Tissot Powermatic 80 G羹nl羹k Sapmas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yorum

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot Powermatic 80 G羹nl羹k Sapmas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yo

Mesaj kilimanjaro » 25 Tem 2015, 19:18

Bize de bast覺r ETA demek d羹er o zaman Serkan :D

Bu arada bal覺k hakk覺nda moderat繹r arkadalar覺m覺n bilgilerine ;

80 g羹nl羹k sapma hakk覺nda bilgi olarakta yorumlanabilinir bu bal覺k.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj eyimen » 26 Tem 2015, 17:56

Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim :) Kendi resimlerimi de ilk mesaja ekledim.
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj KKaraku » 26 Tem 2015, 18:10

Hay覺rl覺 olsun 癟ok g羹zel bir saat. Buna kroko koyu kahve ve siyah renkte iki deri kordon da al覺p denerseniz tad覺ndan yenmez :)
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 33
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj khef » 26 Tem 2015, 23:07

Cok derli toplu, orantili bir Tissot. Ozellikle saatin kasasindaki desenli kisim ho. Gule gule kullanin. Tebrikler. :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj canli17 » 27 Tem 2015, 11:33

Ben de bir s羹re kullanm覺t覺m. Saat ger癟ekten baar覺l覺 ve iyi bir tercih. 襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
canli17

Kay覺t: 21 Eyl 2014, 01:00

Mesaj mturann » 27 Tem 2015, 15:30

Tissot bir de buna g羹癟 g繹stergesi yapsaym覺 muhteem olacakm覺 :)
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj eyimen » 27 Au 2015, 00:36

Bir guncelleme yapayim:

Yaklasik 2 hafta once tatile cikmadan saatimin 4 gunluk sapmasi toplam 2 sn idi(ondan once de gunluk 6 sn max.). Ucakla Ankara'dan Izmir'e yola ciktim. Internetten yaptigim arastirmalarda x-ray'in herhangi bir etkisi olmadigini okudum. O yuzden saati yanimda goturmekle ilgili bir tereddutum olmadi. Ucaga binmeden de kontrol ettigimde herhangi bir sapma yoktu saatte. Izmir'e vardiktan bir gun sonra saatimin sapmasi 10 sn idi, ertesi gun tam 18 sn. Sonraki gunlerde de bu civarda devam etti. 1 hafta sonra Ankara'ya geri dondum. Saatin rezervini bosaltip, tekrar calistirdim. 2 haftadir sapmasi ortalama -13 ila -15 sn arasinda. Sizce ne sebep olmus olabilir buna? Bir gun once 1 sn bile sapmayan saat, ertesi gun 18 sn sapiyor??
Manyetik alana girince sanirim, yavaslamaktan cok hizlaniyordu.Benimki ise daha da yavasladi. Servise gondermeli miyim acaba?
Kusura bakmayin otomatik saatleri daha yavas yavas tecrube ediyorum :oops:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Mesaj eyimen » 27 Au 2015, 00:38

eyimen yazd覺:Bir guncelleme yapayim:

Yaklasik 2 hafta once tatile cikmadan saatimin 4 gunluk sapmasi toplam 2 sn idi(ondan once de gunluk 6 sn max.). Ucakla Ankara'dan Izmir'e yola ciktim. Internetten yaptigim arastirmalarda x-ray'in herhangi bir etkisi olmadigini okudum. O yuzden saati yanimda goturmekle ilgili bir tereddutum olmadi. Ucaga binmeden de kontrol ettigimde herhangi bir sapma yoktu saatte. Izmir'e vardiktan bir gun sonra saatimin sapmasi 10 sn idi, ertesi gun tam 18 sn. Sonraki gunlerde de bu civarda devam etti. 1 hafta sonra Ankara'ya geri dondum. Saatin rezervini bosaltip, tekrar calistirdim. 2 haftadir sapmasi ortalama -13 ila -15 sn arasinda. Sizce ne sebep olmus olabilir buna? Bir gun once 1 sn bile sapmayan saat, ertesi gun 18 sn sapiyor??
Manyetik alana girince sanirim, yavaslamaktan cok hizlaniyordu.Benimki ise daha da yavasladi. Servise gondermeli miyim acaba?
Kusura bakmayin otomatik saatleri daha yavas yavas tecrube ediyorum :oops:

Not olarak: Bu kadar degistirir mi isleri bilmiyorum ama Izmir'de hava cok sicak ve nemli idi.
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: HknDrsn ve 85 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners