Tekirdağ Saat Servisi

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Tekirdağ Saat Servisi

Mesaj İlyss462 » 12 Tem 2023, 22:18

Merhaba Tekirdağ yada Lüleburgaz civarı mekanik ve elektronik saatlerimi gönül rahatlığıyla ile tamir/bakım yaptırabileceğim, güvenir bir saat tamircisi varmı? Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Saygılar.
Kullanıcı avatarı
İlyss462

Re: Tekirdağ Saat Servisi

Mesaj korayyalnizlar » 13 Tem 2023, 00:55

Saatinizin marka veya segmentine göre öneride bulunabilirim. Süleymanpaşa'da (merkez) lüks saat bakım veya tamiri yaptırmak için güvenebileceğiniz bir yer yok.
Driving and Styling.
Kullanıcı avatarı
korayyalnizlar

Mesaj İlyss462 » 13 Tem 2023, 08:19

korayyalnizlar yazdı:Saatinizin marka veya segmentine göre öneride bulunabilirim. Süleymanpaşa'da (merkez) lüks saat bakım veya tamiri yaptırmak için güvenebileceğiniz bir yer yok.

Seiko 5ler , pilli seikolar, cep saatleri, perpetualler, solarlar, İsveç saatleri vb. Sürekli Ankara yada İstanbul'a göndermek zorunda kalıyorum. Bazen can sıkıcı durumlar oluyor. Bazı problemleri burada cözebilirmiyim diye.
Kullanıcı avatarı
İlyss462

Mesaj korayyalnizlar » 16 Tem 2023, 00:25

Çarşıda Ertuğ Pasajı'nın içerisinde bahsettiğiniz modellerle ilgilenebilecek yaşlı bir amcamız var, kendisine götürebilirsiniz. Zaten burada ondan başka mekanik saat tamiri yapan da yok galiba.
Driving and Styling.
Kullanıcı avatarı
korayyalnizlar

Mesaj İlyss462 » 16 Tem 2023, 11:43

korayyalnizlar yazdı:Çarşıda Ertuğ Pasajı'nın içerisinde bahsettiğiniz modellerle ilgilenebilecek yaşlı bir amcamız var, kendisine götürebilirsiniz. Zaten burada ondan başka mekanik saat tamiri yapan da yok galiba.

Teşekkürler üstadım. Uzun zamandır yakınlarda basit şeyler için muhatap olabileceğim bir usta arıyorum.
Kullanıcı avatarı
İlyss462

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 85 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners