襤stanbul Anadolu Yakas覺 - Saat Tamir Ustalar覺

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: 襤stanbul Anadolu Yakas覺 - Saat Tamir Ustalar覺

Mesaj serendipitytr » 24 May 2017, 22:49

Teekk羹rler arkadalar:)
Kullan覺c覺 avatar覺
serendipitytr

Kay覺t: 08 Oca 2010, 15:44

Mesaj maxx » 25 May 2017, 01:09

Avrupa yakas覺nda bir usta 繹nerebilirmisiniz
Kullan覺c覺 avatar覺
maxx

Kay覺t: 24 May 2017, 12:59

Mesaj Tolgi06 » 25 May 2017, 12:14

maxx yazd覺:Avrupa yakas覺nda bir usta 繹nerebilirmisiniz

Bengi Saat Sirkeci'de.
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj Orhanbalu » 25 May 2017, 19:32

Kadikoyde rum kilisesi karsisi Yilmaz saat de Yilmaz Usta var.

Obalu
balu
Kullan覺c覺 avatar覺
Orhanbalu

Kay覺t: 28 Au 2013, 07:09

Mesaj therapeute » 06 Kas 2017, 09:55

Avrupa yakas覺 nianta覺nda 繹nerebileceiniz bir yer varm覺 acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
therapeute

Kay覺t: 06 Haz 2016, 11:33

Mesaj huseyinari86 » 04 Nis 2018, 16:22

g羹venilir saat tamircisi bulmak 癟ok zor
Kullan覺c覺 avatar覺
huseyinari86

Kay覺t: 28 Mar 2018, 13:20

Mesaj hilalleo » 19 Tem 2019, 21:24

YILMAZ SAAR WATER GARDEN AVM--- AMAN DIKKAT
Kesinlikle saatlerinizi teslim edeceginiz saglam guvenilir bir saatci degildir. Yaninda calisan kisi de cok kaba bir insandir. Orient marka saatimin ileri gitme sorununu cozememistir. onunla ilk iletisime gectigim zaman ya siz bize guvenin bize itimad edin siz gelin biz size yardimci oluruz dediler. Orient otomatik saatimi, rado otomatik saat ve bir fossil marka saatin pil degisim ve polisaj islemi icin 500 tl parami aldilar. polisaj islemi olan saatim sadece 1 yila kalmadan pili bitti. orient otomatik saatimi ise yaptik diyerek verdiler inanirmisin ileri gitme sorunu gitmedi windera koydum makineye koydum dediler. saati bir kac defa bir daha yolladim nafile. kolunuza takin dedim yok biz prensip olarak musterinin saatini takmayiz dediler. sorunu kabahati bana yuklediler yanindaki o kaba saygisiz yardimcisi neymis saat benim koluma uygun degilmiste benim kolumda randiman vermiyormus ta, en sonunda Yilmaz Usta, usta demeye dilim varmiyor yardimcisi denen o kaba adam telefonu suratima kapatti neymis Yilmaz Usta Turkiyenin en iyi saat ustasiymis. Hadi ordan. Haram olsun verdiyim para, yaziklar olsun. Mesleyin yuz karalari. En sonund Cengiz Dede ye Bengi saatcilik Turkiye saat forumundan kendisini buldum. Allah ondan razi olsun saatimi yapti. Bana dediyi ne biliyormusunuz o saati sadece makinaye takmis windera takmis ama saat farkli pozisyonlarda ileri gidiyor dedi o mekanizmayi zorlamis ve bozmus ya madem bilmiyorsun niye yapmaya calisiyorsun be adam para evcilari simsarlari. verdiyim parayi helal etmiyorum. haram olsun. kesinlikle saatlerinizi teslim etmeyin yapamayinca paranizi kaptirdiginizla kalirsiniz arti kabahati size yukler telefonu suratiniza kapatirlar. Guvenmeyin.
Kullan覺c覺 avatar覺
hilalleo

Kay覺t: 13 Haz 2018, 16:21

Mesaj manil » 20 Tem 2019, 07:27

Cengiz Usta'n覺n klonlanmas覺 laz覺m zira iini d羹nya standartlar覺 羹zerinde yap覺p meslek etiini bu kadar 羹st d羹zeyde tutan ikinci bir saat ustas覺 yok.

Yukar覺da yaz覺lanlar覺 okuduk癟a i癟im gitti. Tipik g羹n羹 kurtaran esnaf laf覺. Zaten ustal覺k denen hadise de mesir macunu gibi cami minaresinden at覺l覺yor. Yakalayana...

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners