"Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: "Yurtd覺覺" S覺cak Saat F覺rsatlar覺

Mesaj mertk » 25 May 2020, 17:19

cagatay1903 yazd覺:Ben ald覺m ve sadece 27 g羹mr羹k vergisi verdim imdi bir tane saha bekliyorum bakal覺m geldin payla覺m yapar覺m zaten

Benim biraz terred羹t羹m oldu bu konuda,g羹mr羹k memuru saatin fiyat覺yla deil en y羹ksek fiyat覺 internetten bulup bunla vergi 癟覺kar覺yor diye okudum buda saatin fiayt覺n覺n 4 kat artmas覺 olur yani demez.Bu doru mu?ans ii mi ?
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 34
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Mesaj justaguy » 25 May 2020, 17:27

Bahsettiim beyanda, ek olarak 羹r羹n羹 sat覺n ald覺覺n覺z linki de istiyorlar. Fatura ile tutarl覺ysa sorun yaamazs覺n覺z. te yandan memur Googledan bakt覺覺nda hep 200-300 dolar g繹r羹yorsa ve fatura 50 dolar ise o zaman 羹phelenip fazla vergi 癟覺karabilir
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj Eterna » 25 May 2020, 18:12

Seneler 繹nce 癟al覺t覺覺m irkette gen癟 bir arkada bir g羹n bana geldi yurt d覺覺ndan 20-30 dolara sahte omega ald覺覺n覺 s繹yledi. Aradan bir zaman ge癟ti ve tekrar sohbet ettik. G羹mr羹kte sahte saate korkun癟 bir vergi 癟覺karm覺lar. Gitmi demi bu orjinal deil ne yapt覺n覺z siz diye. 襤nand覺ramam覺.

襤nternette modeli bulup ger癟ek fiyat覺 羹zerinden vergi istemiler. Saati almam覺 b覺rakm覺. :)

Yani diyeceim o ki 羹zerinde yazan tutar tatmin etmezse internetten aray覺p ger癟ek fiyat覺n覺 buluyorlar.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj tf覺rt覺na » 26 May 2020, 18:53

Jomashop ve Ashford. Her ikisinden de al覺 veri yapt覺m. Jomashop ptt ile, ashford ups ile geldi. Her hangi bir sorun da yaamad覺m.

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tf覺rt覺na

Kay覺t: 01 Haz 2016, 22:39

Mesaj cagatay1903 » 28 May 2020, 20:38

Ben 27 tl 繹demitim.

Biraz 繹nce dhl den Online g羹mr羹k 繹deme maili geldi ve kar覺 taraf saati 40 usd g繹stermi ve 36 lira 繹deme 癟覺kt覺
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj cagatay1903 » 28 May 2020, 20:41

mertk yazd覺:
cagatay1903 yazd覺:Ben ald覺m ve sadece 27 g羹mr羹k vergisi verdim imdi bir tane saha bekliyorum bakal覺m geldin payla覺m yapar覺m zaten

Benim biraz terred羹t羹m oldu bu konuda,g羹mr羹k memuru saatin fiyat覺yla deil en y羹ksek fiyat覺 internetten bulup bunla vergi 癟覺kar覺yor diye okudum buda saatin fiayt覺n覺n 4 kat artmas覺 olur yani demez.Bu doru mu?ans ii mi ?

Ben hep beyan edilen deerlerden 繹dedim( bu deerler doruyu yans覺tmasa bile) ama ans ii k覺sm覺 benimki.

Sizin d羹zg羹n fatura, 繹deme dekontu vs varsa yaz覺l覺 tutardan 繹dersiniz bence. Bende hi癟biri yoktu, PayPal yurtd覺覺 rica minnet ald覺m benim ad覺ma da 繹deme olmad覺 bu y羹zden.
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj mbs1905 » 03 Haz 2020, 15:11

Sar覺 sitede bir adet Oris TSF g繹rd羹m. 襤lan sahibi arkada foruma 羹ye mi bimiyorum ama aray覺覺 olan arkadalar deerlendirebilir.
Burak
Kullan覺c覺 avatar覺
mbs1905

Ya: 36
Kay覺t: 11 Oca 2019, 21:48

Mesaj Ankthas » 23 Haz 2020, 17:05

Eer Casio Oak all black arayan varsa u an stoklara gelmi. Genelde 癟ok durmuyor:

https://www.ersasaat.com.tr/casio-ga-2100-1a1dr-kol-saati

Resim
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: plez, sasuta ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners