TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj alperbaykara » 16 Kas 2022, 20:51

Merdo yazd覺:Hocam aksesuarlar覺n覺z 癟ok g羹zel :)). G羹ne G繹zl羹羹n羹z羹n modeli nedir, paylaabilirmisiniz ?
Teekk羹r ederim. RayBan WayFarer 4340 [emoji1360]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Zaman 繹ld羹rmek en pahal覺 harcamad覺r
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullan覺c覺 avatar覺
alperbaykara

Ya: 39
Kay覺t: 14 Eyl 2018, 02:00

Mesaj prx » 22 Kas 2022, 07:52

G羹nayd覺nlar.Resim

SM-J610F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Prx; Batt覺 bal覺k yan going.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Kay覺t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj Aea » 22 Kas 2022, 15:59

Eer evde moka pot yada french press iniz varsa Lavazza Oro yu denemenizi tavsiye ederim.zellikle yumuak kahve sevenler i癟in ideal.Fiyat覺 biraz pahal覺 fakat hakk覺n覺 veriyor.Havay覺 d覺ar覺 atan bir paketi var.(1kg lar i癟in)Buzdolab覺n覺zda saklaman覺zda fayda var.

Kullan覺c覺 avatar覺
Aea

Kay覺t: 18 Eki 2015, 17:45

Mesaj raven » 24 Kas 2022, 14:29

Resim
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj prx » 24 Kas 2022, 18:55

Aea yazd覺:Eer evde moka pot yada french press iniz varsa Lavazza Oro yu denemenizi tavsiye ederim.zellikle yumuak kahve sevenler i癟in ideal.Fiyat覺 biraz pahal覺 fakat hakk覺n覺 veriyor.Havay覺 d覺ar覺 atan bir paketi var.(1kg lar i癟in)Buzdolab覺n覺zda saklaman覺zda fayda var.

Ben french press le i癟meyi tercih ediyorum yerine g繹re sert kivamini istediim ayarda yapabiliyorum ve sunabiliyorum 癟ok 癟ok hafif isteyenler cikiyo.ben kahve d羹nyas覺 nin kahvelerini kullaniyorum 4 pakt ald覺m 3 ay oldu buzdolab覺na atayimmi?ne gibi faydas覺 olur bilgilendirirseniz sevinirim sn.Aea

Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Mesaj Aea » 24 Kas 2022, 21:29

prx yazd覺:
Aea yazd覺:Eer evde moka pot yada french press iniz varsa Lavazza Oro yu denemenizi tavsiye ederim.zellikle yumuak kahve sevenler i癟in ideal.Fiyat覺 biraz pahal覺 fakat hakk覺n覺 veriyor.Havay覺 d覺ar覺 atan bir paketi var.(1kg lar i癟in)Buzdolab覺n覺zda saklaman覺zda fayda var.

Ben french press le i癟meyi tercih ediyorum yerine g繹re sert kivamini istediim ayarda yapabiliyorum ve sunabiliyorum 癟ok 癟ok hafif isteyenler cikiyo.ben kahve d羹nyas覺 nin kahvelerini kullaniyorum 4 pakt ald覺m 3 ay oldu buzdolab覺na atayimmi?ne gibi faydas覺 olur bilgilendirirseniz sevinirim sn.Aea

As覺l 繹nemli olan bence 癟ekirdein i癟indeki nemi kaybetmemsi ve havaya maruz kalmamas覺.Ne kadar kavrulsada i癟indeki nemi muhafaza etmekte fayda var benim kanaatimce.Havaya maruz kalmamas覺 daha da 繹nemli hatta.Genelde paketinizi a癟t覺ktan sonra max 1ay i癟inde t羹ketmekte fayda var.Ona g繹re t羹kettiiniz gramaj覺n覺 ayarlay覺n derim.Tat dokusunu kaymetmemek ad覺na s繹yl羹yorum bunlar覺 yoksa bozulmaz tabi 3 ayda.Ama ayn覺 saat gibi buda zevk ii olduundan,yapabiliyosan覺z b繹yle eylere dikkat etmekte fayda var.Bu arada kahve d羹nyas覺n覺n 羹r羹nleri ortalaman覺n 羹st羹nde bence.

Kullan覺c覺 avatar覺
Aea

Kay覺t: 18 Eki 2015, 17:45

Mesaj prx » 24 Kas 2022, 23:56

Aea yazd覺:
prx yazd覺:

As覺l 繹nemli olan bence 癟ekirdein i癟indeki nemi kaybetmemsi ve havaya maruz kalmamas覺.Ne kadar kavrulsada i癟indeki nemi muhafaza etmekte fayda var benim kanaatimce.Havaya maruz kalmamas覺 daha da 繹nemli hatta.Genelde paketinizi a癟t覺ktan sonra max 1ay i癟inde t羹ketmekte fayda var.Ona g繹re t羹kettiiniz gramaj覺n覺 ayarlay覺n derim.Tat dokusunu kaymetmemek ad覺na s繹yl羹yorum bunlar覺 yoksa bozulmaz tabi 3 ayda.Ama ayn覺 saat gibi buda zevk ii olduundan,yapabiliyosan覺z b繹yle eylere dikkat etmekte fayda var.Bu arada kahve d羹nyas覺n覺n 羹r羹nleri ortalaman覺n 羹st羹nde bence.

Evet hocam hava gecirmeyen silikon birbirine ge癟en bi poet birletirme var.kalan 2 paketi atayim buzdolab覺na.

Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Mesaj prx » 27 Kas 2022, 07:56

Kant.limon ve s覺cak su[emoji108]gunaydin tsfResim

Kullan覺c覺 avatar覺
prx

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners