al覺nt覺 Vacheron Constantin Overseas Mavi Kadran

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: al覺nt覺 Vacheron Constantin Overseas Mavi Kadran

Mesaj autograph » 14 Haz 2022, 18:19

Eray ge癟mi olsun. Umar覺m temiz
ekilde saatine kavuursun.
Kullan覺c覺 avatar覺
autograph

Kay覺t: 05 Kas 2021, 06:21

Mesaj mturann » 15 Haz 2022, 08:59

Oversea yazd覺:Selamlar. H覺rs覺z yakaland覺. Soruturman覺n selameti a癟覺s覺ndan detaylar覺 paylaan覺yorum, g羹zel haberler yak覺nda gelecek. ok teekk羹rler desteiniz i癟in

ok ge癟mi olsun
襤nallah saatinize sa salim kavuursunuz
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj trgy » 18 Haz 2022, 09:00

ok ge癟mi olsun umar覺m temiz bir ekilde bulunmutur.
Kullan覺c覺 avatar覺
trgy

Kay覺t: 04 Au 2014, 18:43

Mesaj Oversea » 19 Oca 2023, 21:34

Resim

Selamlar dostlar. Vacheron Constantin Overseas saatimin h覺rs覺z覺 Z羹lf羹 G羹ven 5 y覺l cezaya mahkum edildi. Kendisine ayr覺ca 1 milyon 250 liral覺k icra davas覺 a癟覺yorum. Fotoraf覺n覺 sizlerle payla覺yorum, l羹tfen t羹m saat sat覺c覺lar覺 bu y羹z羹 unutmas覺n. Kendisi uzun y覺llard覺r bu ii yapan ve otellerde buluup saati m羹terime g繹stericeim diyerek saati ald覺覺 gibi koarak ka癟an profesyonel bir h覺rs覺z. Bu ahs覺n ismini google'a yazd覺覺n覺z zaman yapt覺覺 VIP vurgun gibi bir癟ok h覺rs覺zl覺k haberi ve haberlere g繹re ibirlik癟ileri ortaya 癟覺k覺yor. Sizlerden ve t羹m saat piyasas覺ndan bir ricam udur. Bu t羹r canl覺lara l羹tfen pirim vermeyiniz. Birka癟 bin dolar kazanaca覺m diye bu ekilde hayat覺n覺z覺 mahvetmeye hi癟 gerek yok. 襤birlik癟ileri de unutmas覺n ki, isim isim kim olduunuzu, saatleri hangi maazalara okuttuunuzu, hangi h覺rs覺zlara zaman覺nda vasi olarak bile atand覺覺n覺z覺 biliyoruz. O y羹zden kanundan ka癟覺 yok. Hem param覺 hem saatimi s繹ke s繹ke alaca覺mdan hi癟birinizin 羹phesi olmas覺n. Eer saatimi 3 ay i癟inde geri alamazsam gazetelerde fotoraflar覺yla kapak yapaca覺m覺 ve tv kanallar覺nda belgelerini madde madde yay覺nlataca覺m覺 buradan bildirmek istiyorum. ok yanl覺 kiiye denk geldiler ama amac覺m siz saatsever dostlar覺m覺 bu h覺rs覺zlardan korumak. Sevgiler.
Oversea

Ya: 36
Kay覺t: 05 Eyl 2016, 00:07

Mesaj mecako52 » 19 Oca 2023, 22:19

ok ge癟mi olsun, 羹z羹c羹 bir deneyim. Ben de yakin zamanda kaliteli bir bisikletimi 癟ald覺rm覺t覺m. 襤nsan覺n can覺 s覺k覺l覺yor ger癟ekten. Lanet olsun. Sistemimiz de o kadar dandik ki bu gibi gangsterlerin emdii s羹t羹 burnundan getiremiyor...

SM-S906U1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mecako52

Ya: 30
Kay覺t: 31 Au 2022, 10:13

Mesaj Oversea » 20 Oca 2023, 01:37

Sistemin a癟覺覺n覺 bulup kurtulacaklar覺n覺 san覺yorlar fakat bu sefer sert kayaya 癟arpt覺lar.
Oversea

Ya: 36
Kay覺t: 05 Eyl 2016, 00:07

Mesaj Altar » 20 Oca 2023, 08:41

Oversea yazd覺:Resim

Selamlar dostlar. Vacheron Constantin Overseas saatimin h覺rs覺z覺 Z羹lf羹 G羹ven 5 y覺l cezaya mahkum edildi. Kendisine ayr覺ca 1 milyon 250 liral覺k icra davas覺 a癟覺yorum. Fotoraf覺n覺 sizlerle payla覺yorum, l羹tfen t羹m saat sat覺c覺lar覺 bu y羹z羹 unutmas覺n. Kendisi uzun y覺llard覺r bu ii yapan ve otellerde buluup saati m羹terime g繹stericeim diyerek saati ald覺覺 gibi koarak ka癟an profesyonel bir h覺rs覺z. Bu ahs覺n ismini google'a yazd覺覺n覺z zaman yapt覺覺 VIP vurgun gibi bir癟ok h覺rs覺zl覺k haberi ve haberlere g繹re ibirlik癟ileri ortaya 癟覺k覺yor. Sizlerden ve t羹m saat piyasas覺ndan bir ricam udur. Bu t羹r canl覺lara l羹tfen pirim vermeyiniz. Birka癟 bin dolar kazanaca覺m diye bu ekilde hayat覺n覺z覺 mahvetmeye hi癟 gerek yok. 襤birlik癟ileri de unutmas覺n ki, isim isim kim olduunuzu, saatleri hangi maazalara okuttuunuzu, hangi h覺rs覺zlara zaman覺nda vasi olarak bile atand覺覺n覺z覺 biliyoruz. O y羹zden kanundan ka癟覺 yok. Hem param覺 hem saatimi s繹ke s繹ke alaca覺mdan hi癟birinizin 羹phesi olmas覺n. Eer saatimi 3 ay i癟inde geri alamazsam gazetelerde fotoraflar覺yla kapak yapaca覺m覺 ve tv kanallar覺nda belgelerini madde madde yay覺nlataca覺m覺 buradan bildirmek istiyorum. ok yanl覺 kiiye denk geldiler ama amac覺m siz saatsever dostlar覺m覺 bu h覺rs覺zlardan korumak. Sevgiler.

Tekrar ge癟mi olsun ve verdiiniz m羹cadeleden dolay覺 sizi tebrik ederim.
Muhta癟 olduun kudret, damarlar覺ndaki asil kanda mevcuttur
Kullan覺c覺 avatar覺
Altar

Kay覺t: 17 ub 2014, 10:47

Mesaj Umutunal » 20 Oca 2023, 08:55

12 Eyl羹l 2020 tarihli haberde tutukland覺覺 yaz覺yor. Demek ki 癟覺km覺, pisliklerine devam etmi. u an tutuklu mu?
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 14 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners