Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj sentez42 » 18 Nis 2018, 21:28

Bu saatin bezelinde kayma problemleri olarak fabrika hatas覺 olarak 癟覺kabiliyor ve g繹nderdiinizde fabrika bezeli d羹zeltip yolluyor bildiim kadar覺yla. O y羹zden yetkili servise g繹sterin bence orjinal de olabilir saat.
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj KorayYil » 25 Nis 2018, 09:52

Arkadalar Sahibinden.com bursadan kenan bilir . Bu kiiye dikkat sahte tudor ve IWC sat覺yor . Tudora ben yetiemedim satt覺 san覺r覺m . Bilgilerinize
KorayYil

Kay覺t: 05 Haz 2017, 14:55

Mesaj Umutt » 25 Nis 2018, 13:26

alitsdln yazd覺:Benim saatte ayn覺s覺 balans yay覺n覺n 繹n羹nde i癟 k覺s覺mda mekanizmaya ters bak覺cak ekilde 2836-2 b羹y羹k harflerlede yan覺nda DM onun yan覺nda Yonca yapra覺 gibi bir desen var 癟ok dikkatli bak覺nca g繹rebildim ama resimleri g繹r羹nce ayn覺s覺 yani hi癟 bir fark yok acaba benim saatiminde replika olabilir mi ResimResim

ONEPLUS A5000 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Takvimi pazara getirip sun yaz覺s覺n覺 fotolarsan覺z daha net bir ey s繹ylenebilir Hocam.

Lazisky 羹z羹ld羹m ba覺n覺za gelene 癟ok b羹y羹k ge癟mi olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj lazisky » 25 Nis 2018, 15:54

Umutt yazd覺:
alitsdln yazd覺:Benim saatte ayn覺s覺 balans yay覺n覺n 繹n羹nde i癟 k覺s覺mda mekanizmaya ters bak覺cak ekilde 2836-2 b羹y羹k harflerlede yan覺nda DM onun yan覺nda Yonca yapra覺 gibi bir desen var 癟ok dikkatli bak覺nca g繹rebildim ama resimleri g繹r羹nce ayn覺s覺 yani hi癟 bir fark yok acaba benim saatiminde replika olabilir mi ResimResim

Takvimi pazara getirip sun yaz覺s覺n覺 fotolarsan覺z daha net bir ey s繹ylenebilir Hocam.

Teekk羹r ederim 羹stad覺m, hayatta baz覺 tecr羹belerin maddi bir kar覺l覺覺 olduunu 繹renmi oldum bu sayede :)
Kullan覺c覺 avatar覺
lazisky

Ya: 35
Kay覺t: 20 Eki 2016, 17:23

Mesaj justaguy » 03 May 2018, 09:53

MrOzcan yazd覺:
mturann yazd覺:
MrOzcan yazd覺:Ben de 癟ok bilindik bir al覺veri sitesinden PRS 516 alm覺t覺m. ok b羹y羹k bir indirim olmamas覺na ramen sahte 羹r羹n g繹nderdiler. Forumda konu a癟t覺m siteyi ve sitenin tedarik癟isisi g繹nderdikleri 羹r羹n羹 yay覺nlad覺m ama konu kald覺r覺ld覺. Takip ediyorum bu tedarik癟i iki farkli irket 羹zerinden hala tissot seiko marka sahte saatleri orjinal fiyatina satiyor.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Bu siteyi a癟覺k olarak buraya da yazmal覺s覺n覺z bence.
Merhaba

O kadar ura覺yorum foto ekliyorum siliniyor. Tekrar silineceini d羹羹nd羹羹m i癟in yazmad覺m. Bu konular neden kapat覺l覺yor bilmiyorum bakalar覺 da doland覺r覺lmasin diye yaziyoruz sonucta. Ben 1v1y 羹zerinden ald覺m. Ama sat覺c覺 savran saat ayrica star saat uzerinden de bircok al覺veri sitesi 羹zerinden sat覺 yap覺yor. Zaten Tissot markasinin yetkili saticisi degil. Marka sahibine de sikayet ettim hem Turkiye hem 襤svi癟re'ye saati gondermedim ama parami geri alabilmek icin.

Kendilerince kullanim k覺lavuzu garanti belgesi hazirlamislar birde. Anlamayan insan cok rahat inanir. Mekanizma in mal覺 zaten.ResimResimResimResimResimResimResimResim

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Bu adamlar覺n sahte saat satt覺覺n覺 aa覺daki bal覺kta belirtmitim.

viewtopic.php?f=12&t=28180&start=24#axzz5EQ30TmXm

Star saat, bey saat, savran saat, hepsi ayn覺 sat覺c覺. 襤in en ilgin癟 yan覺, adamlar 1v1y, boyner, markafoni de bile sahte saat satabiliyor :evil:
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj Skywalker87 » 26 May 2018, 19:56

Benimde ba覺ma b繹yle birey geldi 羹phelendim geri verdim eBay'den alm覺t覺m Tissot y覺llar 繹nce. 襤in ac覺 taraf覺 Tissot gibi giri seviyesindeki bir saat markas覺 genelde 癟ou giri seviyesindeki kullar覺n覺c覺lara hitap ettii i癟in ki buna bende dahilim saat experti say覺lmam, sat覺c覺lar kolay ekilde az ikayet ile yollar覺na devam ediyor, 癟ou kii farketmiyor sahte olduunu, yak覺n bir ge癟mite elime Hamilton Khaki ge癟ti b繹yle, yok art覺k bunudam覺 ura覺p yapm覺lar dedim...
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj alitsdln » 24 Haz 2018, 10:25

Umutt yazd覺:

Yeni farkettim pazar g羹n羹 olunca noluyor takvimde Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
alitsdln

Kay覺t: 28 Mar 2018, 11:31

Mesaj alen38 » 12 Tem 2018, 14:43

:D
Kullan覺c覺 avatar覺
alen38

Kay覺t: 03 ub 2014, 12:09

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 85 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners