Art覺k Memleketimde Ayval覺k'da olaca覺m

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Art覺k Memleketimde Ayval覺k'da olaca覺m

Mesaj icanucar » 22 Oca 2023, 01:57

Cengiz ustac覺m selamlar sayg覺lar, 1980 lerin sonu olduunu tahmin ettiim dede yadigari bir seikom var, rakamsal olarak 癟ok deerli olmamakla beraber dedemden bize miras kalan 癟ok az say覺da objeden birisi olmas覺 ve babam覺n da y覺llarca kullanm覺 olmas覺 sebebiyle benim i癟in paran覺n sat覺n alamayaca覺 nadir eylerin belki de balar覺nda gelir. Camdaki 癟iziklerin giderilmesi, giderilemiyorsa cam deiimi, temizlik ve reg羹lasyon yap覺lmas覺na ihtiyac覺m bulunmaktad覺r. Saatim yakla覺k 2 ay 繹nce y覺llard覺r durduu 癟ekmecesinden 癟覺kart覺ld覺 ve izmirde "mekanik saatlerde usta olduunu belirten" birine emanet edildi. Yalanmas覺 ve bak覺m覺 yap覺ld覺覺 iddia edildi ancak hi癟bir farkl覺l覺k g繹remedim bunun 羹zerine bir arat覺rma yaparak size ulat覺m yapt覺覺n覺z i癟ilie ve esnafl覺覺n覺za hayran kald覺m ve saatimle ilgilenmeniz beni 癟ok mutlu ve onore edecei kanaatindeyim. Uygun olursa size yollayabilir miyim?
Kullan覺c覺 avatar覺
icanucar

Kay覺t: 07 Eyl 2022, 19:13

Mesaj rtalhaustun » 22 Oca 2023, 19:46

Cengiz usta. Allaha emanet ol, umar覺m uygun zamanda Ayval覺k'覺 ziyaret etmek m羹mk羹n olur. Sal覺cakla.
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj bengisaat » 12 ub 2023, 16:03

icanucar yazd覺:Cengiz ustac覺m selamlar sayg覺lar, 1980 lerin sonu olduunu tahmin ettiim dede yadigari bir seikom var, rakamsal olarak 癟ok deerli olmamakla beraber dedemden bize miras kalan 癟ok az say覺da objeden birisi olmas覺 ve babam覺n da y覺llarca kullanm覺 olmas覺 sebebiyle benim i癟in paran覺n sat覺n alamayaca覺 nadir eylerin belki de balar覺nda gelir. Camdaki 癟iziklerin giderilmesi, giderilemiyorsa cam deiimi, temizlik ve reg羹lasyon yap覺lmas覺na ihtiyac覺m bulunmaktad覺r. Saatim yakla覺k 2 ay 繹nce y覺llard覺r durduu 癟ekmecesinden 癟覺kart覺ld覺 ve izmirde "mekanik saatlerde usta olduunu belirten" birine emanet edildi. Yalanmas覺 ve bak覺m覺 yap覺ld覺覺 iddia edildi ancak hi癟bir farkl覺l覺k g繹remedim bunun 羹zerine bir arat覺rma yaparak size ulat覺m yapt覺覺n覺z i癟ilie ve esnafl覺覺n覺za hayran kald覺m ve saatimle ilgilenmeniz beni 癟ok mutlu ve onore edecei kanaatindeyim. Uygun olursa size yollayabilir miyim?

G羹zel sat覺rlar覺n覺z i癟in teekk羹r ederim her zaman belirttiim gibi 繹vg羹lerinize lay覺k olmaya 癟al覺覺yorum.
Saatiniz bana ulat覺覺nda istek ve ikayetleriniz ve saat i癟in yap覺lmas覺 gerekenler konusunda ayr覺nt覺l覺 ekilde g繹r羹羹p birlikte ne yap覺laca覺na karar veririz.
Cengiz Dede
532 342 8976
facebook.com/saatatolyesi/
Kullan覺c覺 avatar覺
bengisaat

Ya: 62
Kay覺t: 30 Eki 2010, 00:39

Mesaj bengisaat » 12 ub 2023, 16:05

Hepinize ve t羹m saat dostlar覺ma tekrar selamlar May覺s ay覺nda inallah Ayval覺k'ta olaca覺z art覺k tabii ki t羹m dostlar覺ma beklerim oras覺 bir d羹kkan deil bir at繹lye olacak dolay覺s覺yla saat dostlar覺ma daha fazla zaman ay覺rabileceim ve tabii ki kahveleriniz haz覺r olacak Ayval覺k K繹rfez manzaras覺nda terasta kahvelerimizi yudumlarken saatinizle ilgili fikir y羹r羹teceiz.
Art覺k bir癟ounuzun bildii gibi ucuz saat veya pahal覺 saat ayr覺m覺 yapm覺yorum .
Sizlerin manevi deerleri olan saatlerinizde herhangi bir k覺stas uygulam覺yorum
facebook.com/saatatolyesi/
Kullan覺c覺 avatar覺
bengisaat

Ya: 62
Kay覺t: 30 Eki 2010, 00:39

Mesaj therapeute » 13 ub 2023, 11:02

Cengiz bey bizde Dikili'deyiz , san覺r覺m 30 dk max mesafemiz var , bizlerede bekleriz.
Kullan覺c覺 avatar覺
therapeute

Kay覺t: 06 Haz 2016, 11:33

Mesaj volkifb » 22 Mar 2023, 20:25

Cengiz usta hay覺rl覺s覺 olsun, Allah g繹nl羹ne g繹re versin sal覺klar ve mutluluklar dilerim.
Kullan覺c覺 avatar覺
volkifb

Ya: 47
Kay覺t: 31 Tem 2014, 12:07

Mesaj CptOz » 11 May 2023, 12:18

Cengiz ustam size Ayval覺k'ta huzur ve sal覺k dolu g羹nler dilerim. Bu son 1 ayl覺k periyotta ilgilenip yenileyerek ve her gelimede bilgisini vererek imzan覺z覺 att覺覺n覺z Vialux saatimin 2. bahar覺 sayenizde balad覺. Tekrar teekk羹r ediyorum. Sevgiler...ResimResim

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj mturann » 11 May 2023, 14:16

CptOz yazd覺:Cengiz ustam size Ayval覺k'ta huzur ve sal覺k dolu g羹nler dilerim. Bu son 1 ayl覺k periyotta ilgilenip yenileyerek ve her gelimede bilgisini vererek imzan覺z覺 att覺覺n覺z Vialux saatimin 2. bahar覺 sayenizde balad覺. Tekrar teekk羹r ediyorum. Sevgiler...ResimResim

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

G羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 21 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners