için. Bahsettiğiniz pasaja kordon vs. için gitmişliğim var. Ulus bana biraz ters kaçıyor. Kızılay'da birkaç yer ile görüşmüştüm, Saatçi İbrahim'de ilgilenebilecek ustaları olduğunu söylediler, cuma günü oraya bıraktım saati. Orient bayiisi oldukları için Seiko makine sıkıntı olmaz düşündüm.
Mobilis in Mobili
Kullanıcı avatarı
ronin47

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners