T羹rkiye'nin En Kapsaml覺 Saat Dergisi Saatolog ZOOM 覺kt覺

Saat Sekt繹r Haberleri Gelimeler Yeni Modeller

Moderat繹rler: News, LadyZ

Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Saat Sekt繹r Haberleri B繹l羹m羹m羹z羹 Ziyaret Ederek Saat End羹strisindeki Yeni Modelleri, Fuarlardan 襤zlenimleri ve Gelimeleri Takip Edebilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: T羹rkiye'nin En Kapsaml覺 Saat Dergisi Saatolog ZOOM 覺kt覺

Mesaj ronin47 » 04 May 2022, 14:31

Eterna yazd覺:Eski konuyu canlad覺ray覺m.Bunu yazmak i癟im yeni bal覺k a癟maya gerek yok.

Bug羹n rastlad覺m alay覺m okurum dedim. Yalan olmas覺n 200 TL fiyat覺n覺 g繹r羹nce vazge癟tim.Yine de ilgisini 癟eken dostlar olabilir diye payla覺yorum.

200 tl ger癟ekten ciddi bi fiyatm覺. Amac覺m kimseyi korumak yada hakl覺 癟覺karmak deil, ama bu duruma ilikin iki 繹nemli fakt繹r var, sizlerle paylamak istedim.

襤lki Seka'n覺n 繹zelletirmesinden sonra 羹lkemizdeki ka覺t 羹retiminin inan覺lmaz 繹l癟eklerde d羹mesi ve sekt繹r羹n d覺a ba覺ml覺 hale gelmi olmas覺. Zira s羹re癟 o kadar sanc覺l覺 ge癟ti ki 繹zelletirme sonras覺nda baz覺 fabrikalar tamamen kapand覺覺 gibi, baz覺lar覺 癟ok uzun s羹ren hukuki s羹re癟ler sonunda faaliyetlerine devam edebildi.

襤kinicisi ise d羹nyan覺n en b羹y羹k kue ka覺t fabrikalar覺n覺n tedarik zincirindeki aksamalar sonucunda faaliyetlerini s羹rd羹remez duruma gelmi olmas覺 ve kue ka覺d覺n fiyat覺 d羹nya 癟ap覺nda ikiye 羹癟e katlanmas覺. Bu bilgiyi bu seneki Ankara Kitap Fuar覺'nda edindim.

Zaten son zamanlarda dergi fiyatlar覺n覺 takip edenler dergicilikteki ciddi fiyat art覺覺n覺 kendileri de g繹zlemlemilerdir.
Mobilis in Mobili
Kullan覺c覺 avatar覺
ronin47

Ya: 36
Kay覺t: 05 Mar 2022, 19:56

Mesaj mertk » 05 May 2022, 07:50

Ben iki dergiyi de ald覺m, saatolog zaten katalog gibi pek bir ey yok bence.

Ama big watch book g羹zeldi.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 33
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Mesaj Tgm » 05 May 2022, 09:57

Watch Time ve yerlilerden T羹rkiye'deki saat distrib羹t繹rlerinin katk覺lar覺yla haz覺rlanan Saat D羹nyas覺 da iyidir. Fakat Saat D羹nyas覺'na bir s羹redir rastlam覺yorum. Watch Plus dergisi 癟ok iyiydi ama maalesef 2016 sonlar覺 gibi kapand覺.
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

nceki

D繹n TSF Saat Sekt繹r Haber Merkezi - Watch Industry News Center

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 30 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners